Büyük fikirler, büyük baskılar

Canon PIXMA PRO-200 sayesinde artık boyut sizin için bir sınır değil. Yaratıcılığınızı sonuna kadar sergilemenizi sağlayan A3+ ve kenarlıksız baskıyı deneyimleyin.

Canon ile tek ve tutarlı deneyim

Londra'da yaşayan yemek fotoğrafçısı Natasha Alipour-Faridani "Çekimden baskıya, tek ihtiyacınız Canon," diyor. Yiyecek ve içecekleri ağız sulandıran ve gösterişli bir şekilde çeken Alipour-Faridani, renkli reklam çalışmalarında çekimlerini Canon fotoğraf makinesinden yazıcısına aktarıyor ve ardından kağıda kesintisiz bir şekilde döküyor. Stüdyosunda Canon PIXMA PRO-200 yazıcısını tercih ediyor. Yazıcının, parlak ve güzel sanatlar kağıdına baskı ve A3+'ya kadar özelleştirilebilir baskı boyutları gibi çok yönlü medya kullanımı sayesinde kendisinin ve tüm fotoğrafçıların sonsuz yaratıcılığını destekleyecek çok sayıda seçenek bulunuyor.

PIXMA PRO-200'den alınan renkli bir fotoğrafı inceleyen fotoğrafçı

Sergilenmeye hazır, büyük ve kenarlıksız baskılar

Profesyonel ve geleceğin fotoğrafçıları için çalışmalarını baskı halinde görmek aydınlatıcı bir deneyimdir. Alipour-Faridani'nin de dediği gibi: "Baskıyı elimde hissetmek, çerçeveleyip duvara asmak ve seyretmek bambaşka bir duygu." Canon PIXMA PRO-200 ile ister A3+ ister panoramik modda baskı alabilirsiniz. Fotoğrafınıza hak ettiği değeri gösterebilmeniz için tüm kontrolü size bırakıyoruz. Kenarlıksız baskı özelliğiyle, baskı sonrasında görüntülerinizi kesmek için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Fotoğraf yazıcısından çıktıkları anda çerçeveleyebilirsiniz.

"Çekimden baskıya, tek ihtiyacınız Canon."

Baskı alan fotoğrafçı ve duvarda asılı PIXMA PRO-200'den alınan büyük ve kenarlıksız renkli fotoğraflar

İlgili makaleler

  • PIXMA PRO-200

    Çok yönlü baskılar artık çok kolay

    Bu küçük, kompakt çözüm büyük baskı seçenekleriyle birlikte kolay yazılımla gelir. Böylece yaratıcılığınızı ortaya koymanız için daha fazla masa alanına sahip olursunuz.

  • PIXMA PRO-200

    Mükemmel baskılarla gerçek renkler

    Canon PIXMA PRO-200'ün yeni 8 mürekkepli boya bazlı sistemi ve muhteşem renk üretimi sayesinde lensten gördükleriniz her defasında sayfa üzerinde hayat bulur.