Canon see capture more hero

EOS R

Hassasiyet düşünülerek üretilmiş sensör ile daha fazlasını görün ve yakalayın

EOS R'un küçük ve şık gövdesiyle bütünleşmiş teknik yenilikleri barındıran ruhu, olağanüstü kaliteye sahip fotoğraf ve videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Bu makine, Dual Pixel CMOS AF, DP RAW, DIGIC 8 işlemci ve Canon Log yardımı gibi Canon markası taşıyan ve sınıfının en iyisi olan özellikler sayesinde gerçek yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirmenizi sağlar.

Rakipsiz kalite

EOS R üzerinde Canon'a ait 30,3 Megapiksel CMOS sensörü bulunur. Bu sensör, yüksek ISO performansı ve geniş dinamik aralığa sahip yüksek çözünürlük sunar. Bu sensör rakipsiz kalitede ve derinlikte yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesini sağlarken ISO 40.000 gibi muhteşem bir ISO düzeyinde düşük kumlanmalı, zengin ayrıntılara sahip kayıtlar yapabilir.

EOS R'ta ayrıca, ilk defa EOS 5D Mark IV ile piyasaya sunulan Dual Pixel RAW işlevi de bulunmaktadır. Canon Digital Photo Professional yazılımıyla kullanılan bu işlev, keskinliğin ince ayarlarını yapmaya ve üretim sonrasında daha tatmin edici sonuçlar elde etmek için bakış açısını değiştirmeye ya da ön planda bokeh efekti oluşturmaya yardımcı olur.

Canon unrivalled quality sensor

İlginizi çekebilir
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Özel aksesuar serisiyle EOS dünyasının keyfini çıkarın

Canon related article perfect blend

EOS R

Kolay taşıma ve muhteşem tasarımın mükemmel birleşimi

Related connect upload

EOS R

İstediğiniz yerde bağlanın, yükleyin ve paylaşın

Canon unrivalled quality sensor

Hızlı sürekli çekim

EOS R, spontane veya hızlı aksiyon görüntülerini yakalamak isteyen foto muhabirlerine, seyahat ve düğün fotoğrafçılarına muazzam 8 fps sürekli çekim özelliği sunar. Bu fotoğraf makinesi, Canon'un yüksek hızlı okuma teknolojisindeki tecrübesinden ve DIGIC 8 işlemciden faydalanarak yüksek piksel sayısıyla çekim hızı arasında denge kurar. EOS R'un geniş arabelleği ve USH-II SD kart üzerine yüksek hızda yazma özelliği sayesinde fotoğraf makinenizin asla size yetişmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Fast continuous shooting

Sinematik efsaneler yaratın

Sinematik efsaneler yaratan film yapımcıları, Canon'un Cinema EOS hattında yer almayan en gelişmiş video ürününü kullanırken büyük keyif alacak. EOS R yüksek ayrıntılara sahip, sıkıştırılmamış çekim kaydı elde etmeyi sağlayan HDMI bağlantılı 10 bit UHD 4K video çıkışı sunar. Ayrıca, genişletilmiş dinamik aralık elde etmek için üretim sonrasında derecelendirme yaparken maksimum düzeyde düzenleme esnekliği sağlayan Canon Log özelliğini de kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir: