Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Hikayelerinizi 4K video kalitesinde anlatın ve ekranı ayrıntılarla doldurun

EOS R Sisteminin yenilikçi teknolojisiyle EOS R, film yapımcılığı becerilerinizi alarak tamamen başka bir seviyeye çıkarıyor. Ağzınızı açık bırakacak 4k 10 bit çözünürlüğe sahip kristal berraklığında net filmler bir düğme uzağınızda.

Canon Log ile daha ötesini yakalayın

Dinamik aralıkta yüzde 800 artış sağlayacak şekilde tasarlanan Canon log kayıt ayarı özelliği de bulunan EOS R, görüntünün karanlık ve aydınlık kısımlarında yaşanan ayrıntı kaybını en aza indirir. EOS R'ta Canon Log özelliğini kullanırken ISO ayarının 400 yapılmasıyla ortamdaki her elemanın yakalanmasını gerektiren zorlu aydınlatmada yapılan çekimleri mükemmel kılacak doğal kontrast ile 12 kademeli süper geniş dinamik aralık elde edilir. Görüntünüzü prodüksiyon sonrasında Canon Log'u kullanarak düzenleme yapın ve zengin renkler ve muhteşem detaylar elde edin.

Canon EOS R record canon log

Film yapımcılığı

EOS R'un Dual Pixel CMOS AF özelliği; profesyonel odak değişimi efektleri oluşturmanız, kadrajın dikkat noktasını bir taraftan başka bir tarafa aktarabilmeniz için odak noktasını net ve kusursuz bir şekilde hareket ettirmenizi sağlar. Yalnızca LCD'nin hareket ettirmek istediğiniz en yakın ve uzak odak noktalarına dokunun ve EOS R'un zarif manevralarla odağı değiştirmesini izleyin. Tripod kullanmadan çekim yaparken Dual Sensing IS özelliği, sunduğu gelişmiş 5 eksenli görüntü sabitleme avantajıyla ışık seviyesi azaldığında net ve sarsıntısız görüntü elde etmeyi sağlar.

Kaydetme, görüntüleme ve depolama

EOS R 10 bit HDMI çıkışına gömülü zaman kodu ile sıkıştırılmamış, net bir 4K dijital video kaydı yapar ve böylece boyut ve esnekliğin fotoğraf makinesini mükemmel çeviklikte bir araç haline getirdiği büyük ölçekli prodüksiyonlarda tamamlayıcı çekimler yapmak için ideal hale gelir.

İlginizi çekebilir
Related article brent

EOS R

Yaratıcılıkla yeni standartları belirliyoruz

See capture more

EOS R

Hassasiyet düşünülerek üretilmiş sensör ile daha fazlasını görün ve yakalayın

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Özel aksesuar serisiyle EOS dünyasının keyfini çıkarın

Bunlar da ilginizi çekebilir: