RF Lensler

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

RF 15-35mm ve RF 70-200mm lensleriyle birlikte üçlü temel lens grubunun bir parçası olan RF 24-70mm, hızlı diyafram açıklığı ve görüntü sabitleme özelliklerinin yanı sıra sessiz odaklama için Nano USM motora sahiptir.

Her durumda profesyonellerin tercihi

Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph, RF 24-70mm zumun sınırlarını zorlamak için lensi nem girişi riskinin çok yüksek olduğu suda kullandı. Ardından kadın kürek takımının birkaç olağanüstü portresini çekebilmek için düşük ışıkta çalıştı.

Şunlar için ideal lensler:

 • TÜR

  Yaratıcılığınızı kaybetmeyin

  Lensin 24-70 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

 • TÜR

  Manzaralar ve mimari

  Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

 • TÜR

  Seyahat ve röportaj

  Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz.

Her ayrıntıyı yakalayın

Sizi rakiplerinizden bir adım önde tutacak hızlı F2,8 diyafram açıklığı ve süper net optik bileşenleri sayesinde hikayenize kişisel bir dokunuş katın.

Bir daha o özel anı asla kaçırmayın

Video ve fotoğraf çekimi için ideal olan, olağanüstü akıcılıkta hızlı ve sessiz AF sağlayan Nano USM motor sayesinde hızlı ve hassas odaklamanın keyfini çıkarın.

Birbirine bağlı portreler

Küresel olmayan üç cam kaplı eleman, üç UD lens elemanı, gelişmiş optik kaplamalar ve 9 yapraklı diyafram açıklığı sayesinde portre standartlarınızı daha yükseğe taşıyın.

Sınır tanımayan bir lens

Su damlalarına ve toza karşı koruma sağlamak amacıyla hem ön hem arka elemanlarda bulunan hava koşullarına karşı koruma ve florin kaplama ile L serisi, kalitenin tanımını yeniden yazar.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Teknik Özellikler

 • F2,8

  Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için

 • Görüntü Sabitleyici

  Titremesiz görüntüler için 5 stop'lu sabitleme

 • Küresel olmayan ve UD elemanlar

  Olağanüstü netlikte görüntüler için

 • Nano USM motor

  Sorunsuz, hızlı ve sessiz kullanım için

 • ASC (Hava Kabarcıklı Kaplama)

  Parlama ve gölgelenmeyi en aza indirmek için

 • Lens Kontrol Halkası

  ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

Kutunun içeriği

 • RF 24-70MM F2.8L IS USM

 • Lens Siperliği EW-88E

 • Lens kılıfı LP1222

 • Lens Kapağı

 • E-82 II lens kapağı

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Profesyonellerin ellerinde...

Canon'un olağanüstü yenilik ve görüntü kalitesindeki ününü nasıl kazandığını keşfedin ve dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin keyfini çıkardığı fotoğraf makineleri ve lensler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

İlgili ürünler