MAXIFY Bulut Baskısı

Doğrudan Evernote, Dropbox, OneDrive ve Google Drive gibi bulut hizmetlerinden yazıcı ekranı veya uzaktan cep telefonu ya da tabletiniz ile Canon PRINT uygulamasını kullanarak yazdırma özgürlüğünün tadını çıkarın. Hepsi Bir Arada yazıcılarında gelişmiş tarama seçenekleri de mevcuttur.

MAXIFY-Cloud-Printers

MAXIFY-Print-from-Cloud

MAXIFY-Scan-to-Cloud

Buluttan Baskı

MAXIFY yazıcıları, doğrudan yazıcı ekranından çevrimiçi bulut hizmetleri üzerinden baskı alma özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. Canon PRINT uygulaması, mobil cihazları kullanarak internet üzerinden her yerden baskı almanızı sağlar.

Buluta Tarama

Hepsi Bir Arada MAXIFY yazıcılarla yazıcı ekranından MAXIFY Cloud Link kullanarak belgeleri doğrudan Evernote, Dropbox, OneDrive ve Google Drive bulut hizmetlerine tarayabilirsiniz.*

MAXIFY-Scan-to-email2

E-postaya tarama

E-postaya tarama

Hepsi Bir Arada MAXIFY yazıcılardaki e-postaya tarama özelliğiyle herhangi bir seçili e-posta adresine tarama gönderebilirsiniz. E-postaya ekle işlevini kullanarak web postası hizmetinizde (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) taramaların eklenti olarak bulunduğu e-posta taslakları oluşturabilirsiniz. E-postaya tarama ve E-postaya ekleme işlevlerine doğrudan yazıcı ekranından erişilebilir.*

Canon PRINT uygulaması

CPIS-2.0.0_55

Canon PRINT uygulaması akıllı cihazlarınızdan kablosuz baskı almayı sağlamakla kalmaz, ayrıca hareket halindeyken MAXIFY Cloud Link hizmetlerine erişmenizi sağlar. Evernote, Dropbox, OneDrive ve Google Drive gibi neredeyse her yerden uzaktan belge baskısı alabilirsiniz. Ayrıca yazıcı durumunu ve mürekkep bilgilerini kontrol edebilir, yazıcı kılavuzuna erişebilirsiniz.

MAXIFY-Printing-Solutions-app

Canon PRINT uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Cloud Print

MAXIFY yazıcılar ayrıca Google Cloud Print'i de destekler ve neredeyse her yerden akıllı telefon, tablet ve klasik masaüstü bilgisayarları kullanarak Google Docs, e-posta, fotoğraf ve PDF ekleri baskısı almanızı sağlar. İster yazıcıyla aynı odada bulunun, isterseniz başka bir kıtada olun, dosyalar her yerde Internet üzerinden güvenli bir şekilde gönderilir.

MAXIFY Google_Cloud_Print

*Buluta tarama ve e-postaya tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.