MAXIFY Ev - Ofis Yazıcıları

MAXIFY ev - ofis yazıcılarıyla yeni verimlilik seviyelerine ulaşın. Bu seri evden çalışanlar için ideal olup ayda 200-1000 sayfa baskı alan ev - ofisler için düşük maliyetli baskı sunar.

MAXIFY-Convenience-and-speed

Kolaylık ve hız

Dahili 50 yaprak ADF'ye sahip Hepsi Bir Arada ev - ofis yazıcıları ve geniş kağıt kapasitesi kolay çok sayfalı belge kullanımı sağlıyor. Hızlı ofis baskı hızları ve Hızlı İlk Baskı sayesinde belgeleriniz için beklemenize gerek kalmaz. En sevdiğiniz işlemleri bir sonraki yazdırma işleminizde kullanmak üzere hızlı erişim için kaydedebilirsiniz.

Kablosuz bağlantı

Wi-Fi ve Ethernet modelleri serisiyle kolayca baskı ve tarama işlevlerini paylaşabilir ve her yerden baskı alabilirsiniz. Canon'un Canon PRINT uygulamasını veya Apple AirPrint™'i kullanarak akıllı telefonlardan ve tabletlerden kablosuz baskı almak çok basit. Kablosuz ağ üzerinden, Erişim Noktası Modunu kullanan geçici bir kablosuz ağ üzerinden, hatta bulut desteğiyle internet üzerinden baskı alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi alın

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Advanced-Scanning

Gelişmiş tarama

E-postaya tarama özelliğiyle taramayı doğrudan yazıcı ekranından seçili e-posta adreslerine gönderebilir veya web postası hizmetinizde (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) taramaların eklenti olarak bulunduğu e-posta taslakları oluşturabilirsiniz. Ayrıca MAXIFY Cloud Link kullanarak taranmış belgeleri doğrudan bulut hizmetlerine (Evernote, Dropbox, Google Drive ve SkyDrive) yükleyebilirsiniz.*

*Buluta tarama ve e-postaya tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin

Yüksek verimliliğe sahip XL mürekkep kartuşları sayfa başına düşük maliyetle 1200'e kadar siyah beyaz ve 900'e kadar renkli belge yazdırabilir. A4 renkli çoklu paket seçeneği daha fazla maliyet tasarruflu baskı için tam yedek mürekkep seti içerir. Otomatik 2 Taraflı baskı sayesinde kullandığınız kağıt miktarını azaltabilir ve profesyonel görünümlü çift taraflı belgeler oluşturabilirsiniz.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Ofis özelliklerine sahip bir fotoğraf yazıcısı mı lazım?

PIXMA ev - ofis yazıcıları, ADF ve faks gibi pratik ofis özellikleriyle birlikte yüksek kaliteli fotoğraf baskı seçeneği sunar.

PIXMA ofis yazıcılarımız