MAXIFY MB2350

Ev - ofislere iş kalitesinde renkli baskı sunan hızlı ve verimli Hepsi Bir Arada. Wi-Fi ve Ethernet, dokunmatik ekran kullanımının yanında akıllı telefon ve bulut bağlantısı sunar.

MB2350_Detail

Avantajlar

  • Baskı, fotokopi, tarama ve faks işlevleriyle yoğun ev - ofis için hızlı Hepsi Bir Arada
  • Hızlı İlk Baskı ve dakikada 15 renkli sayfa ve dakikada 23 siyah beyaz sayfa ile belgeler için beklemenize gerek yok
  • Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı: PC'ler, akıllı telefonlar, tabletler ve bulut hizmetlerinden baskı ve tarama
  • Entegre 50 yapraklık Otomatik Belge Besleyici ve 500 yapraklık kağıt kapasitesi
  • Tek başına değiştirilebilir XL mürekkep kartuşlarıyla 1.200 adede kadar siyah beyaz ve 900 adede kadar renkli sayfa bastırın

Detaylı Özellikler

Canon MAXIFY MB2350 Daha yakından bakın

Ev - ofisler için Hepsi Bir Arada


Ev - ofis ortamları genelde verimlilik ve çok yönlülüğün yanında yer tasarrufu sağlayan tasarım gerektirir ve bu iş amaçlı mürekkep püskürtmeli Hepsi Bir Arada bunları sağlar. Yazıcı; kablosuz ve Ethernet bağlantısının yanı sıra profesyonel baskı kalitesi, fotokopi, tarama ve faks işlevleriyle 200 - 1.000 sayfalık aylık önerilen baskı hacmine sahiptir.

Yüksek hızlı belge yazdırma


İş belgeleriniz için asla beklemeyin. Siyah beyazda 23 ipm ve renklide 15 ipm yüksek A4 belge ISO baskı hızları aynı şekilde hızlı olan 7 saniye Hızlı İlk Baskı süresi ile birleştirilmiştir.

İş kalitesi


İki Kat Dayanıklı Yüksek Yoğunluklu mürekkepler keskin metinler ve canlı renkler üretir. Bu pigmentli mürekkepler olağanüstü kalıcılıkları sayesinde zaman içinde solmazlar ve kalem darbelerine ve sürtünmelere dayanıklılıkları onları yüksek kaliteli iş belgeleri için mükemmel bir seçim haline getirir.

Uygun maliyet


XL mürekkep kartuşlarıyla 1.200 adede kadar siyah beyaz ve 900 adede kadar renkli A4 sayfa bastırın. Tek başına değiştirilebilir mürekkep kartuşu minimum israfla maksimum verim sağlar. A4 renkli çoklu paket seçeneği daha fazla maliyet tasarrufu için tam yedek mürekkep seti içerir.

Güvenebileceğiniz verimlilik


İki adet 250 yapraklık kağıt kaseti, entegre 50 yapraklık ADF ve geniş dokunmatik renkli ekran ile çok sayfalı tarama ve fotokopi işleri de dahil olmak üzere bütün işleri kolayca halledin. Daha fazla profesyonellik ve daha az kağıt tüketimi için sorunsuzca çift taraflı baskı yapılabilir.

Bağlantı


MAXIFY Cloud Link ile doğrudan yazıcı ekranından veya akıllı telefondan MAXIFY Printing Solutions uygulamasını kullanarak Evernote, Dropbox, OneDrive veya Google Drive gibi popüler bulut uygulamalarından baskı alabilir veya tarama yapabilirsiniz. E-postaya tarama, Apple AirPrint ve Google Cloud Print işlevleri de desteklenir.*

*Buluta tarama ve e-postaya tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MAXIFY MB2350, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quick 1st Print

7 saniyede ilk baskı

50-sheet ADF

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

500 Sheet Capacity

Verimli kağıt kullanımı

Scan to Cloud

Belgeleri bulut hizmetlerine yükler*

Touch Screen

Kullanımı kolay 7,5 cm dokunmatik ekran

Scan to USB Memory

USB belleğe tarama

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır