Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

MT-24EX Macro Twin Lite ile makro fotoğrafçılık aydınlatmanızın kontrolünü elinize alın. Makro uzmanları için tasarlanmıştır: Hem ışık yönlendirmesi hem de güç bakımından çok yönlülük sağlar.

Avantajlar

  • E-TTL II Flaş ölçümü
  • Kılavuz Numarası 24
  • Kablosuz ana flaş olarak kullanılabilir
  • Birlikte veya ayrı ayrı ateşlenebilen iki flaş kafası
  • Modelleme flaş özelliği
  • Makro lenslerin ön tarafına monte olur veya her kafa ayrı ayrı yerleştirilir

Detaylı Özellikler

Canon Macro Twin Lite MT-24EX hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Otomatik flaş ölçümü


Tüm EOS dijital SLR fotoğraf makineleri ile uyumlu, MT-24EX Macro Twin Lite, tüm koşullarda doğru E-TTL II flaş ölçümü sağlar. Her flaş kafası Kılavuz Numarası 24'ün gücü ile birleştirilmiş Kılavuz Numarası 12'ye sahiptir. Bu, yüksek büyütmelerde bile çalışırken yeterli flaş gücü sağlar.

Oran kontrolü


Yaratıcı sonuçlar elde etmek için iki flaş kafasını bir arada veya ayrı ayrı kullanın. Karmaşık aydınlatma efektleri yaratmak için altı adım aralığında flaş kafaları arasındaki oran kontrolünü ayarlayın.
Kenarlardan veya üstten ve alttan aydınlatma için dairesel lens desteği*, twin lites'ın lenslerin etrafında dönmesini sağlar. Işık yönlendirmesi üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak veya daha karmaşık aydınlatma için iki flaş kafasını montaj halkasından çıkarın ve ayrı ayrı yerleştirin.

Kablosuz Ana flaş


Uzak EX-Serisi Speedlite flaşları çalıştırmak için kablosuz ana işlevini kullanın. Bir üçüncü aydınlatma grubu olan bir veya daha fazla yardımcı Speedlite flaşı kontrol etmek, sahnenin diğer alanlarını, arka plan gibi, daha etkili bir şekilde aydınlatmanızı sağlar.

Odak ışıkları


Yüksek büyütmelerde çalışmak odaklanmayı zorlaştırabilir. Her flaş kafasındaki odak ışığı, manuel odaklanmaya yardımcı olmak için nesne aydınlatması sağlar.
İki farklı modelleme flaş ayarı, alan derinliği ön izleme düğmesiyle ön flaş stroboskopunu ateşlemenize olanak tanır. Gölgelerin nereye düşeceğini doğru belirlemek için varsayılan ayar, iki tüpü uygun güç ayarında ateşler.

Güç Kaynağı


4xAA pil veya CP-E4 gibi harici pil paketiyle çalışan MT-24EX, hafif ve taşınabilirdir. Çekimler arasında beklemek zorunda kalmadan çekime devam edebilmeniz için AA piller hızlı tekrar dolma sağlar.

Özel İşlevler


Dokuz Özel İşlevi ile MT-24EX, kişisel gereksinimlerinize göre düzenlenebilir.

* EF 180 mm f/3,5L Macro USM lens için Macro Lite Adaptor 72C gerekir ve EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM lens için Macro Lite Adaptor 67C gerekir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Macro Twin Lite MT-24EX, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.