In less than the blink of an eye

EOS M6 Mark II

Göz açıp kapayıncaya kadar

EOS M6 Mark II, yaratıcı fırsatlar gördüğünüzde hızlı tepki verebilen, sonrasında odaklanıp göz açıp kapayıncaya kadar çekim yapmanızı sağlayan hızlı ve hassas bir cihazdır. Sokak fotoğrafçılığı ve günlük yaşam için mükemmel bir fotoğraf makinesidir ve önemli anıları yakalarken hızı ile fark yaratır.

Hızlı sürekli çekim ve Dual Pixel CMOS AF

EOS M6 Mark II, sürekli otomatik odaklama ile saniyede 14 kareye ulaşan hızda 32,5 megapiksel görüntüler çekebilir. Kadrajdaki hareketli nesneleri takip edin ve doğru anı yakaladığınızda son derece net, ayrıntılı görüntülerden oluşan seri çekimler yapın. Büyük bir tampon ve UHS-II kart desteğiyle JPEG kalitesinde 54 kare, RAW kalitesinde 23 kare veya CRAW kalitesinde 36 kare çekim yapabilirsiniz.

Yüz Algılama ve Göz İzleme özelliği, portrelerinizin net görünmesini sağlayabilir ve kadrajdaki odak noktasının neresi olduğuna karar vermek, 5481 AF konumundan birinde fotoğraf makinesinin dokunmatik ekranına dokunmak kadar kolaydır. Arka düğme ile odaklama için fotoğraf makinesinin arkasındaki AF-ON düğmesini kullanabilir, opsiyonel EVF-DC2'yi kullanırken AF'ye dokunup sürükleyebilirsiniz. Ayrıca odak artırma özelliği, manuel odaklama sırasında üstün netlik elde etmenize yardımcı olur.

İlginizi çekebilir
sample basketball

30 fps'de RAW Seri çekim

18 megapiksel* RAW dosyalarını, sürekli odaklamayla saniyede 30 kare hızında çekin. Ön çekim teknolojisi, deklanşör düğmesine tam basmadan önce sürekli olarak 0,5 saniyelik hareketler yakalar, böylece özel anlarınızı kaçırmazsınız ve RAW dosyası esnekliğine sahip olursunuz.

sample basketball

* Görüntü alanının %75'i