Rock climber landscape close up portrait action

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Yenilikçi bir lens ekranına ve Nano USM'ye sahip yüksek kaliteli zum, vahşi yaşam ve spor fotoğrafçılığı için idealdir.

Uzak mesafeden yapılan çekimlerde üstün performans

Doğa sporları ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal. EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, hem tam kare hem de APS-C sensörlü EOS DSLR fotoğraf makineleriyle uyumludur.

Daha fazla bilgi için uyumluluk sayfasına bakın

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USMpack shot straight on
Close up sports action

Aşağıdakiler için ideal bir lenstir:

Uzaktaki nesneleri yakınlaştırın

Maksimum 300 mm telefoto odak uzaklığı, nesnenizi daha yakın göstererek kadrajınızı doldurmanızı sağlar. Bu özelliği sayesinde, fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan, standart kitinize ekleyebileceğiniz mükemmel bir lenstir.

Yüksek performanslı odaklama

Nano USM ile nesnenizi hızlı, net ve sessiz bir şekilde odaklayabilirsiniz. Bu lens, bu özellikleri sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflarını çekmek, film çekerken film seslerini ve doğal görünümlü içe odaklama geçişlerini kesintisiz şekilde kaydetmek için idealdir.

Odaklama teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin

NANOUSM

Müthiş görüntü kalitesi

9 yapraklı dairesel diyafram, nesnenizi çevresindeki nesnelerden ayırmanızı ve arka planda mükemmel bir bulanıklık efekti yaratmanızı sağlar. Entegre ve özel UD lens elemanları aynı zamanda kromatik sapmanın azaltılmasına ve tüm zum aralığında görüntülerin yüksek çözünürlüğünün ve kalitesinin korunmasına da yardımcı olur.

Fact action close up bird wildlife

Dahili lens ekranından bilgi alın

Lensin üst kısmında bulunan yenilikçi Lens Bilgi Ekranı, gerekli bilgileri zayıf ışıklı ortamlarda bile bir bakışta görmenizi sağlar. Bu özellik, canlı kontrol kullanarak film çekerken çekiminizin sabit olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı diyafram açıklıklarında odak uzaklığını ve alan derinliğini kontrol etmenize olanak tanır.

Hafif, kompakt tasarım

Geri çekildiğinde 14,55 cm uzunluğa sahip olan 710 g ağırlığındaki EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, yerinde ve seyahatte çekim yapmak için ideal bir lenstir.

Holiday travelling landscape shot
Landscape mountain range

Yükseltmeli miyim?

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, geliştirilmiş optik performans ve tasarımı sayesinde EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM fotoğraf makinesinin yerini almaktadır.

Geliştirilmiş optik tasarım

Ultra düşük yayılma (UD) lens elemanı gibi modern optik donanım, zorlu çekim koşullarında bile tüm zum aralığında mükemmel bir görüntü kalitesi, yüksek kontrast ve çözünürlük sunar.

Small plane flying lake

Geliştirilmiş Görüntü Sabitleyici

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM fotoğraf makinesindeki Görüntü Sabitleyici, makinenin titremesini 4 kademeye kadar azaltarak enstantane hızını net bir çekim yapmak için kullanmak zorunda olduğunuzdan 4 kademe daha yavaş bir değere ayarlamanızı sağlar.

Low light close up child bike ride

Galeri

İlgili Ürünler

Aksesuarlar

Telephoto lens range packshots

Telefoto Lensler

Telefoto lensle harekete müdahale etmenize gerek kalmadan spor, vahşi yaşam ve etkinlikler gibi çekimleri uzak mesafeden yapabilirsiniz. Canon telefoto lensleri keşfedin ve yaratıcılığınızla neler yapabileceğinizi görün.

Daha fazla bilgi edinin