Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Esnek çekim ve sorunsuz bağlantı

Canon EOS RP, sessiz sahne modu sayesinde hızlıca ve sessizce çekim yapmak ve olağanüstü görüntüler sunmak üzere tasarlanmıştır. Sessiz deklanşör, sokak fotoğrafları ve hassas ortamlardaki portre çekimleri için olağanüstü bir avantaj sağlar.

Canon EOS RP, floresan ışıkta çekim yaparken bile inanılmaz görüntüler sunmak için Titreşim Algılama teknolojisini kullanır. Titreşim frekansını algılar ve titreşimin etkilerini azaltmak için görüntüyü en yüksek parlaklık noktasına yakın bir anda yakalar. Titreşim algılanması durumunda titreme önleyici çekim otomatik olarak devreye girer.

Uzaktan çekim yapın, kontrolü elinizde tutun

Canon EOS RP, uyumlu bir akıllı cihaza sorunsuz bağlantı için hem Wi-Fi hem de Bluetooth özelliklerine sahiptir. Bu teknolojiyi kullanarak fotoğrafları çekip doğrudan bir akıllı telefona göndermek veya hızlı aktarım gerektiren durumlar için otomatik eşitleme kullanmak mümkündür. Ayrıca Canon Camera Connect uygulaması ile fotoğraf makinesi uzaktan kontrol edilebilir. Bu Wi-Fi bağlantısı sayesinde özellikle hareket halindeyken ve çektiklerinizi hemen paylaşmak istediğinizde yeni yaratıcı olanaklardan yararlanabilirsiniz.

wireless image review Canon EOS RP

İlginizi çekebilir
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Tam kare görüntü kalitesinde yeni bir standart

Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Ödün vermeden EOS kalitesinde tutuş

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

İstediğiniz noktaya anında odaklanın

Bunlar da ilginizi çekebilir: