Sunset sea structure image taken with EF 24-105mm f/4L IS II USM

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Stüdyo dışında tek bir lens taşımak isteyenlerin tercihi olan bu lens, gelişmiş görüntü sabitleme sayesinde etkileyici bir görüntü kalitesi sunar.

Galeri

L serisi profesyonel performanslı standart zum lens

EF 24-105mm f/4L IS II USM, fotoğraf veya video çekerken mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayan standart bir zum lenstir. Bu lens, fazla ekipman taşımadan olağanüstü görüntü kalitesine ulaşmak istediğiniz zamanlar için idealdir.

Tüm teknik özelliklere bakın

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM vertical side view shot

Aşağıdakiler için ideal bir lenstir:

Yüksek kaliteli etkileyici görüntüler için

Özel lens elemanları, görülebilen bozulmayı azaltarak zum aralığı boyunca yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Entegre ve gelişmiş Hava Kabarcıklı Kaplama, belirsiz doğal ışık bulunan ortamlarda çekim yaparken parlamaya ve gölgelenmeye karşı koruma sağlar.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view shot
Dark blue sea by bridge structure

Genişletilmiş zum aralığı ve sabit maksimum diyafram açıklığı

F/4 maksimum diyafram açıklığını korurken geniş açı, standart ve kısa-telefoto odak uzaklıkları arasında kolayca geçiş yapın.

Işık az olduğunda bile keskinliği koruyun

Görüntü Sabitleyici, fotoğraf makinesinin titremesinden doğan bulanıklığı azaltarak normalden 4 kademeye kadar daha yavaş çekim yapmanızı sağlar.

Low light pipe structure dark

Video çekerken çok yönlü olun

Çeşitli nesneler için ideal odak uzaklıklarını kompakt bir paket halinde sunan EF 24-105mm f/4L IS II USM, fotoğraf için olduğu kadar video için de uygundur. Gelişmiş otomatik odaklama, tam zamanlı manuel kilitleme işleviyle net, profesyonel görünümlü, neredeyse sessiz geçişler ve sürekli odak takibi sağlar.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view with no hood

Zorlu koşullarda çekim yapmaya devam edin

EF 24-105mm f/4L IS II USM, yeni L serisi dış mekan lensi tasarımına sahiptir. Darbeye ve sarsıntıya karşı daha dayanıklı olan bu sağlam yapı, profesyonel kullanımın zorluklarına dayanacak biçimde tasarlanmıştır.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM white rocks and clear skies
Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM pebble beach sunset

Yükseltmeli miyim?

EF 24-105mm f/4L IS USM'nin yerini alan EF 24-105mm f/4L IS II USM, profesyonel ve tutkulu fotoğrafçıların çoğu için standart lens haline olması amacıyla tasarlandı.

Optik Sistem

EF 24-105mm f/4L IS II USM, zum aralığı boyunca daha fazla çözünürlük ve kenardan kenara keskinlik için öncüsüne kıyasla yenilenmiş bir optik tasarıma sahiptir.

Symmetrical architecture white roof

Gelişmiş Görüntü Sabitleme

Yeni tasarlanan Görüntü Sabitleyici ünitesi, EF 24-105mm f/4L IS USM'nin 2,5 kademeli enstantane hızına kıyasla 4 kademe daha hızlı enstantane hızının eşdeğeri etki sunar.

Seagulls sitting on black rock
Wide Angle Lens

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.

Daha fazla bilgi edinin

Aksesuarlar

İlgili Ürünler