SPEEDLITE AKTARICI

CANON SPEEDLITE AKTARICI
ST-E3-RT (Ver.2) Güncellemesi

eos-r5-ulla-lohmann-lifestyle_hero.jpg

CANON SPEEDLITE AKTARICI
ST-E3-RT (Ver.2) Güncellemesi

Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT'den daha fazla verim alın

Canon Europe, Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT kullanıcılarına güncelleme fırsatı sunuyor. Bu güncelleme (Sür. 2), öncü Speedlite EL-1 dahil, uyumlu Canon Speedlite Flaşlar (uyumlu fotoğraf makineleriyle) üzerinde daha fazla kontrol sunan ekstra özellikleri ekipmanınıza eklemenizi sağlayan ücretli bir hizmettir.

ST-E3-RT (Sür .2) ve ST-E3-RT tarafından desteklenen ek işlevler

FE belleği

Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT (Sür. 2), Flaş Pozlama (FE) belleği özelliğini kullanarak1 en son E-TTL flaşlı çekim ayarlarını saklayabilir ve fotoğrafçının hızlı, kolay ve tutarlı bir kurulum için gerektiği takdirde bu ayarlarda ufak tefek değişiklikler yaparak Manuel Flaş moduna geçmesine imkan tanır.

el-1_sample_fe-memory.jpg

Mikro flaş

Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT (Sür. 2), 1/8.192 saniyeye1 kadar inebilen yeni bir düşük güç seçeneği sunarak fotoğrafçıların aralıktaki 14 adımda flaş çıkışı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlar. Bu durum, düşük ortam ışığıyla pozlamayı dengelerken sahne veya portredeki ambiyansı korumak için az miktarda ışık gerektiğinde idealdir.

el-1-lifestyle_micro-flash.jpg

Kablosuz ikinci perde senkronizasyonu

Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT (Sür. 2) uzaktan tetiklendiğinde artık kablosuz ikinci perde senkronizasyonunu1 destekler. Bu sayede, daha iyi sanatsal ifade olanağı için ışık izi gibi pek çok yaratıcı seçenek kullanılabilir.

el-1-ambient-wireless-second-curtain-sync.jpg

Fiyat

Speedlite ST-E3-RT Yükseltmesi (Sür. 2) ücretli bir hizmettir ve yalnızca Canon Profesyonel Hizmet Merkezinde yapılabilir.

el-1-ambient_pricing.jpg

Bunlar da ilginizi çekebilir:

 • Upgrades

  Yükseltmeler

  Daha etkileyici hikayeler anlatmak için seçili Canon EOS, Cinema EOS ve XA/XF fotoğraf makinelerinin performansını yükseltin.

 • canon-el-1-you-might-also-be-interested-in_01.jpg

  Speedlite EL-1

  Üstün güvenirlik ve yüksek hızlı performans sunan bu gelişmiş Speedlite, zorlu hava koşullarına dayanıklı bir gövdeye sahiptir.

 • canon-future-focus-eos-rp-speedlite-600ex_you-might-also-be-interested-in_02.jpg

  Speedlite 600EX II-RT

  En zorlu durumlarda bile kontrolü tamamıyla elinize alın.

 • speedlite-430exiii-rt-eos-70d-18-135-stm-beauty_you-might-also-be-interested-in_03.jpg

  Speedlite 430EX III-RT

  Radyo tetikleme özelliğine sahip güçlü ve taşınabilir bir flaş.

  1. Not: Tüm fotoğraf makineleri ve Speedlite'lar tüm güncellemelerle uyumlu değildir. Daha fazla bilgi almak için Canon Speedlite Aktarıcı ST-E3-RT (Sür. 2) ürün sayfasına göz atın.