MAKALE

Canon EOS 90D: Görüntü Kalitesi

EOS 90D Black Throated Diver

Hayranlık uyandıran görüntü kalitesi

32,5 megapiksel APS-C CMOS sensör, olağanüstü görüntü kalitesi sunmak için özel DIGIC 8 görüntü işlemcimizle çalışır. Netlik, tonlama ve renk ile zengin bir görüntü oluşturulurken düşük ışık koşullarında kumlanma da olabilecek en düşük seviyede tutulur. Hassasiyet, düşük ışıkta elde çekim için ISO 25.600 değerine kadar çıkar. Geniş dinamik aralık ise parlak vurgularda ve koyu gölgelerde ayrıntıların korunmasını sağlar.

EOS 90D EF Lens
© Telif Hakkı Fergus Kennedy

Performans ve taşınabilirliğin mükemmel birleşimi

Özel olarak Canon tarafından tasarlanıp üretilen 32,5 megapiksel CMOS sensör ile en ince ayrıntıları yakalayın. Sensörün APS-C biçimi, hem alan derinliği üzerinde yeterince kontrol sağlayacak kadar büyük hem de EOS 90D ve lenslerinin taşınabilir ve mükemmel bir şekilde dengeli olmasına imkan tanıyacak kadar küçüktür.

EOS 90D Travel Photography
© Telif Hakkı Fergus Kennedy
EOS 90D 100% Crop
%100 kırpma

Optimum Görüntü Kalitesi

Dahili görüntü işleme özelliği, görüntü kalitesinden sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Dijital Lens Optimizasyonu (DLO) teknolojimiz, çekim yaparken uygulanabildiği için her kare lens özelliklerine göre ayarlanır. Sonuç? Doğrudan fotoğraf makinenizden alabileceğiniz ayrıntılarla dolu, net görüntüler.

Dahili RAW işleme özelliği sayesinde RAW dosyaları fotoğraf makinesinde JPEG görüntülerine dönüştürülebilir. Ayrıca Yaratıcı Asistanı kullanarak görüntülerinizde ince ayarlar da yapabilirsiniz. DIGIC 8 işlemci ile görüntüleri ayarlayabilir ve aynı fotoğrafı kullanarak her biri farklı bir görünüme ve hisse sahip olan birden çok versiyon oluşturabilirsiniz.


< EOS 90D genel bakışına geri dön

Şunlar da ilginizi çekebilir...