Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Tam kare görüntü kalitesinde yeni bir standart

Canon EOS RP'nın kalbinde olağanüstü tam kare 26,2 MP Dual Pixel CMOS AF sensörü yer alır. Zengin, net detaylar ve son derece güvenilir düşük ışık performansını birlikte sunar. Her piksel aynı anda hem görüntüleme hem de otomatik odaklama için kullanılarak çerçevenin tamamında üstün netlik sağlanır. EOS R Sistemi için özel tasarlanmış Canon RF lenslerin de yardımıyla yaratıcılığınızı zenginleştirmek ve genişletmek için tasarlanan yeni bir görüntüleme standardı ortaya çıkıyor.

Dual Pixel CMOS AF

İnanılmaz ISO değeri sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde çekim yapın

Tam kare sensörlü bir fotoğraf makinesine geçiş yapmak alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol elde etmenizi ve düşük ışıkta mükemmel görüntüler yakalamanızı sağlar. Maksimum 40.000 ISO ile flaş kullanmadan tüm detayları ve renkleri elde etmeniz mümkün hale gelir. Canon EOS RP ile ISO değişimini lens kontrol halkası üzerinden kolayca yapabilir veya özelleştirilebilir kadranlarla çok daha sezgisel bir fotoğraf deneyimi yaşayabilirsiniz.

DIGIC 8 sayesinde daha hızlı görüntü işleme

DIGIC 8 Canon'un en yeni görüntüleme motorudur. Görüntüleri eskisinden çok daha hızlı işleyerek daha tepkisel ve seri çalışmanıza olanak sağlar. Bu sayede üretim sonrasına daha az zaman harcarsınız ve düzenleme yapmadan fotoğraf makinesinden daha yüksek görüntü kalitesi elde edersiniz.

Canon EOS R high speed communication

Fotoğraf çektiğiniz anda DLO gücünü gösterir

Dijital Lens Optimizasyonu (DLO) özelliği; görüntüyü sahnenin çıplak gözle görüldüğü şekle yakın bir hale getirmek için her bir çekim üzerinde ters fonksiyon uygulayarak, hem fotoğraf makinesinin düşük geçiş filtresinden kaynaklanan optik sapmaları hem de çözünürlük kayıplarını düzeltir. Bu sayede yönetilebilir dosya boyutlarına sahip yüksek kaliteli görüntüler yaratılır, bu da fotoğrafçılara maksimum görüntü kalitesi ve daha fazla esneklik sağlar. Canon EOS RP, RF lenslerin lens profil bilgisine doğrudan erişebilir ve bu bilgiyi fotoğrafı çektiğiniz anda kamera içerisinde gerçek zamanlı optimizasyon için kullanır.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Tam görünüm

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

%100 detay

Görüntü sabitlemenin yeni seviyeleri

5 eksenli sabitleme ve Dual Sensing IS, çekimlerinizde güçlü sabitleme sağlar, görüntü titremesini azaltır ve size kaliteden ödün vermeden yaratıcı çalışma imkanı sunar. Bu ikili sistem, lens yuvasındaki iletişim sistemi sayesinde lens ve fotoğraf makinesinin sabitleme (ikili algılama) amacıyla gerçek zamanlı olarak birlikte çalışmasını sağlar.

Canon EOS RP shooting night cityscape

RAW çekim yapın ve daha fazlasını yakalayın

14 bit teknolojisi sayesinde Canon EOS RP'dan gelen RAW dosyaları zengin ton geçişlerine sahiptir ve optimum görüntü kalitesi yaratır. Sonrasında bu dosyalar fotoğraf makinesinde veya PC veya Mac için Digital Photo Professional ya da mobil/akıllı cihazlar için DPP Express gibi ücretsiz Canon yazılımlarında işlenebilir. Canon EOS RP ayrıca görüntü kalitesinden neredeyse hiç ödün vermeden bellek tasarrufu sağlayan Kompakt Raw (C-RAW) seçeneği de sunar.

İlginizi çekebilir
Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Ödün vermeden EOS kalitesinde tutuş

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

İstediğiniz noktaya anında odaklanın

Canon EOS RP sample animals

Bunlar da ilginizi çekebilir: