DSLR Lensleri

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Stüdyo dışında tek bir lens taşımak isteyenlerin tercihi olan bu lens, gelişmiş görüntü sabitleme sayesinde etkileyici bir görüntü kalitesi sunar.

Aşağıdakiler için ideal bir lenstir:

 • Manzara

  Yamaçlardan deniz manzarasına, kent simgelerinden şehir manzarasına kadar panoramik fotoğraflar çekin.

 • Portre

  Yüzlerdeki ifadeleri yakalamak için mükemmel; düğünler, etkinlikler ve partiler için idealdir.

 • Seyahat

  Seyahat fotoğrafçılığı yalnızca gezginlere yönelik değildir; gezdiğiniz ve plansız molalar verdiğiniz anlarda değerli anılar biriktirebilirsiniz.

Canon Camera

Yüksek kaliteli etkileyici görüntüler için

Özel lens elemanları, görülebilen bozulmayı azaltarak zum aralığı boyunca yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Entegre ve gelişmiş Hava Kabarcıklı Kaplama, belirsiz doğal ışık bulunan ortamlarda çekim yaparken parlamaya ve gölgelenmeye karşı koruma sağlar.

Genişletilmiş zum aralığı ve sabit maksimum diyafram açıklığı

F/4 maksimum diyafram açıklığını korurken geniş açı, standart ve kısa-telefoto odak uzaklıkları arasında kolayca geçiş yapın.
Canon Camera

Işık az olduğunda bile keskinliği koruyun

Görüntü Sabitleyici, fotoğraf makinesinin titremesinden doğan bulanıklığı azaltarak normalden 4 kademeye kadar daha yavaş çekim yapmanızı sağlar.

Video çekerken çok yönlü olun

Çeşitli nesneler için ideal odak uzaklıklarını kompakt bir paket halinde sunan EF 24-105mm f/4L IS II USM, fotoğraf için olduğu kadar video için de uygundur. Gelişmiş otomatik odaklama, tam zamanlı manuel kilitleme işleviyle net, profesyonel görünümlü, neredeyse sessiz geçişler ve sürekli odak takibi sağlar.

Canon Camera

Zorlu koşullarda çekim yapmaya devam edin

EF 24-105mm f/4L IS II USM, yeni L serisi dış mekan lensi tasarımına sahiptir. Darbeye ve sarsıntıya karşı daha dayanıklı olan bu sağlam yapı, profesyonel kullanımın zorluklarına dayanacak biçimde tasarlanmıştır.

Yükseltmeli miyim?

EF 24-105mm f/4L IS USM'nin yerini alan EF 24-105mm f/4L IS II USM, profesyonel ve tutkulu fotoğrafçıların çoğu için standart lens haline olması amacıyla tasarlandı.
Canon Camera

Optik Sistem

EF 24-105mm f/4L IS II USM, zum aralığı boyunca daha fazla çözünürlük ve kenardan kenara keskinlik için öncüsüne kıyasla yenilenmiş bir optik tasarıma sahiptir.

Gelişmiş Görüntü Sabitleme

Yeni tasarlanan Görüntü Sabitleyici ünitesi, EF 24-105mm f/4L IS USM'nin 2,5 kademeli enstantane hızına kıyasla 4 kademe daha hızlı enstantane hızının eşdeğeri etki sunar.

Canon Camera

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Aksesuarlar

 • Canon Lens Kılıfı LP1219

  Kompakt lens torbası

 • Canon Lens Siperliği EW 83M

  Lensi dağınık ışıktan korur

 • Canon Kapak E 77II

  Lensinizi tozdan korur

İlgili Ürünler