In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

BASKI

Canon PIXMA G Serisi bir yazıcının işletmenizin verimliliğini nasıl artırabileceğini keşfedin

Esnek, uygun maliyetli ve tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli sonuçlar sunmak için tasarlanmış olan Canon PIXMA G Serisi yazıcıların üç işletmenin başarısına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. Sizin işletmeniz de bunlardan biri olabilir!

Bilimden gelen ilham

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
Mini Professors'ın bilim sınıflarındaki çocuklar, isim etiketlerinden çıkartmalara ve sertifikalara kadar her şeyi yazdırmak için Canon PIXMA G4510 yazıcıyı kullanıyor.

Şirket : Mini Professors

Sektör : Eğitim

Konum : St Albans ve Harpenden, BK

Hizmetler : Okul öncesi yaştaki çocuklar için tasarlanmış eğlenceli ve bilgilendirici bilim dersleri

Web sitesi : www.miniprofessors.com/stalbans

Natasha Spink'in müşterileri oldukça talepkâr. Natasha, Mini Professors'ın St Albans ve Harpenden bölgesinde bayiliklerinin sahibi. Mini Professors'da yalnızca okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlanmış bilim sınıfları bulunuyor ve basılı materyaller her dersin önemli bir parçası. Eğitimli bir bilim insanından bekleyeceğiniz dikkatli bir araştırma sonucunda Natasha, Canon PIXMA G4510 yazıcıda karar kıldı.

"Çocuklara her hafta birçok aktivite yaptırmama olanak tanıyor," diyor Natasha. "Deneylerin parçası olarak birçok farklı şablonumuz, çıkartmamız ve kartımız var. Şimdiye kadar yazıcımızla çok çeşitli materyallerin baskısını aldık."

Kompakt Canon PIXMA G4510, Natasha'ya gereken baskı hacmini kolayca karşılıyor. Kablosuz bağlantı olanağı da önemli bir avantaj sağlıyor. Natasha, "Çocukları izlemek için farklı bir odada olsam da dizüstü bilgisayarımdan baskı alabiliyorum," diye ekliyor.

Natasha, Canon PIXMA G4510'un yeniden doldurulabilir yüksek verimlilikli mürekkep tanklarından da oldukça memnun. Seviye göstergesi çizgileri ne kadar mürekkep kaldığını rahatça görmeyi sağlarken daha az sıklıkta kolaylıkla yeniden doldurulabilen tanklar, plastik atıkları azaltıyor.

Canon PIXMA G4510 'un sunduğu baskı kalitesi de harika. "Çocuklar dersin sonunda sertifika almayı çok seviyor," diye açıklıyor Natasha. "Onlara gurur duyduğum, yüksek kaliteli bir sertifika verebilmek çok güzel; böylece onlar da sertifikalarını evde gururla asabiliyorlar."

"Güvenilir, uygun maliyetli, kullanımı gerçekten çok kolay ve harika görünüyor."

Başarılarla dolu bir geleceği garantiliyor

İlgili makaleler
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

BASKI

PIXMA G640 ve PIXMA G540 ile tanışın

Yeni nesil Canon MegaTank yazıcıların yeni özelliklerini keşfedin.

A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

BASKI SEÇENEKLERİ

Baskının gücünü keşfedin

Modern yazıcılar, beklediğinizden daha fazlasını yapabilir. Modern yazıcılarla yapabileceğiniz birçok yaratıcı şeyi keşfedin.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
Premier Insurance, cep telefonu veya tablet üzerindeki belgeleri ofiste veya uzak konumlardan PIXMA G6050'ye gönderip yazdırmak için Canon PRINT uygulamasını kullanıyor.

Şirket : Premier Insurance

Sektör : Sigorta

Konum : Harrow, Londra, Birleşik Krallık

Hizmetler : Sigorta ürünleri portföyü

Web sitesi : www.premier-insurance.net

Hızlı büyüme. Zirveyi hedefleme. Hedefi nasıl adlandırmak istediğiniz size kalmış ama Anik Islam'ın, Birleşik Krallık'ın önde gelen sigorta acentelerinden biri haline gelen Premier Insurance'a yönelik hedefleri, şirket kaynaklarının talebi karşılayabilmesine dayanıyor.

İşletmenin büyümesiyle Anik, yeni baskı çözümleri aramaya başladı. Üst düzey üretkenlik, bağlantı olanağı, yüksek verimlilik ve baskı esnekliği sunması gereken başarılı bir yazıcı gerekiyordu."

Canon PIXMA G Serisini keşfettiğimizde tüm sorunlarımızı çözebilecek gibi görünüyordu," diyor Anik.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Canon PIXMA G6050 yazıcının içindeki yüksek verimliliğe sahip yeniden doldurulabilir mürekkep tankları, maliyetli kartuşları daha az sıklıkta sipariş etmenizi sağlar.

