ÇÖZÜMLER

GÜVENLİK AYARLARI GEZGİNİ

Canon'un ücretsiz ve kullanımı kolay Güvenlik Ayarları Gezgini ile güvenli bir baskı ve tarama ekosistemi oluşturun. Kendi ortamınız için önerilen güvenlik ayarlarını edinin ve BT savunmalarınızı güçlendirin.
Security Settings Navigator_3

GENEL BAKIŞ

Canon cihazınıza entegre edilmiş bir güvenlik çözümü

Güvenlik Ayarları Gezgini, ortamınıza uygun güvenlik ayarlarını sorunsuz bir şekilde uygulamak için Canon cihazınıza entegre edilmiş teknolojiyi ve sizin elinizdeki bilgileri kullanır.

Güvenlik Ayarları Gezgini, işinizi korumanıza yardımcı olur

Ağa bağlı baskı cihazları güvenlik riski oluşturur. Canon cihazları, bu riskleri azaltmaya yardımcı olmak için en yeni güvenlik özellikleri ve işlevleriyle donatılmıştır.

Bunları siber güvenlik önlemleri olarak kullanarak ve Güvenlik Ayarları Gezgini ile uygulayarak cihazlarınızı, verilerinizi ve işletmenizi koruyabilirsiniz.

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin Avantajları

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin kritik verilerinizi ve baskı altyapınızı nasıl koruyabileceğini keşfedin.

Recommended Security Settings_EM

Cihazınızın güvenlik ayarlarını kontrol edin

Modern iş yerlerinde, düzgün şekilde korunması gereken tam ağ bağlantılı baskı ve tarama teknolojilerine duyulan ihtiyaç sürekli artıyor.

Bu korumayı sağlamak için birden fazla cihaz güvenlik ayarının uygulanması gerekir. Bu işlem zaman alır ve ayrıca kapsamlı bir BT güvenliği bilgisi gerektirebilir.

Canon Güvenlik Ayarları Gezgini ile tüm önerilen ayarlar tek bir düğmeye basarak uygulanabileceğinden, işlemler sorunsuz gerçekleşir ve BT uzmanlığına gerek yoktur.

Cihazınızı koruyun

Cihazlarınızı dış ve iç tehditlere karşı koruyun. Hem cihaz hem de bulut tabanlı güvenlik önlemleri için iki adımlı kimlik doğrulama ve cihaz işlevi kısıtlamaları ayarlayın.

Verilerinizi ve belgelerinizi koruyun

Olası bilgi sızıntılarını önleyin. IPSec, bağlantı noktası filtreleme, TLS 1.3 ve WPA3 desteği ile ağınızda veri gizliliği sağlayabilirsiniz.

Security Settings Navigator_1

Ağınızı koruyun

Ağınızı kötü amaçlı saldırılardan koruyun.

Platform Ürün Yazılımı Esnekliği (NIST SP800-193) ve Otomatik Kurtarma işlevlerini destekleyen Açılışta Sistem Doğrulama, SIEM desteği ve McAfee Embedded Control, dış saldırıları tespit etmek ve önlemek için cihazı gerçek zamanlı olarak analiz eder.

Uyumluluğu sürdürün ve itibarınızı koruyun

Para cezalarını ve işletmenizin itibarının zarar görmesini önlemek için veri düzenlemelerine uyun. Kullanımı kolay Güvenlik Ayarları Gezgini ile güvenliği bir adım ileri taşıyın veya Canon uzmanlarından benzersiz iş ortamınız için özel bir çözüm oluşturmalarını isteyin.

Security Settings Navigator_16
Security Settings Navigator_video-thumbnail_02

Nasıl Yapılır?

Güvenlik Ayarları Gezgini

En fazla dört soruyu yanıtladıktan sonra Güvenlik Ayarları Gezgini, önerilen güvenlik ayarlarını ve bu ayarları yapılandırma adımlarını sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için "Nasıl yapılır?" videosunu izleyin.

İçeriği İndirin

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin avantajlarını açıklayan tek sayfalık broşürümüze göz atın ve bu araç ile güvenlik ayarlarını nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

Çevrimiçi kılavuz

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Canon Çevrimiçi Kılavuz sitesine erişin. Güvenlik Ayarları Gezgini'ni, makinenize yönelik kılavuz sayfasındaki "Güvenlik Bilgileri" altında bulabilirsiniz.

Security Settings Navigator_QR code

İlgili Ürünler ve Çözümler

Kuruluşunuzun daha üretken olmasına yardımcı olabilecek diğer ürünleri, hizmetleri ve yazılım çözümlerini keşfedin.

Daha fazlasını keşfedin

Canon'un ofis güvenliğinizi güçlendirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Güvenlik Ayarları Gezgini veya diğer Canon çözümleri
hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?