hero

EOS R

Özel aksesuar serisiyle EOS dünyasının keyfini çıkarın

EOS R, meşhur EOS ailesinin en yeni üyesi olup otuz yıldan uzun süredir zarafetini koruyarak geliştirilmiş bu sisteme tam olarak uyumludur. EOS R'un yenilikçi tasarımıyla birlikte diğer EF, EF-S lensleri, Speedlite flaşları ve aksesuarlarını adaptör aracılığıyla kolayca kullanabilirsiniz.

Olağanüstü optik performans

RF lensler özellikle EOS R'u tamamlayacak ve görüntü oluşturma gücüne yeni standartlar getirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu lenslerin başarısı, lensleri sensöre en uygun mesafeye yerleştiren, yeniden tasarlanmış lens yuvasında saklıdır. Bu ustalıklı tasarım, görüntüye kaydedilen ayrıntının en yüksek düzeyde olmasını garantileyerek mükemmel optik performans sunan EOS R-L serisi lenslerin yer aldığı ürün serisinin üretilmesine yönelik yeni fırsatlar yaratmıştır.

EF veya EF-S lenslerinizi kullanın

RF lenslerinin yanı sıra, Canon'un tüm EF ve EF-S lenslerini görüntü kalitesinde ya da performansta hiçbir kayıp yaşamadan, tercih ettiğiniz adaptörler aracılığıyla EOS R ile kullanabilirsiniz1. Bu adaptörler gövde ve lens arasında tam haberleşmeyi sürdürmenin yanı sıra daha fazla kontrol sahibi olmanızı, kendi lenslerinizi kullanmaya devam etmenizi ve Canon'un lens sistemindeki diğer ürünleri keşfetmenizi sağlar.

1Ürün teknik özelliklerine göz atın

İlginizi çekebilir
Canon related article perfect blend

EOS R

Kolay taşıma ve muhteşem tasarımın mükemmel birleşimi

Related connect upload

EOS R

İstediğiniz yerde bağlanın, yükleyin ve paylaşın

Related tell your stories

EOS R

Hikayelerinizi 4K video kalitesinde anlatın ve ekranı ayrıntılarla doldurun

Use your EF or EF-S

Aydınlatma fırsatlarının geniş yelpazesini keşfedin

EOS ailesinin bir parçası olmanın sağladığı bir diğer avantaj da EOS R'un Speedlite flaş lambalarının tüm mevcut ürün gamıyla ve Macro Ring Lite serisi gibi uzman ürünlerin de aralarında yer aldığı mevcut Canon aksesuarlarıyla uyumlu olmasıdır. Böylece siz EOS R'un sunduğu teknik özelliklerin keyfini çıkarırken düşük aydınlatma veya yaratıcı fotoğrafçılığa yönelik daha özgün seçenekler elde edeceksiniz.

Explore high range lighting

Bunlar da ilginizi çekebilir: