Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Yaratıcılık için tasarlandı

Hemen hemen her yere götürebileceğiniz ve neredeyse her şeyi çekebileceğiniz kadar çok yönlü EOS M6 Mark II, daimi yaratıcı rehberiniz olacak şekilde tasarlanmıştır. Fotoğraf makinesinin magnezyum alaşımlı gövdesi dayanıklı ve hafiftir. Kompakt tasarımı ise hafif EF-M lensleriyle mükemmel uyum sağlar.

Dünyayı nasıl görmek istiyorsunuz?

EOS M6 Mark II modelinin 180 derece eğilebilen dokunmatik ekranı yaratıcı açılardan daha rahat çekim yapmanızı sağlarken opsiyonel çıkarılabilir elektronik vizör, nesnenizle daha bağlı hissetmenizi sağlayan daha samimi bir görüş noktası sunar. Ayrıca parlak güneş ışığında rahatça kullanılabilir ve özelleştirilebilir.

Opsiyonel HF-DC2 elektronik vizör, 2.360.000 nokta çözünürlüğe ve yüzde 100 kapsama alanına sahiptir. Yakalamak üzere olduğunuz renkleri, parlaklığı ve netliği görün ve size rahatlık ve kolaylık sağlamak için fotoğraf makinesi gövdesinden uzağa yerleştirilen vizörün daha etkileyici ve hızlı tepki veren yapısının keyfini çıkarın.

Son derece kapsamlı bir lens serisi

EOS M aynasız fotoğraf makinesi serisinin bir üyesi olan EOS M6 Mark II, EF-M lenslerin yanı sıra EF-EOS M adaptörü kullanırken EF ve EF-S lenslerle de uyumludur ve fotoğrafçılara aralarından seçim yapılabilecek çok sayıda optik seçeneği sunar.

eos m lens family

Dijital hayatınızla bağlantılı

EOS M6 Mark II, akıllı cihazınızla birlikte çalışmasını sağlayan her zaman açık Bluetooth ve dahili Wi-Fi özelliğine sahiptir.

  • Görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde cihazınıza aktarın veya siz çekim yaparken otomatik olarak aktarımını sağlayın. Canon Camera Connect uygulaması ile aktarılan bu fotoğrafları arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz.

  • Akıllı cihazınızı (Camera Connect uygulaması aracılığıyla) veya PC/Mac (EOS Utility aracılığıyla) kullanarak EOS M6 Mark II makinenizi uzaktan kontrol edebilir, fotoğraf makinenizin ekranında ne gördüğünü görebilir, fotoğraf makinesi ayarlarını yapabilir ve 10 metreye kadar mesafeden çekim yapabilirsiniz. Yeni ve yaratıcı bakış açılarını keşfetmek için idealdir.

  • GPS koordinatları, çekiminiz sırasında akıllı telefonunuzdan EOS M6 Mark II'nize alınabilir, böylece görüntüler bulunduğunuz konumla coğrafi olarak etiketlenir.

Her ayrıntıyı fark edin

EOS M6 Mark II modelini elinize aldığınız andan itibaren tasarımındaki ayrıntılara bayılacaksınız. Fotoğraf makinesinin içinde bulunan ve daha uzun süre çekim yapmanızı sağlayan USB şarjı veya toz ve kir kaynaklı noktaların görüntülerinizi bozmasını önleyen kendi kendini temizleyen sensörü gibi.

Kontroller özelleştirilebilir ve tam olarak istediğiniz özellikleri parmaklarınızın ucuna getirecek şekilde programlanabilir.

usbc connectivity

İlginizi çekebilir