Küçük ofisler için eksiksiz çözüm

Küçük ofislerdeki baskı işlemlerini performanstan, kaliteden veya güvenilirlikten ödün vermeden verimli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız MAXIFY MB5450 Serisi sizin için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli, kalem darbelerine dayanıklı mürekkepler, Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı ve tek geçişli, iki taraflı tarama sayesinde her zamankinden daha hızlı bir şekilde yüksek hacimde baskı alabilirsiniz.

MAXIFY MB5450 Serisinin özelliklerini kullanım sırasında görün

Hızlı Yazdırma ve Tarama

Canon MB5450-quick first print

Hızlı Yazdırma ve Tarama

Hızlı İlk Baskı, yaklaşık 6 saniyede siyah beyaz gibi son derece hızlı İlk Baskı Çıkış Süresi (FPOT) sağlar. Ayrıca tek geçişli, 2 taraflı otomatik belge besleyiciyi (ADF) kullanarak belgenin her iki tarafını da hızlıca tarayabilirsiniz.

Videoyu görüntüleyin

Bağlantı

Printer Series connectivity

Bağlantı

iOS ve Android için Canon PRINT Uygulaması, bir Wi-Fi ağı üzerinden baskı almanızı ve tarama yapmanızı sağlar. MAXIFY Cloud Link ise Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ve Concur gibi popüler bulut hizmetlerinden baskı almanıza ve bu bulut hizmetlerine tarama yapmanıza olanak tanır.

Videoyu görüntüleyin

Verimliliği Artırın

Printers productivity

Verimliliği Artırın

500 yapraklık kapasitesi ve iş saklama özellikleriyle Somers 2 Mk II, yoğun bir ofis ortamında birden fazla kullanıcıyı destekleyebilir.

Videoyu görüntüleyin

Ekonomik

MB5450 Series economical printing

Ekonomik

Düşük güç tüketimi, sayfa başına düşük maliyet, yüksek sayfa verimliliği (2500 siyah beyaz ve 1500 renkli) ve çoklu paket mürekkeplerle işleminizin mümkün olan en ekonomik şekilde sürdürülmesini sağlayabilirsiniz.

Videoyu görüntüleyin

Uzaktan Yönetim

Series remote management

Uzaktan Yönetim

Uzaktan yönetim özellikleriyle mürekkep seviyeleri uyarıları gibi bakım ve izleme işlevlerini kolayca gerçekleştirerek işyerinizi çalışır ve işlevsel halde tutabilirsiniz.

Videoyu görüntüleyin
Dual resistant high density ink

Her defasında yüksek kaliteli baskılar

İki Kat Dayanıklı Yüksek Yoğunluklu mürekkep, iş amaçlı baskılar için özel olarak geliştirilmiştir. Bu yüksek kaliteli mürekkep, kirlenme endişesini ortadan kaldırarak derin renkler, koyu siyahlar ve canlı metinler sunar.

Kolay kullanım, kolay üretkenlik

8,8 cm genişliğindeki dokunmatik ekran, MAXIFY MB5450 Serisinin tüm işlevlerine kolay erişim sağlar. MAXIFY MB5450 Serisi; 500 yapraklık yüksek kapasiteli besleyici, 50 yapraklık otomatik belge besleyici ve çift taraflı yazdırmaya ek olarak düz A4 kağıttan etiketler, zarflar, fotoğraf kağıtları ve hatta çift taraflı kimlik fotokopisine kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve türlerini de destekleyerek ofiste en çok yapılan baskı işlerindeki stresi ortadan kaldırır.

Düşük çalıştırma maliyetleri

MAXIFY MB5450 Serisiyle uygun bir maliyet karşılığında üstün baskı kalitesi elde edebilirsiniz. Düşük güç tüketimiyle bir araya gelen 2500 siyah beyaz sayfa ve 1500 renkli sayfa düzeyindeki mürekkep verimliliği sayesinde kartuşları değiştirmeden daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Canon xl ink

Kolay yönetim ve bakım

Simple network management protocol

Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP), yazıcınızı iş yerinize entegre etmenizi sağlayarak yoğun ofis ortamının bir parçası olarak kolayca yönetmenize olanak tanır. MAXIFY MB5450 Serisi bunu ağınızdaki tüm yazıcıların kullanım kayıtlarını, mürekkep düzeylerini, hata durumlarını ve sayfa sayılarını izlemenizi sağlayarak yapar. Ayrıca, baskı erişimini sınırlandırmak ve e-postaya tarama işleminin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için IP adreslerine göre de filtreleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

6 saniyede ilk siyah beyaz baskı

Belgenin her iki tarafını da tarar

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Verimli kağıt kullanımı.

Kullanımı kolay 8,8 cm (3,5 inç) dokunmatik ekran

Belgeleri bulut hizmetlerine yükler

Tablet ve akıllı telefona hazır

3 Yıl Garanti

3 yıllık garantimiz sayesinde içiniz rahat ederek işlerinize odaklanın

Okumaya devam edin

Yorumlar

Bu serideki modeller*

MAXIFY MB5450
MAXIFY MB5455
* bazı modeller yalnızca belirli mağazalarda mevcuttur.

Aksesuarlar

İlginizi çekebilecek ürünler...