BASKI

Canon PosterArtist ile posterler, el ilanları ve daha fazlasını oluşturun

Küçük işletmelerin, profesyonel ve dikkat çekici poster tasarımlarını nasıl hızlı, kolay ve ücretsiz bir şekilde oluşturabileceğini keşfedin.
Bir masanın üstünde, Canon MAXIFY yazıcının önünde duran basılı Canon PosterArtist tasarımları.

Küçük ölçekli bir işletmenin pazarlama çalışmalarını yürütürken, bir hayır etkinliği ya da yerel bir toplantı düzenlerken veya her türlü hizmeti tanıtırken mesajınızı karşı tarafa net ve yaratıcı bir şekilde iletmeniz gerekir. Çeşitli şablon, görüntü ve yazı tipleriyle Canon PosterArtist, ücretsiz olarak çevrimiçi poster oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

Web uygulaması; posterler, afişler ve el ilanlarından menülere, parti davetlerine, takvimlere, sertifikalara ve daha fazlasına kadar her şeyi kapsayan, profesyonel olarak tasarlanmış yüzlerce şablona hızlı ve kolay erişim sunar.

Şablonları kendi metin ve görüntülerinizle kolayca özelleştirebilir ve hatta QR kodları oluşturabilirsiniz. Potansiyel müşterilere hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenin kolay bir yolunu sunmak için idealdir.

Canon'un çevrimiçi poster üreticisiyle çalışmaya başlama

Mevcut ürünleri ve temaları gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

PosterArtist şablonları, sonlandırılmış bir ürünün oluşturulmasını hızlı ve kolay hale getirir. Bir yazılım güncellemesinin sunduğu ek 300 tasarım ile toplam tasarım sayısı 1.400'e ulaştı.

Yiyecek ve İçecek kategorisinde bir şablonu gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

Örneğin kek yapma işini tanıtmak için bir poster tasarlamak istiyorsanız Yiyecek ve İçecek kategorisinden bir şablon seçebilirsiniz.

Canon PosterArtist, Windows ve macOS ile uyumludur. Google, Facebook veya Twitter gibi mevcut bir çevrimiçi hesapla oturum açabilir veya kendi güvenli Canon ID'nizi oluşturabilirsiniz.

PosterArtist ana sayfasından oluşturmak istediğiniz öğeleri seçebilir veya temalı şablonlara göz atabilirsiniz. Kategoriler arasında Perakende/Dağıtım, Yiyecek ve İçecek, Okul/Eğitim, Etkinlikler ve daha fazlası bulunur.

Aceleniz varsa Otomatik Tasarım seçeneği de mevcuttur. Ürününüzü seçerek Kategori, Başlık, Altyazı ve Mesajın yanı sıra üç adede kadar görüntü girin. PosterArtist anında çeşitli seçenekler oluşturacaktır.

PosterArtist v1.1, zamandan tasarruf etmek ve iş akışlarınızı daha verimli hale getirmek için birkaç özellik daha ekledi. Çift taraflı baskı için çeşitli yeni şablonlar mevcuttur. Bu sayede, örneğin bir restoran sahibi kolayca iki taraflı menüler yazdırabilir. Artık şablonlara bir Microsoft Excel® elektronik tablosu aktararak, her biri benzersiz bir kod içeren bir kupon grubu gibi aynı tasarıma sahip kişiselleştirilmiş veya özelleştirilmiş şablonlar oluşturabilirsiniz.

Görüntü ekleme

Yiyecek ve İçecek kategorisinde güncellenen görüntüleriyle bir poster şablonunu gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

Görüntülerinizi yüklemek için Dosyalar panelinde Dosya Ekle'yi seçin. Ayrıca, Fotoğraflar panelinde aralarından seçim yapabileceğiniz stok fotoğrafları ve önceden yüklenmiş içerik seçenekleri de vardır.

Görüntüleri güncellenmiş bir poster şablonunu gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

Değiştirmek istediğiniz şablon görüntüsünü seçin ve yeni görüntüyü tasarımınıza aktarmak için Dosyalar panelindeki küçük resme çift tıklayın.

Kullandığınız cihazdan veya Google Drive™, Dropbox™ ve Microsoft OneDrive® gibi Bulut tabanlı hizmetlerden kendi görüntülerinizi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, çeşitli fotoğraf kitaplıklarından telifsiz fotoğraf arama ve ekleme seçeneği de mevcuttur.

Arka ışık ve pozlama düzeltmesi uygulayan Otomatik Fotoğraf Düzeltme aracının yanı sıra renk düzeltme ve keskinlik için manuel ayarlamalar yapma, siyah-beyaza geçiş ya da sepya renk tonu uygulama gibi çeşitli fotoğraf düzenleme seçenekleri mevcuttur.

