ÇÖZÜMLER

GÜVENLİK AYARLARI GEZGİNİ

Canon'un ücretsiz ve kullanımı kolay Güvenlik Ayarları Gezgini ile güvenli bir baskı ve tarama ekosistemi oluşturun. Kendi ortamınız için önerilen güvenlik ayarlarını edinin ve BT savunmalarınızı güçlendirin.
Security Settings Navigator_3

GENEL BAKIŞ

Canon cihazınıza entegre edilmiş bir güvenlik çözümü

Güvenlik Ayarları Gezgini, ortamınıza uygun güvenlik ayarlarını sorunsuz bir şekilde uygulamak için Canon cihazınıza entegre edilmiş teknolojiyi ve sizin elinizdeki bilgileri kullanır.

Güvenlik Ayarları Gezgini, işinizi korumanıza yardımcı olur

Ağa bağlı baskı cihazları güvenlik riski oluşturur. Canon cihazları, bu riskleri azaltmaya yardımcı olmak için en yeni güvenlik özellikleri ve işlevleriyle donatılmıştır.

Bunları siber güvenlik önlemleri olarak kullanarak ve Güvenlik Ayarları Gezgini ile uygulayarak cihazlarınızı, verilerinizi ve işletmenizi koruyabilirsiniz.

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin Avantajları

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin kritik verilerinizi ve baskı altyapınızı nasıl koruyabileceğini keşfedin.

 • Güvenlik bilgisi gerekmez

  Güvenlik uzmanı olmanıza gerek yoktur. Birkaç kolay soruyu yanıtladığınızda Güvenlik Ayarları Gezgini, ortamınız için doğru yapılandırmayı önerir.

 • Hızlı ve kolay kurulum

  Tek seferde 100'den fazla güvenlik ayarı uygulanarak tüm süreç hızlı ve basit hale getirilebilir.

 • Kolay yönetim

  Uygulanan ayarları takip edebilir ve gerektiğinde ayarları tek tek kolaylıkla değiştirebilir veya geri yükleyebilirsiniz.

 • Ücretsiz kullanım

  Güvenlik Ayarları Gezgini ücretsiz olarak sağlanır, böylece tüm müşterilerimiz güvenli bir baskı ve tarama ortamından yararlanabilir.

Recommended Security Settings_EM

Cihazınızın güvenlik ayarlarını kontrol edin

Modern iş yerlerinde, düzgün şekilde korunması gereken tam ağ bağlantılı baskı ve tarama teknolojilerine duyulan ihtiyaç sürekli artıyor.

Bu korumayı sağlamak için birden fazla cihaz güvenlik ayarının uygulanması gerekir. Bu işlem zaman alır ve ayrıca kapsamlı bir BT güvenliği bilgisi gerektirebilir.

Canon Güvenlik Ayarları Gezgini ile tüm önerilen ayarlar tek bir düğmeye basarak uygulanabileceğinden, işlemler sorunsuz gerçekleşir ve BT uzmanlığına gerek yoktur.

Cihazınızı koruyun

Cihazlarınızı dış ve iç tehditlere karşı koruyun. Hem cihaz hem de bulut tabanlı güvenlik önlemleri için iki adımlı kimlik doğrulama ve cihaz işlevi kısıtlamaları ayarlayın.

Verilerinizi ve belgelerinizi koruyun

Olası bilgi sızıntılarını önleyin. IPSec, bağlantı noktası filtreleme, TLS 1.3 ve WPA3 desteği ile ağınızda veri gizliliği sağlayabilirsiniz.

Security Settings Navigator_19.jpg

Ağınızı koruyun

Ağınızı kötü amaçlı saldırılardan koruyun.

Platform Ürün Yazılımı Esnekliği (NIST SP800-193) ve Otomatik Kurtarma işlevlerini destekleyen Açılışta Sistem Doğrulama, SIEM desteği ve McAfee Embedded Control, dış saldırıları tespit etmek ve önlemek için cihazı gerçek zamanlı olarak analiz eder.

Uyumluluğu sürdürün ve itibarınızı koruyun

Para cezalarını ve işletmenizin itibarının zarar görmesini önlemek için veri düzenlemelerine uyun. Kullanımı kolay Güvenlik Ayarları Gezgini ile güvenliği bir adım ileri taşıyın veya Canon uzmanlarından benzersiz iş ortamınız için özel bir çözüm oluşturmalarını isteyin.

Security Settings Navigator_20.jpg
Security Settings Navigator_video-thumbnail_02

Nasıl Yapılır?

Güvenlik Ayarları Gezgini

En fazla dört soruyu yanıtladıktan sonra Güvenlik Ayarları Gezgini, önerilen güvenlik ayarlarını ve bu ayarları yapılandırma adımlarını sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için "Nasıl yapılır?" videosunu izleyin.

İçeriği İndirin

Güvenlik Ayarları Gezgini'nin avantajlarını açıklayan tek sayfalık broşürümüze göz atın ve bu araç ile güvenlik ayarlarını nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

Çevrimiçi kılavuz

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Canon Çevrimiçi Kılavuz sitesine erişin. Güvenlik Ayarları Gezgini'ni, makinenize yönelik kılavuz sayfasındaki "Güvenlik Bilgileri" altında bulabilirsiniz.

Security Settings Navigator_QR code

İlgili Ürünler ve Çözümler

Kuruluşunuzun daha üretken olmasına yardımcı olabilecek diğer ürünleri, hizmetleri ve yazılım çözümlerini keşfedin.

 • ÇÖZÜM

  Hibrit iş yeri güvenliğinizi güçlendirin

  Çalışanlarınız nerede çalışıyor olursa olsun, verilerinizi güvende ve uyumlu tutmak için destek ve çözümler alın.

 • KILAVUZ

  Ofis Güvenliği

  Verilerinizi korumanın yeni yollarını keşfedin.

 • HİZMET

  Ürün ve Veri Kaldırma Hizmetleri

  Güvenle hizmetten çıkarın. Cihazlarınız ve çözümleriniz kullanım ömrünün sonuna geldiğinde ve güvenli bir şekilde hızla kaldırılmaları gerektiğinde bunları sizden alıp sorunu çözebiliriz.

Daha fazlasını keşfedin

Canon'un ofis güvenliğinizi güçlendirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Güvenlik Ayarları Gezgini veya diğer Canon çözümleri
hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?