Professional features

XF705

Profesyonel özellikler

4 inç değişken açılı dokunmatik ekran

Geniş, yüksek çözünürlüklü 1,23 M noktalı, yüksek parlaklığa sahip dokunmatik LCD ekranlı XF705, hassas odaklama yapabilir. Ayrıca değişken açılı ekran, farklı konumlardan kolay görüntüleme yapılabilmesini sağlar.

4-inch vari-angle touchscreen

Rahat omuz desteği ve açılı tutuş

Yeni çıkarılabilir omuz pedi, daha doğal konumlandırılmış/açıya sahip el tutuşu ve yayın stilinde zum salıncağı, dengeyi artırmaya yardımcı olur ve uzun çekimlerde daha az yorulmanıza neden olur.

Comfortable shoulder mount and angled grip

Geniş DA Gamma

Geniş DA Gamma, geniş dinamik aralık sunabilmek için vurgulanan alanları rahatlıkla sıkıştırır. Böylece harika cilt tonları ve sorunsuz ton geçişleri elde edilir.

Wide DR gamma(normal)

Normal

Wide DR gamma(wide)

Geniş DA Gamma


4 kanallı dijital ses

XF705, 2 adet değiştirilebilir AES/EBU, analog XLR arabirimleri ve 4 kanallı Sesi destekleyerek profesyonel ses özellikleri sunar.

4 Channel digital audio

Çift SD kart

XF705, aynı anda veya aktarmalı kayıt seçeneği sunan 2 adet SD kart yuvasına sahiptir.

Dual SD cards

Yerleşik ND filtreleri

Dahili ND filtresi, kullanıcının üç yoğunluk (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64) arasından seçim yapabilmesini sağlayan bir lens tablası mekanizması kullanır. Bu sayede alan derinliği, iris halkası ile ayarlanabilirken aynı zamanda pozlama sabit kalır.

Built-in ND filters

Uzaktan kontrol seçenekleri

Tarayıcı Kumandası ile kameranızı akıllı telefon veya tablet aracılığıyla kablosuz olarak kontrol edin ya da uzak mesafelerden tüm kamera işlevlerinin hızlı kontrolü için opsiyonel Canon RC-V100 kablolu uzaktan kumandayı kullanın.

Remote control options

Kızılötesi kayıt

XF705'te bulunan Kızılötesi Mod (yeşil/beyaz seçilebilir), kullanıcıların ortam ışığının çok az olduğu veya hiç olmadığı koşullarda video çekimi yapabilmesini sağlar.

İlgili ürünler