Canon PIXMA G6050 , Premier Insurance'ın yoğun ofis ortamı için ideal. Yazıcının 350 yapraklık kapasitesi, çift yönlü kağıt besleme özelliği ve yüksek verimliliğe sahip yeniden doldurulabilir mürekkep tankları, daha az sıklıkta kağıt doldurmalarını ve maliyetli kartuş siparişi vermelerini sağladı. Üstelik Canon PIXMA G6050 gibi Canon MegaTank yazıcılar , yalnızca 3 adet siyah mürekkep şişesiyle 18.000 sayfaya kadar baskı alabiliyor. "İşin idari kısmını çok daha kolay hale getirdi," diyor Anik.

Canon PIXMA G6050 'nin bir diğer avantajı da düz kağıt ve kartlardan zarf ve fotoğraf kağıtlarına kadar çok çeşitli medya türlerini işleyebilmesiydi. Mükemmel bir marka deneyimi için müşterilere sunduğu pazarlama materyallerinin oldukça kaliteli olması gereken bir şirkette, bu materyallerin şirket içinde uygun maliyetle basılabilmesi birçok avantaj sağladı.

Canon PIXMA G6050 'nin bulut özellikleri de Premier Insurance için dönüştürücü bir etki yarattı. "Müşterilerimiz toplantılara genellikle belgelerle gelir. Canon PRINT uygulaması sayesinde artık bu belgeleri hızlıca tarayabiliyorum ve belgeler otomatik olarak ofiste baskıya gönderiliyor. Böylece çalışanlar anında belgeleri analiz etmeye başlayabiliyor," diyor Anik.

"Ofiste olmadığımda bile uygulama aracılığıyla yazıcıyı yönetebiliyorum. Tek kelimeyle mükemmel."

Büyüyen bir iş ortaklığı

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
Forever Rose, gönderdiği her hediyeye kişisel bir fotoğraf ekliyor ve bu görüntünün en yüksek kalitede olması gerekiyor.

Şirket adı : Forever Rose

Sektör : Hediye

Konum : Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Hizmetler : Kişiselleştirilmiş hediye gönderme

Web sitesi : www.MyForeverRose.com

Ömür boyu saklayabileceğiniz olağanüstü güllerle neredeyse büyülü bir dünyanın kapılarını açan kişiselleştirilmiş hediye gönderme şirketi Forever Rose'un baskı sorunları oldukça gerçekçiydi. Sektöre mütevazı bir giriş yapan şirketin küresel büyümesi, iş gücünün 500 kişinin üzerine çıkması anlamına geliyordu. Bu artışla birlikte şirketin eski lazer baskı sistemi hem verimliliği hem de kârlılığı olumsuz yönde etkiliyordu.

Forever Rose'un sahibi Ebraheem Al Samadi, Canon PIXMA G6040 ile maliyetleri azaltırken tutarlı bir şekilde güvenilir, yüksek verimlilikli çıktı alma ihtiyacını dengeleyecek bir çözüm buldu.

"Daha önce kullandığımız lazer yazıcı tonerine kıyasla önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağladık ve maliyetler %60-70 arasında azaldı."

Canon PIXMA G6040 'ın cazip düşük işletme maliyetlerinin temelinde entegre edilmiş, yüksek verimliliğe sahip mürekkep tankları yatıyor. Ön kısmında seviye göstergeleri bulunan bu MegaTank'lar yeniden doldurulabiliyor ve kartuşlu yazıcılara kıyasla daha az sıklıkta doldurma gerektiriyor. Bazı Forever Rose işletmelerinde MegaTank'ın 6 aydan önce doldurulması gerekmedi.

"Her gün baskı alıyoruz," diyor Uluslararası Ticari Direktör Asim Hussain. "Uygun maliyetle yüksek hacimde baskı alabilmek Canon MegaTank yazıcıyı seçmemizin en büyük nedeniydi."

Uygun maliyet, hikayenin sadece yarısı. Canon PIXMA G6040'ın yüksek kaliteli sonuçları, müşterilerinin mükemmel sunum beklentisini yerine getirmesi gereken bir şirketin ihtiyaçlarını karşıladı. Canon PIXMA G6040'ın yüksek kaliteli, boya bazlı mürekkepleriyle alınan muhteşem netlikte ve doğallıkta fotoğraflar sayesinde Forever Rose'un müşterileri artık gönderdikleri hediyelere kusursuz basılmış kişisel bir fotoğraf da ekleyebiliyor. Bu da Canon teknolojisinin, şirketlerin sunduğu hizmetleri geliştirip operasyonlarını kolaylaştırdığı ve şirketlere ilham verdiği örneklerden yalnızca biri.

"Canon'un dünyanın tüm büyük şehirlerinde büyük bir butik açma yolculuğumuzda bizim yanımızda olmasından gurur duyuyorum." diyor Ebraheem.


Yazan: Paul Fitzpatrick

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm Hikayelere geri dön