Mükemmel baskılarla gerçek renkler

Canon PIXMA PRO-200'ün yeni 8 mürekkepli boya bazlı sistemi ve muhteşem renk üretimi sayesinde lensten gördükleriniz her defasında sayfa üzerinde hayat bulur.

Cesur ve rengârenk

Londra'da yaşayan yiyecek fotoğrafçısı Natasha Alipour-Faridani göz alıcı görüntüler yaratıyor. Parıldayan, baş döndüren renklerle ışık dolu görüntüleri, kontrast ve renk doygunluğunun fotoğraf stilinin temelini oluşturduğunu kanıtlıyor. Konunuz, arka planınız veya ışıklandırma kurulumunuz ne olursa olsun lensten görüp dijital karanlık odanızda düzenlediğiniz çekimleriniz basıldığında çıktıya da aynı şekilde yansıyacağını bilmeniz önemlidir. Çoğu fotoğraf yazıcısı mavilerin canlılığını, koyu siyahları ve göz alıcı kırmızıları yansıtmada başarısız olur ve fotoğrafçıları yarı yolda bırakır. Canon PIXMA PRO-200'ün ise bu konuda büyük bir avantajı bulunuyor.

PIXMA PRO-200'den alınan farklı boyutlardaki canlı renkli baskılara bakan fotoğrafçı

Sihirli sekiz

Bu fotoğraf yazıcısı renk konusunda taviz vermez. Üstün 8 mürekkepli boya bazlı sistemi, genişletilmiş renk gamı sayesinde zengin renk ve ton spektrumuna sahip yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturur. Gri ve açık gri mürekkepleri, monokrom baskıyı da hiç olmadığı kadar kolay hale getirir. Alipour-Faridani Canon PIXMA PRO-200'ü kullanmaya başladığından beri ürünümüzün muhteşem renk üretiminden oldukça etkilendi. "Çalışmalarımı işlediği kaliteyi gördüğümde çok etkilendim." diyor ve ekliyor, "Renklerimle bir adım ötesine gidip daha cesur olabilmem için bana güven veriyor."

"Sekiz mürekkepli boya sistemi gerçekten de renklerin canlılığını koruyor."

PIXMA PRO-200'in ton ve gölge spektrumuna sahip çeşitli yüksek kaliteli fotoğraflara bakan fotoğrafçı

İlgili makaleler

  • PIXMA PRO-200

    Çok yönlü baskılar artık çok kolay

    Bu küçük, kompakt çözüm büyük baskı seçenekleriyle birlikte kolay yazılımla gelir. Böylece yaratıcılığınızı ortaya koymanız için daha fazla masa alanına sahip olursunuz.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 - Geniş Kenarlıksız Baskı

    Canon PIXMA PRO-200 ile büyük boyutlu kenarlıksız fotoğraf baskıları alın. Yazıcının panoramik baskı ve çok yönlü medya işleme gibi özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.