Canon_Girl_Hero
Blank-Rect Image

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Gelişmiş optik mühendisliğe sahip mükemmel bir paket olan bu L serisi telefoto, yaratıcı portre fotoğrafçılığı için idealdir.

Mükemmel ayrıntılara sahip, hikayeyi muhteşem bir şekilde yansıtan portreler çekin

Bu hızlı portre lensi yüksek kontrasta ve son derece keskin ayrıntılar barındıran renklere sahip net görüntüler elde etmenizi sağlar. Hava Kabarcıklı Kaplama (ASC) dahili gölgelenmeyi ve parlamayı azaltmaya yardımcı olurken geniş f/1.4 diyafram açıklığı sığ bir alan derinliği yaratır.

Tüm teknik özelliklere bakın

Canon_Side_Without_Cap

Tüm ışık seviyelerinde odaklı performans için geniş ve parlak diyafram açıklığı

f/1.4 hızlı diyafram açıklığı düşük ışıkta bile hassas odaklama ve daha yüksek enstantane hızları sağlar. Geniş maksimum diyafram açıklığı ile sağlanan sığ alan derinliği, hoş bir bokeh efekti oluşturur ve portrelere derinlik katar.

Large, bright aperture

Net ve hassas 4 kademeli görüntü sabitleyici

Zorlu ışık koşulları başarısız bir görüntü ortaya çıkmasına neden olabilirken muhteşem bir sonuç ortaya çıkmasını da sağlayabilir. 4 kademeli görüntü sabitleme özelliği, fotoğraf makinesinin titremesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve zorlu çekim koşullarında çalışan fotoğrafçılara ve film yapımcılarına en çok ihtiyaç duydukları anda ek avantaj sağlar.

Dancing_in_the_rain

Olağanüstü odaklama hızı için hızlı tepki veren, yüksek hızlı ve hassas AF

Lens, en yeni AF teknolojisi sayesinde hızlı ve hassas tepki vererek neredeyse sessiz odaklama sunar. Net odaklama ayarları ve tüm EOS sistemleriyle tam AF uyumluluğu bu lensi fotoğrafçılar ve film yapımcıları için mükemmel bir yol arkadaşı yapar.

Dance_Couple

Dayanıklı yapı, hava koşullarına karşı olağanüstü koruma, eksiksiz uyumluluk

Darbe emici ön silindirin de dahil olduğu dayanıklı yapı, tüm koşullarda yüksek performans sunar. Ön ve arka lens elemanlarında bulunan florin kaplamalar toz ve neme karşı koruma sağlarken hassas mesafe işaretleri flaş kullanırken E-TTL hesaplamalarına izin verir.

Angled_Shot

Sanatın performansla buluşma noktası

Fotoğraf makinesinin kalitesini lensi belirler. Tüm L serisi lensler, en yüksek performansı sunacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Tam AF uyumluluğu ve Dual Pixel CMOS AF sensörler, bu lensin hem fotoğraf hem de video çekerken olağanüstü sonuçlar sunacağı anlamına gelir.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Teknik Özellikler

85 mm

Odak uzaklığı

f/1.4

Maksimum diyafram aralığı

4 kademeli

Görüntü Sabitleyici

Halka USM

Otomatik odak

88,6 x 105,4

Maks. çap x uzunluk (mm)

950

Ağırlık (g)

Tüm teknik özelliklere bakın

Slant_Without_Cap

Canon hikayelerini anlatan uzmanların lenslere bakışını keşfedin

EF 85mm f/1.4L IS USM son derece çok yönlüdür ve pek çok görev için ideal lenstir. Canon hikayelerini anlatan uzmanların göz alıcı ve son derece net portrelerden hızlı hareketli çekimlere kadar her çekimde bu lensi çantalarında taşımalarının nedenini öğrenin.

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

Wide Angle Lens

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.

Daha fazla bilgi edinin

Awards

Aksesuarlar

İlgili Ürünler