Interchangeable Lens Cameras

Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makineleri

Canon'un Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinelerini keşfedin ve nesnenizi fotoğraflamanın yeni yaratıcı yollarını deneyin.

İhtiyacınız olduğu anda elinizin altında olan muazzam esneklik

EOS DSLR ve Aynasız fotoğraf makineleri gibi değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri, çok sayıda ayrıntı içeren hızlı ve parlak ultra geniş lenslerden uzak mesafeleri yakına taşıyarak dünyaya daha yakından bakmanızı sağlayan telefoto lenslere kadar birçok farklı lens çeşidi ile uyumludur ve yaratıcılık için daha geniş bir platform sunar.

En yeni ürünlerimiz

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi ürün serisi ve filtresi

Belirli bir şey mi arıyorsunuz? Aramanızı detaylandırın
Şuna göre filtrele:

canon-camera

İster fotoğraf veya video çekiyor isterseniz de canlı yayın akışı yapıyor olun, kitleniz için muhteşem kalitede içerikler üretin ve yaratıcı stilinizi konuşturun

Daha Fazla Bilgi Edinin

canon-camera

Aynasız fotoğraf makineleri hakkında bildiklerinizi bir kez daha gözden geçirin. EOS R5'in ödün vermeyen performansı, fotoğraf ve video çekimlerinize yepyeni bir yaklaşım getirecek.

Daha Fazla Bilgi Edinin

canon-camera

Dilediğiniz konuyla ve dilediğiniz çekim tekniğiyle çekimler yapın. EOS R6, daha önce mümkün olduğunu düşünmediğiniz şekillerde yaratıcı olmanızı sağlar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

DSLR kalitesi ile akıllı telefonunun kullanım kolaylığını bir araya getiren, her yere götürebileceğiniz akıllı gövde. Harika fotoğraflar çekmek hiç bu kadar kolay veya eğlenceli olmamıştı.

Daha Fazla Bilgi Edinin

EOS R

Fotoğrafçılar ve film yapımcıları için yeni yaratıcı fırsatlar sunan tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS Ra FRT

Kompakt ve hafif bir astrofotografi aracı arayan profesyonel fotoğraf meraklıları için güçlü, tam kare aynasız fotoğraf makinesi.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS RP

Seyahat fotoğrafları ve günlük çekimler için tasarlanmış küçük, hafif ve sezgisel tam kare aynasız fotoğraf makinesi.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS 2000D

Üstün 24,1 megapiksel fotoğrafların ve Full HD filmlerin tadına varın. Yaratıcılığınızı bu eğlenceli ve kullanımı kolay DSLR ile artırın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS 6D Mark II

EOS 6D Mark II, daha tutkulu projeler çekmek veya profesyonel fotoğrafçılığa geçiş yapmak isteyenlere bu heyecan verici adımı atmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS 850D FRT pack shot

İlham veren ve ödüllendiren hafif ve bağlantı özellikli DSLR ile güzel detaylara sahip fotoğraflar çekerek ve göz alıcı 4K çekimler yaparak yaratıcı kontrolde bir sonraki adımı atın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Canon EOS 90D

32,5 megapiksellik olağanüstü fotoğraflar yakalayabilen, ayrıntılara daha da yakınlaşmanıza ve daha hızlı çekim yapmanıza imkan tanıyan tam özellikli DSLR.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Fotoğraf makinesi bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

Bağlı kalın

USB video konferans paketi ve EOS Webcam Utility yazılımı sayesinde Canon fotoğraf makinenizi web kamerası olarak kullanabilirsiniz. USB çözümleri, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerimiz için uygundur. Hangi fotoğraf makinesini seçeceğinizi biliyor musunuz? Endişelenmeyin, size en uygun Canon fotoğraf makinesini bulabilmeniz için bir satın alma kılavuzu oluşturduk.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

EOS Webcam Utility Yazılımı hakkında bilgi edinin

Livestreaming Kits

Esinlenin

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Bana en uygun EOS sistemi hangisi?

EOS serisindeki değiştirilebilir lense sahip her bir fotoğraf makinesi, fotoğrafçılıktan veya film çekiminden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özellikler ve avantajlar sunar.

Okumaya devam edin

İlginizi çekebilir:

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun