Birdwatching binoculars
alt text goes here

KUŞ GÖZLEMCİLİĞİ
DÜRBÜNLERİ

Kuş gözlemciliği ve vahşi yaşama yönelik yüksek performanslı dürbünler.

Canon kalitesi ve performansı

Tüm kuş gözlemciliği dürbünlerimizde bulunan Canon hassas optik donanımı ve optik Görüntü Sabitleyici uzun süreler boyunca rahat kuş izleme deneyimi sunar.

Dilediğiniz kadar yaklaşın

8x ila 10x dürbünlerimiz kuş gözlemciliği için çok yönlü taşınabilirlik sağlar. Aynı büyütme oranına sahip daha parlak dürbünler düşük ışık için daha uygunken 12x ve 14x modeller küçük kuşları veya uzaktaki vahşi yaşamı izlemek için idealdir.*

8x to 10x binocular

Daha parlak görüntünün keyfini çıkarın

Dürbünler ne kadar ışık toplarsa görüntünüz o kadar parlak olur. 10x42L IS WP dürbünümüzde kaliteli Canon L serisi optik donanım vardır ve parlak görüş alanı sunar. Bu sayede kısık veya düşük ışıklı koşullardaki kuş gözlemciliği için idealdir.

10x42L IS WP binoculars

Son derece sabit görüntünü

Canon'un çok sayıda hareketi ve titremeyi hassas biçimde düzelten optik Görüntü Sabitleyicisi (IS) sayesinde elde son derece sabit görüntünün ve uçan kuşları bile yüksek büyütme oranında kolayca bulup takip edebilmenin keyfini çıkarın.

Daha fazlasını öğrenin

A super steady view

Üstün kaliteyle yaklaşın

Parlak, net ve ayrıntılı görüntüleme sunan düşük bozulmalı Porro II prizma optikleri ve Süper Spectra lens kaplamalarına sahip Canon hassas optik donanımı sayesinde tüm büyütme oranlarında kuşları kolaylıkla bulun.

Canon precision optics

Tüm hava koşullarında izleyin

Kaliteli su geçirmez 10x42L IS WP dürbünümüz, hava koşullarına karşı Japon Endüstri Standartlarına (JIS7) uygun koruma ile en zorlu şartlara dayanıklıdır. Diğer modellerde dayanıklı ve kolay kavranan kauçuk yüzey vardır ve hava koşullarına karşı çeşitli koruma düzeyleri sunar.

waterproof 10x42L IS WP

Daha geniş bir açıyla bakın

Düşük büyütme oranlı 8x ila 10x dürbünler, hızlı hareket eden ve uzaktaki kuşları daha kolay izlemeniz için daha geniş görüntüleme imkanı sunar. Aynı büyütme oranına sahip dürbünler, nesneleri aynı ölçüde büyütür; ancak bazıları daha fazla çevre ayrıntısıyla daha geniş görüş alanı sunar.

See a wider view 8x to10x binoculars

Kuş gözlemciliği için önerilen dürbünler

Size en uygun kuş gözlemciliği deneyimi için çeşitli büyütme seçeneklerinden seçim yapın.

Diğer aktiviteler

Tüm dürbün ürün serimizi keşfedin ve size en uygun dürbünü seçmek için ihtiyacınız olan bilgileri edinin.

* Sunulan görüntüler yalnızca örnek verme amaçlıdır.

İlgili ürünler