İçeriğinizi kişiselleştirme

Sağ taraftaki panelde düzenleme seçenekleriyle birlikte yerel bir kek işletmesi için yapılmış posteri gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

Yazı tipi boyutunu, arka plan rengini ve metninizin aralığını ayarlayarak veya en-boy oranını değiştirerek posterinizde ince ayar yapın.

Yerel kek işletmeleri için bir afişi gösteren Canon PosterArtist ekran görüntüsü.

Renklerinizi ve yazı tiplerinizi tamamladıktan sonra bunlara uygun afişler ve el ilanları oluşturabilirsiniz.

Metin yatay veya dikey olarak eklenebilir ve tam olarak istediğiniz stil ve görünümü elde etmek için renklerle ve yüzlerce kullanılabilir yazı tipiyle denemeler yapmak kolaydır. Clipart seçenekleri, talebe özel logolar oluşturmak için idealdir.

Geniş renk paletinde bir tasarımı öne çıkaracak altın ve gümüş seçenekleri bulunur. Canon imagePROGRAF GP serisi geniş formatlı yazıcılarda desteklenen floresan spot renkler de mevcuttur.

Yaptığınız değişikliklerden memnun değilseniz geri ve ileri oklarını kullanarak geri almak/yinelemek kolaydır.

Tasarımlarınızın baskısını alma

Canon MAXIFY yazıcıdan çıkan Canon PosterArtist ile oluşturulmuş talebe özel poster.

Tasarımlarınızın baskısını almak için yüksek hacimli baskıda uygun maliyetli bir seçenek olan Canon MAXIFY GX3040 gibi uyumlu bir Canon yazıcıya ihtiyacınız olacak.

Yazdırmaya hazır olduğunuzda Yazdırmaya devam et düğmesine tıklayın. Bunu ilk kez yaptığınızda bir yazdırma eklentisi indirip yüklemeniz gerekir.

MAXIFY GX3040 veya GX4040 gibi yüksek performanslı bir Canon MegaTank yazıcı, yüksek hacimde kaliteli belgeler yazdırmak için idealdir. Her iki model de 1,2 m uzunluğa kadar afiş baskısı yapabilir ve 0,7 mm kalınlığa kadar medyalar için düz arka tepsiyle donatılmıştır. POS malzemeleri oluşturmak için idealdir.

Bulut tabanlı baskıyı destekleyen Canon MAXIFY ve PIXMA yazıcılar, evde veya uzaktan çalışma sırasında oluşturduğunuz tasarımların ofiste basılabilmesine olanak tanır.

Mesajınızı yayın

Gri önlük, ölçüm kapları ve ahşap kaşığın üzerine yerleştirilmiş kek yapma işini tanıtan basılı poster ve afiş.

Göz alıcı renkler, çekici görseller ve unutulmaz bir mesajla denemeler yapın ve minimum çabayla göz alıcı posterler, afişler ve el ilanları oluşturun.

Poster, afiş, el ilanı veya menü sadece fiziksel bir şey olarak düşünülebilir ancak tasarımlarınızı web sitelerinde ve sosyal medya kanallarında kullanmak üzere indirebilirsiniz.

Tasarımlarınızı bilgisayarınızda saklayabilir veya PosterArtist yazılım güncellemesinde bulunan Google Drive, Dropbox ve Microsoft OneDrive'a kaydetme seçenekleri sayesinde tasarımlarınıza dilediğiniz yerden erişebilir ve iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Canon PosterArtist, fırın afişleri ve hamburger menülerinden yaz indirimleri ve iş reklamlarına kadar küçük işletmeniz için pazarlama materyalleri oluşturma stresini ortadan kaldırır.

Matthew Richards & Sarah Bakkland
 1. macOS, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülke ve bölgelerde tescilli ticari markasıdır.
 2. TWITTER, Twitter Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markasıdır.
 3. Google ve Google Drive, Google LLC'nin ticari markalarıdır ve bu site, herhangi bir şekilde Google tarafından onaylanmamıştır veya Google ile ilişkili değildir.
 4. Dropbox, Dropbox, Inc. şirketinin ticari markasıdır.
 5. Microsoft Excel ve OneDrive, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

İlgili Ürünler

İlgili makaleler

 • BASKI

  Size uygun Canon baskı uygulaması

  Canon'un baskı uygulamalarıyla yaratıcı ve organize olun. Her projeye uygun bir uygulama mutlaka vardır.

 • BASKI

  İşletmeler için MegaTank yazıcılar

  MegaTank yazıcıların kalitesi ve düşük çalıştırma maliyetleri işletmelere nasıl fayda sağlar?

 • BASKI

  Kablosuz yazıcı kullanma

  Kablosuz yazıcınızdan en iyi şekilde yararlanabilmenin akıllı yolları.

 • BASKI

  Tasarımcılar için en iyi yazıcılar

  Yazıcılar, tasarımcıların olmazsa olmazıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun modeli seçmenize yardımcı oluyoruz.