Interchangeable Lens Cameras

Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makineleri

Canon'un Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinelerini keşfedin ve nesnenizi fotoğraflamanın yeni yaratıcı yollarını deneyin.

EOS R'yi Keşfedin

EOS R SistemiYeni lensler ve daha yüksek odaklama hızı sunan EOS R Sisteminin merkezinde öncü Canon teknolojisi yatmaktadır. Adaptör vasıtasıyla EF ve EF-S lenslerinden oluşan EOS sisteminin tamamıyla ve Speedlite flaşlar ve aksesuarlarla entegre çalışır.

EOS R Sistemini keşfedin

DSLR Fotoğraf MakineleriCanon'un DSLR fotoğraf makineleri; vurgulardaki ve gölgelerdeki ayrıntıları koruyan geniş dinamik aralık, çekim sırasında doğrudan elde edebileceğiniz düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve olağanüstü portreler için sığ alan derinliği sunar. Her çekimde profesyonel sonuçlar sunması için tasarlanmıştır.

DSLR serisini keşfedin

Kompakt ve AynasızEOS M aynasız fotoğraf makineleri serimiz, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı, renkli ve sahne atmosferini yakalayan, muhteşem kalitede fotoğraflar ve videolar sunmak için Canon'un en iyi kompakt fotoğraf makinelerini ve DSLR'lerini bir araya getirir.

EOS M aynasız fotoğraf makineleri serisini keşfedin

Size en uygun sistemi bulun

30 yılı aşkın süredir efsanevi EOS sistemi, fotoğrafçılara ve film yapımcılarına gelişmiş teknoloji sunuyor. Fotoğraf makinesi ve lens serimizle daha fazla yaratıcılığa giden yol hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Tüm lensler

Canon lensler, yüksek renk ve kontrast değerlerine sahip son derece keskin, net ve güzel görüntüler sunma konusunda dünyaca ünlüdür. İnce işçilik ve en yeni optik teknolojilerini aynı potada eriterek olağanüstü kalitede fotoğraflar ve filmler ortaya çıkarır.

Şimdi keşfedin

All lenses

Hangi modeli seçeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

Canon DSLR Fotoğraf Makinesi Seçici

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun