EOS R1

Aynasız Fotoğraf Makineleri

Canon EOS R1

Bir adım önde olmanızı sağlayacak öncü aynasız EOS modeli EOS R1'i geliştirdiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahead of the game

EOS R1 modelini, profesyonellerin son derece karmaşık taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştiriyoruz. EOS R1, DIGIC X ve yeni bir sensörün yanı sıra yeni geliştirilen görüntü işlemcisi DIGIC Accelerator'a sahip olacak. Bu kombinasyon, gelişmiş AF izleme ve daha yüksek görüntü kalitesi için yüksek hızda veri işlemeye olanak tanıyacak.

EOS R1

Yerinizi alın…

EOS R1 tam kare aynasız fotoğraf makinesini geliştirdiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Büyük miktardaki verileri hızlıca işlemek için DIGIC X ve yeni bir sensörün yanı sıra yeni geliştirilen DIGIC Accelerator görüntü işlemcisini kullanan bu öncü fotoğraf makinesi, profesyonellere yeni imkanlar sunacak.

Hazır olun…

EOS R1, spor senaryolarında anlık olarak görüş alanından çıkan konuları bile (örneğin, takım sporlarında konular yan yana geldiğinde) sürekli olarak takip edecek. Yeni geliştirilen Eylem Önceliği işlevi, belirli bir eylemi (şut çekme gibi) gerçekleştiren ana konuyu otomatik olarak algılayıp ve AF karesini anında hareket ettirerek fotoğrafçıların önemli anları yakalamasına olanak tanıyacak.
Yeni görüntü işleme sistemi ve derin öğrenme teknolojileri bir araya gelerek görüntü kalitesinin iyileşmesini sağlayacak.

EOS R1

Başlayın!

EOS R1 modelini bu yıl piyasaya sunacağız.
Bu heyecan verici geliştirme süreciyle ilgili bilgilere ek olarak en yeni Canon tekliflerinden, ipuçları ve eğitimlerden, haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.