EOS R Lensleri

Canon Mount Adapter EF-EOS R

Canon EOS R sistemiyle kullanılmak üzere tasarlanan bu adaptör, EF ve EF-S lenslerin EOS R kameralarıyla kullanılmasını sağlar.

 • Mevcut EF ve EF-S yuvalı lensleri, Canon EOS R fotoğraf makinelerinde kullanın

  Canon Yuva Adaptörü EF-EOS R, EF ve EF-S yuvalı lenslerin Canon EOS R fotoğraf makinelerinde kullanılmasına imkan vererek, EOS DSLR'lerde görülen aynı performans ve işlevsellik düzeylerini korur.

 • Hafif ve kullanımı kolay

  Yaklaşık 110 g ağırlığındaki bu kullanışlı adaptör, kit çantanıza sorunsuz bir şekilde sığar, yani ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır. Hem lens hem de adaptör üzerinde bulunan yuva indeks işaretlerini hizalayın, bir tık sesi duyana kadar lensi saat yönünde çevirin ve normalde yaptığınız gibi fotoğraf makinesine takın.

 • Profesyonel kullanım için tasarlandı

  Canon Yuva Adaptörü EF-EOS R, toza ve neme karşı hava geçirmezlik özelliğine ve hem arka hem de ön tarafında bir metal lens yuvasına sahiptir. Adaptörün dış kaplaması, hem fotoğraf makinesi hem de lens ile uyumludur.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

 • EOS R Adaptörler

  EF ve EF-S lenslerin Canon EOS R fotoğraf makineleriyle kullanılmasına olanak tanıyan ve mevcut optiklere yeni işlevler ekleyen bir EF-EOS R Yuva Adaptörleri serisi.

 • Lens seçici

  Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

 • Kontrol Halkalı Yuva Adaptörü EF-EOS R

  Kontrol Halkalı Yuva Adaptörü EF-EOS R, EOS R fotoğraf makinenizi gözünüzden ayırmadan diyafram açıklığını, enstantane hızını, ISO değerini veya pozlama telafisini ayarlamak için kullanabileceğiniz bir Lens Kontrol Halkasına sahiptir.

 • İçe Takmalı Filtre Yuva Adaptörü EF-EOS R

  İçe Takmalı Filtre Yuva Adaptörü EF-EOS R, pozlamayı değiştirmek ve efekt yaratmak için içe takmalı filtreler kullanabilme imkanı sunar.

 • EOS R Sistemi

  R Sistemi, hareketli fotoğrafçılar için tasarlanmıştır. Eşsiz bakış açınızı çekimlerinize yansıtabilmeniz için sizinle birlikte sezgisel olarak çalışan kusursuz bir sistemdir.