Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

Ödün vermeden EOS kalitesinde tasarım ve tutuş

Canon EOS RP gün boyu konforlu çekim imkanı sunan el tutuşu tasarımı sayesinde EOS kullanıcılarına tanıdık bir his verecektir. Opsiyonel kavrama eklentisi, konforu daha da artırır. Yalnızca 485 g ağırlığındaki (pil ve hafıza kartı dahil) kompakt ve son derece kaliteli magnezyum alaşımlı gövdesi sayesinde fotoğraf makinesi seyahat esnasında kolayca taşınabilir. USB'den şarj özelliği sayesinde hareket halinde şarj edilebilir.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Geleceğe göz atın

Canon EOS RP eğilebilir ve döndürülebilir 7,5 cm / 3,0 inç büyüklüğündeki 1.040.000 noktalı ve değişken açılı LCD dokunmatik ekran sayesinde yaratıcı açılar yaratmanızı sağlar. Ayrıca kişiselleştirilebilir bilgi ekranına sahip, 2,36 milyon noktalı 0,39 OLED elektronik vizör sayesinde nesneleri her açıdan yakalayabilmenize yardımcı olur. UHS-II kart yuvası sahip olduğunuz SD kartlara uyumluluk imkanı verir ve UHS-II standardı sayesinde daha yüksek yazma hızları ve 4K video çekimi sağlar. Buna ek olarak düğmeler ve kadranlar tercih ettiğiniz çekim şekline göre kişiselleştirilebilir.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Yaratıcılığınızı artırma rehberiniz

Canon EOS RP; kontroller, düğmeler ve menü sistemini parmaklarınız ucuna getirerek sizi sürücü koltuğuna oturtur. Size de sadece olağanüstü kompozisyonlar oluşturmaya odaklanmak kalır. Rehberli arabirim, yaratıcı sahne modları, esnek öncelik (FV) ve manuel modlar size özgüven verir ve yaratıcılığınızın kontrolünü elinize almanızı sağlar.

Gergo holding Canon EOS RP

İlginizi çekebilir
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Tam kare görüntü kalitesinde yeni bir standart

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

İstediğiniz noktaya anında odaklanın

Bunlar da ilginizi çekebilir: