Profesyonel Ekranlar

Canon DP-V2730

Olağanüstü HDR görüntüleme performansı için güçlü ve esnek 27 inç 4K referans monitörü; canlı yayın ve post prodüksiyon için idealdir.

Teknik Özellikler

 • 27 inç 4K HDR Ekran

  1.000 cd/m² tam ekran parlaklık sağlayan 3.840 x 2.160 LCD panel

 • Geliştirilmiş HDR İzleme

  Dalga Biçimi Monitörü, Sahte Renk, Aralık Kontrolü ve çok daha fazlası

 • Olağanüstü Görüntü Kalitesi

  Dolby Vision ve EBU TECH3320 standartlarını1 karşılar.

 • İkili/Dörtlü Ekran ve 8K Desteği

  Kesintisiz çoklu kamera izleme özelliği ve yüksek çözünürlüklü iş akışları için

 • Uzaktan Kontrol/Çoklu Ekran Bağlantısı

  Uzaktan kontrol için bir bilgisayara, tablete veya akıllı telefona bağlanabilir

 • Kaliteden Ödün Vermeyen Bağlantı Özellikleri

  1x HDMI girişi ve 12G-SDI Terminalleri (4x Giriş ve 5x Çıkış)

Ödüllü Geliştirilmiş HDR İzleme Araçları

DP-V2730, HDR içeriğinin değerlendirilmesine yardımcı olmak için Canon'un ödüllü geliştirilmiş HDR izleme araçlarına sahiptir ve görüntülenen sinyalin her yönü için destek sağlar.

 • HDR Dalga Biçimi Monitörü/RGB Parade

  IRE, PQ, HLG ve hatta birden fazla üreticiden Log sinyallerini dahi destekleyen monitör ölçeği sayesinde bir görüntünün parlaklığını soldan sağa analiz edin.

 • HDR Sahte Renk

  IRE, PQ veya HLG'ye yönelik ayrıntılı ve özelleştirilebilir renk ölçeklerine göre pozlama ve görüntü kırpmayı görsel olarak temsil eder.

 • Aralık Kontrolü

  Ekran çıktısını tek renk olarak değiştirir ve düzenleme gerektiren alanların saptanması için kullanıcıların maksimum parlaklık düzeyi belirlemesine imkan tanır.

 • Piksel Değeri Kontrolü / Renklilik Şeması

  Spesifik bir pikselin renk ve parlaklık değerlerini doğru şekilde inceler. Tüm görüntünün piksel renk alanı konumunu veya genel gamını göstermek için bir CIE şeması da görüntülenir.

 • Gam Harici Ekran

  Ekran çıkışını tek renk olarak değiştirir ve seçili renk gamı dışındaki renkleri vurgular. Kullanıcılar, ITU-R BT.709 veya Yerel gam arasında seçim yapabilir.

 • HDR/SDR Karşılaştırmalı Görünüm

  Yan yana değerlendirme için HDR içeriğini SDR olarak değiştiren gelişmiş bir özellik. Bu özellik, etkinleştirilen Kullanıcı LUT'ları veya CDL'leriyle orijinal içeriği karşılaştırmak için kullanılabilir.

 • HDR Histogram

  Bir görüntüdeki parlaklık dağılımının grafik olarak gösterimi. Bu özellik ayrıca SDR ve HDR parlaklık aralıklarını da gösterebilir.

 • Çerçeve Parlaklığı İzleyici

  Kullanıcıların video dizilerini görüntülerken zaman içindeki en yüksek parlaklıktaki değişiklikleri yakından izlemelerine olanak tanıyan yenilikçi bir araç.

 • Çoklu Bilgi Görünümü

  Ekrandaki görüntüyü engellemeden aynı anda birden fazla HDR izleme aracı kullanın.

DP-V2730

Olağanüstü Parlaklıkta 27 inç Ekran

DP-V2730, tam ekran ve 1.000 cd/m²'ye kadar tek tip parlaklığa sahip 27 inç 4K UHD LCD Panele sahiptir. Canon'un yerel karartma teknolojisi, 0,001 cd/m²'lik ultra düşük siyah seviyesi sağlar.

Gerçeğe En Yakın HDR Renk

Canon'un son teknoloji parlaklığı, ayrıntılı gölgeleri ve tüm ekrandaki geniş renk gamı, EBU TECH3320 standartlarında2 Dolby Vision sertifikası ve Sınıf 1A almıştır.

DP-V2730
DP-V2730

Eş Zamanlı İkili/Dörtlü Ekran ve 8K Desteği

Hem SDI hem de HDMI sinyallerinin yanı sıra ayrı Görüntü Profilleri veya Kullanıcı LUT'lerinden İkili veya Dörtlü dizide 4K'ya kadar görüntüleme olanağı sunar. DP-V2730, gelecekteki yüksek çözünürlüklü 8K iş akışlarına hazırdır.

Kaliteden Ödün Vermeyen Bağlantı Özellikleri

DP-V2730, 4K 60 P 4:2:2 10 bit veya 4K 30 P 4:4:4 12 bit sinyaller sunabilen bir HDMI girişine ve 12G-SDI terminallerine (4x Giriş ve 5x Çıkış) sahiptir. Bu sayede birden fazla iş akışına sorunsuz entegrasyon için idealdir.

DP-V2730
DP-V2730

Uzaktan Kontrol/Çoklu Ekran Bağlantısı

DP-V2730'u Uzaktan Kumanda Web Kullanıcı Arayüzü ile bir bilgisayara, tablete veya akıllı telefona ve birden fazla Canon Ekranına (LAN bağlantısı aracılığıyla) bağlayın. Dokunmatik kullanım için optimize edilmiş kullanıcı arayüzü; canlı görüntüleme ve ayrıntılı sinyal bilgileri sağlamanın yanı sıra girişlerin, izleme araçlarının ve ayarların doğrudan kontrol edilmesine imkan tanır.

Dahili SDI Değiştirici

Bir yönetmenin monitörüne, harici kaydediciye veya canlı yayın akışı çözümüne çıkış beslemesi gönderme gibi iş akışı uygulamalarını destekleyen MULTI-FUNC SDI Çıkışı3 sayesinde 4 yönlü SDI giriş anahtarını kullanın.

DP-V2730
DP-V2730

Kutunun içeriği

DP-V2730 ekranı ana ünitesi
Kurulum Kılavuzu
Dikkatli Kullanım Kitapçığı

Canon DP-V2730
Derecelendirmeler ve incelemeler

İlgili ürünler

 1. Aksi belirtilmediği sürece tüm veriler, Canon'un standart test yöntemlerine dayanmaktadır. Haber verilmeden değişiklik yapılabilir.
 2. Kontrast oranı, maksimum parlaklık, siyah seviyesi ve parlaklık bütünlüğü için Sınıf 1A derecesi elde edildi.
 3. Ücretli lisans gereklidir.