hero

EOS R

Özel aksesuar serisiyle EOS dünyasının keyfini çıkarın

Canon EOS R ve Canon EOS RP, ünlü EOS ailesinin birer parçasıdır. EOS R3, R5 ve R6'nın yanı sıra bu yenilikçi tam kare aynasız fotoğraf makineleri, sürekli gelişimle geçen 30 yılın bir ürünü olan sistemle tamamen uyumludur.

Olağanüstü optik performans

RF lensler özellikle EOS R Sistemi fotoğraf makinelerini tamamlayacak ve görüntü oluşturma gücüne yeni standartlar getirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu lenslerin başarısı, lensleri sensöre en uygun mesafeye yerleştiren, yeniden tasarlanmış lens yuvasında saklıdır. Bu ustalıklı tasarım, en fazla ayrıntının yakalanmasını sağlayarak mükemmel optik performans sunan EOS RF L lens serisinin oluşturulmasında yeni fırsatlar yaratmıştır.

EF veya EF-S lenslerinizi kullanın

RF lenslerinin yanı sıra Canon'un tüm EF veya EF-S lenslerini optik performansta hiçbir kayıp yaşamadan, tercih ettiğiniz bir adaptör aracılığıyla EOS R Sistemi fotoğraf makineleri ile kullanabilirsiniz1. Bu adaptörler gövde ve lens arasında tam haberleşmeyi sürdürmenin yanı sıra daha fazla kontrol sahibi olmanızı, kendi lenslerinizi kullanmaya devam etmenizi ve Canon'un lens sistemindeki diğer ürünleri keşfetmenizi sağlar.

1Ürün teknik özelliklerine göz atın

İlginizi çekebilir
Canon related article perfect blend

EOS R

Kolay taşıma ve muhteşem tasarımın mükemmel birleşimi

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

İstediğiniz noktaya anında odaklanın

Related tell your stories

EOS R

Hikayelerinizi 4K video kalitesinde anlatın ve ekranı ayrıntılarla doldurun

Use your EF or EF-S

Aydınlatma fırsatlarının geniş yelpazesini keşfedin

EOS ailesinin bir parçası olmanın sağladığı bir diğer avantaj da EOS R Sistemi fotoğraf makinelerinin, mevcut Speedlite flaş lambası serisinin tamamının ve Macro Ring Lite serisi gibi uzman ürünlerin de dahil olduğu mevcut Canon aksesuarlarıyla uyumlu olmasıdır. Böylece EOS R Sisteminin sunduğu teknik özelliklerin keyfini çıkarmanın yanı sıra düşük ışıkta çekime veya yaratıcı fotoğrafçılığa yönelik daha fazla yaratıcı seçeneğe sahip olursunuz.

Explore high range lighting

Bunlar da ilginizi çekebilir: