Canon PRO photo papers

Canon fotoğraf kağıtları

Sergilemek için kullanacağınız profesyonel kalitede stüdyo baskıları alırken veya yaratıcı projelerle çocuklarınızı eğlendirirken, size uygun Canon mürekkep püskürtmeli baskı kağıdını bulun. Kağıt serimiz, PIXMA PRO serimiz ve imagePROGRAF PRO serimizle uyumludur.

Sanat galerisi kalitesinde

Profesyoneller ve fotoğraf tutkunları düşünülerek üretilen bu birinci kalite kağıtlar, her baskıda galeri kalitesinde sonuçlar sunar. Glossy, lustre ve matte seçeneklerle, yaratıcı çalışmalarınıza uygun kağıdı bulmak çok kolay.

ICC Profilleri

Canon profesyonel fotoğraf yazıcınız tarafından desteklenen fotoğraf kağıdı ürün serisini genişletmek ve son görüntülerinize etkileyici bir görünüm kazandırmak için ek ICC Profilleri yükleyin.

Buradan daha fazla bilgi edinin

Evinizde fotoğraf baskısı

PIXMA yazıcınızın potansiyelini ortaya çıkarın ve evinizde hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde fotoğraf baskısı deneyimi yaşayın. Canlı renklere sahip tatil veya aile fotoğraflarınızı yeniden oluşturmak için glossy, semi-gloss veya matte kağıdı seçin.

Yaratıcı projeler

Fotoğraf çıkartmaları, Tişört baskısı, iş sunumu kağıtları ve matte kağıt; tebrik kartları, takvimler ve kağıtla yapılan 3B el işleri için idealdir. Canon'un yaratıcı medyaları yaratıcılığınızı yeni alanlara taşıyor.

Pro serisine ek olarak sunulan teklif

İlginizi çekebilir: