DSLR Lensleri

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Yenilikçi bir lens ekranına ve Nano USM'ye sahip yüksek kaliteli zum, vahşi yaşam ve spor fotoğrafçılığı için idealdir.

Aşağıdakiler için ideal bir lenstir:

 • Doğa Sporları

  Aksiyonun tam ortasındaymış izlenimi yaratın. Mükemmel servis atışlarını, golleri ve sahada yapılan kutlamaları çekin.

 • Vahşi Yaşam

  Doğaya daha önceki denemelerinizden veya hayal ettiğinizden daha çok yakınlaşın. Uçan kuşların, safariye çıktığınızda ya da bir vahşi yaşam parkında huzur içinde yaşamlarını sürdüren hayvanların olağanüstü fotoğraflarını çekin.

 • Seyahat

  Seyahat fotoğrafçılığı yalnızca gezginlere yönelik değildir. Gezdiğiniz, hiçbir şey yapmadan oturduğunuz ve plansız küçük molalar verdiğiniz anlarda da değerli anılar biriktirebilirsiniz.

Uzaktaki nesneleri yakınlaştırın

Maksimum 300 mm telefoto odak uzaklığı, nesnenizi daha yakın göstererek kadrajınızı doldurmanızı sağlar. Bu özelliği sayesinde, fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan, standart kitinize ekleyebileceğiniz mükemmel bir lenstir.

Nano USM ile nesnenizi hızlı, net ve sessiz bir şekilde odaklayabilirsiniz. Bu lens, bu özellikleri sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflarını çekmek, film çekerken film seslerini ve doğal görünümlü içe odaklama geçişlerini kesintisiz şekilde kaydetmek için idealdir.

Nano USM ile nesnenizi hızlı, net ve sessiz bir şekilde odaklayabilirsiniz. Bu lens, bu özellikleri sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflarını çekmek, film çekerken film seslerini ve doğal görünümlü içe odaklama geçişlerini kesintisiz şekilde kaydetmek için idealdir.

Müthiş görüntü kalitesi

9 yapraklı dairesel diyafram, nesnenizi çevresindeki nesnelerden ayırmanızı ve arka planda mükemmel bir bulanıklık efekti yaratmanızı sağlar. Entegre ve özel UD lens elemanları aynı zamanda kromatik sapmanın azaltılmasına ve tüm zum aralığında görüntülerin yüksek çözünürlüğünün ve kalitesinin korunmasına da yardımcı olur.

Dahili lens ekranından bilgi alın

Lensin üst kısmında bulunan yenilikçi Lens Bilgi Ekranı, gerekli bilgileri zayıf ışıklı ortamlarda bile bir bakışta görmenizi sağlar. Bu özellik, canlı kontrol kullanarak film çekerken çekiminizin sabit olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı diyafram açıklıklarında odak uzaklığını ve alan derinliğini kontrol etmenize olanak tanır.

Hafif, kompakt tasarım

Geri çekildiğinde 14,55 cm uzunluğa sahip olan 710 g ağırlığındaki EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, yerinde ve seyahatte çekim yapmak için ideal bir lenstir.

Yükseltmeli miyim?

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, geliştirilmiş optik performans ve tasarımı sayesinde EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM fotoğraf makinesinin yerini almaktadır.
Canon Camera

Geliştirilmiş optik tasarım

Ultra düşük yayılma (UD) lens elemanı gibi modern optik donanım, zorlu çekim koşullarında bile tüm zum aralığında mükemmel bir görüntü kalitesi, yüksek kontrast ve çözünürlük sunar.

Geliştirilmiş Görüntü Sabitleyici

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM fotoğraf makinesindeki Görüntü Sabitleyici, makinenin titremesini 4 kademeye kadar azaltarak enstantane hızını net bir çekim yapmak için kullanmak zorunda olduğunuzdan 4 kademe daha yavaş bir değere ayarlamanızı sağlar.

Canon Camera
Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

İlgili Ürünler

Aksesuarlar

 • Lens kapağı E-67 II

  Lensinizi tozdan korur

 • Lens Siperliği ET-74B

  Lensi dağınık ışıktan korur

 • Lens Kılıfı LP1222

  Kompakt lens kılıfı

Telefoto Lensler

Telefoto lensle harekete müdahale etmenize gerek kalmadan spor, vahşi yaşam ve etkinlikler gibi çekimleri uzak mesafeden yapabilirsiniz. Canon telefoto lensleri keşfedin ve yaratıcılığınızla neler yapabileceğinizi görün.
Daha fazla bilgi edinin