Connect upload share

EOS R

İstediğiniz yerde bağlanın, yükleyin ve paylaşın

Çok yönlü ve esnek EOS R fotoğraf makinesi, fotoğraflarınızı başka cihazlarla paylaşmanızı sağlayan en yeni bağlantı özelliklerine sahiptir ve böylece önemli çalışmalarınızı kolaylıkla göndermeyi, coğrafi etiket eklemeyi ve yedeklemeyi kolaylaştırır.

Paylaşmak artık çok kolay

EOS R, akıllı telefonunuza ve diğer cihazlara bağlanarak paylaşım yapmayı kolaylaştıran Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı sunar. Dahili Bluetooth her zaman açık konumdaki düşük enerji protokolünü kullanarak Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla uyumlu cihazlara otomatik olarak bağlanır. Yalnızca tek bir tıklamayla canlı kontrol görüntülerini ve videolarınızı uzaktan inceleyebilir, paylaşabilir ve yakalayabilirsiniz.

Hareket halindeyken aktarım ve yedekleme

EOS R, fotoğrafları Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla eşleşmiş bir telefona, tablete ya da bilgisayara doğrudan ve otomatik olarak gönderebilir. Cep telefonunuzun ya da bilgisayarınızın Wi-Fi bağlantısını etkin hale getirmeniz yeterlidir. Hassas çekim ortamlarında çalışan foto muhabirleri gibi çalışmalarını anında yedeklemesi gereken kişiler için bu işlev çok kullanışlıdır.

GPS verilerini ekleme

Manzara ve seyahat fotoğrafçıları EOS R'un mobil özelliği aracılığıyla kullanılan GPS'ine bayılacak. Uyumlu bir akıllı cihaza Bluetooth aracılığıyla bağlantı kurulduğu sırada çekim yapılırken EOS R, GPS verilerini toplar ve bu verileri Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak görüntülere otomatik olarak ekler. Böylece konumları saptamak kolaylaşır ve evinize döndüğünüzde kullanışlı bir düzenleme özelliği elde etmiş olursunuz.

İlginizi çekebilir
Related tell your stories

EOS R

Hikayelerinizi 4K video kalitesinde anlatın ve ekranı ayrıntılarla doldurun

Related article brent

EOS R

Yaratıcılıkla yeni standartları belirliyoruz

See capture more

EOS R

Hassasiyet düşünülerek üretilmiş sensör ile daha fazlasını görün ve yakalayın

Adding GPS data

Fotoğraf makinenizi uzaktan kontrol edin

Canon Camera Connect uygulamasının sunduğu çekim esnekliğini arttıran bir diğer özellik de EOS R'un uzaktan kullanılabilmesidir. Bu işlev fotoğraf makinesini fiziksel olarak kullanmanın zor olduğu veya vahşi yaşamın fotoğraflanması ya da filme alınması gibi çekilen nesnenin ürkebileceği durumlarda çekim yapmanıza olanak tanır.

Wi-Fi veya USB ile ortak bağlantı

Bir stüdyo içerisinde ekibinizle birlikte çalışıyorsanız EOS R Wi-Fi veya USB 3.1 aracılığıyla PC ya da Mac bilgisayarınıza bağlanabilir ve böylece görüntüleri toplu halde anında görerek değerlendirebilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir: