Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Etkileyici videolar çekin

Fotoğraflar için severek kullandığınız fotoğraf makinesiyle muhteşem 4K çekimler, zaman atlamalı çekimler ve ağır çekimler yaparak yaratıcı videolar çekin. EOS M6 Mark II, odaklamayı kolay, sinematik ve otomatik hale getiren Dual Pixel CMOS AF odaklama teknolojisi ve dokunmatik ekran sayesinde bağımsız film çekiminde, bir vlog veya blog içeriği oluştururken ya da sadece aile filmleri çekerken çekiminizin profesyonel görünmesini sağlar.

Oluşturmaya başlayın

Küçük ve pratik bir fotoğraf makinesiyle videoya geçiş yapmak isteyen yeni başlayanlar için VideoSnapshot özelliği, günlük kliplerinizi bir araya getirerek yaratıcı videolar çekmek ve bunları fotoğraf makinesinde birleştirerek seyahat ve etkinlik hikayelerinizi kolayca anlatabilmek için ilk adımı atmanızı sağlar.

Bir profesyonel gibi odaklayın

Ünlü Dual Pixel CMOS AF sistemimiz, neredeyse tüm kadrajı kaplar ve yüzler dahil olmak üzere hareketli nesneleri kadrajın etrafında kolayca takip ederek net odaklama sağlar. Net geçişler için odaklama hızını ayarlayın ve fotoğraf makinesinin dokunmatik ekranına (veya Canon Camera Connect uygulamasını kullanan akıllı cihazınıza) dokunarak odağı bir nesneden diğerine çekin.

EOS M6 Mark II modelini, sesi kadar profesyonel görünen net ve sessiz odaklama için STM veya Nano USM teknolojisini içeren bir lensle eşleştirin.

İstediğiniz görünümü seçin

Televizyonunuzda muhteşem görünen sinematik sonuçlar için fotoğraf makinesi sensörünün tam genişliğini kullanarak 25 fps/30 fps'de 4K çekimler yapın. Dilerseniz 50/60p de dahil olmak üzere daha yüksek kare hızlarına erişmek için Full HD moduna geçin veya süper ağır çekimler için mükemmel olan 100/120 fps'de yüksek kare hızı modunu seçin.

Fotoğraf makinesinin HDMI çıkışını kullanarak harici bir kayıt cihazına da çekim yapabilirsiniz.

sample beach volleyball

Filmlerinizin hak ettiği film müzikleri

Filmlerinizin görüntüsü kadar yüksek kalitede sesler kaydedin. Kayıt düzeyini otomatik veya manuel olarak ayarlayın ve çekim sırasında ses kaydetmek için harici mikrofon bağlantısını kullanın.

Hareketi farklı bir dünyada görün

Hareketli nesneleri 120 fps ağır çekimde filme almanın yanı sıra hareketi daha yavaş bir zaman ölçeğinde gösteren 4K zaman atlamalı filmler çekmek de mümkündür. Fotoğraf makinenizi ayarlayın, çekimler ve kaydedilmesi gereken birçok kare arasındaki aralığı belirleyin ve EOS M6 Mark II modelinin oluşturduğu muhteşem 4K filmi izlemek için kısa bir süre sonra fotoğraf makinesine göz atın.

İlginizi çekebilir