Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Gece ve gündüz mükemmel görüntüler

Koşullar ne olursa olsun, EOS M6 Mark II modelinin 32,5 megapiksel APS-C CMOS sensörü üstün görüntü kalitesi sunar. Parlak vurgularda ve karanlık gölgelerde bile ince ayrıntıların yanı sıra güzel renkler ve yumuşak ton geçişleri elde edin. Kalitede kayda değer bir kayıp olmadan görüntüleri kırpın, işleyin ve yeniden boyutlandırın.

Maksimum ISO 25.600 hassasiyeti, aydınlatması yetersiz ortamlarda fotoğraf çekmeye olanak tanırken Kombinasyon Görüntü Sabitleyici teknolojimiz, fotoğraf makinesi sallanmasından kaynaklanan bulanıklığa karşı 5 kademeye kadar koruma sağlar.

DIGIC 8 ile desteklenen kalite

EOS M6 Mark II'nin kalbinde, fotoğraf makinesinin çalışmasını kontrol etmenin yanı sıra görüntü kalitesini artırıp en üst düzeye çıkarırken görüntü verilerini JPEG, RAW veya Kompakt RAW dosyalarında işleyen DIGIC 8 işlemci yer alır.

  • Fotoğraf makinesinde bulunan Dijital Lens Optimizasyonu (DLO) teknolojisi, fotoğraf makinesinden net ve yoğun görüntüler almak için çekim yaparken mükemmel görüntü kalitesi sunar.

  • Yüksek ISO hassasiyetlerinde çekim yaparken bile (maksimum ISO 25.600'e kadar, 51.200'e kadar genişletilebilir) EOS M6 Mark II ile çekilen fotoğrafların dijital kumlanması düşüktür ve her durumda atmosferi yakalar.

  • RAW dosyaları, fotoğraf makinesinde RAW işleme özelliği kullanarak JPEG görüntülere işlenebilir. Dilerseniz Yaratıcı Asistan moduyla görüntülerinize ince ayarlamalar yapmayı da deneyebilirsiniz. DIGIC 8 işlemci ile görüntüleri ayarlayabilir ve aynı fotoğrafı kullanarak her biri farklı bir görünüme ve hisse sahip olan birden çok versiyon oluşturabilirsiniz.

İlginizi çekebilir
sample basketball
Tam çözünürlüklü görüntüleri indirin