Çok yönlü baskılar artık çok kolay

Bu küçük, kompakt çözüm büyük baskı seçenekleriyle birlikte kolay yazılımla gelir. Böylece yaratıcılığınızı ortaya koymanız için daha fazla masa alanına sahip olursunuz.

Çekiminize uygun kağıdı seçin

Tüm masanızı teknik ekipmanlara ayırmadan A3+ baskı yapmak istiyorsanız Canon PIXMA PRO-200 tam size göre. Londra'da yaşayan yemek fotoğrafçısı Natasha Alipour-Faridani "Stüdyodaki masama kolaylıkla sığıyor." diyor ve ekliyor "Hem de sete götürmem gerektiğinde taşıyabileceğim kadar hafif ve kompakt." Özellikle konu kağıt boyutları olduğunda çok yönlülük Canon PIXMA PRO-200'den sorulur. Üç kağıt besleme seçeneği ve yalnızca 90 saniyede hazır olan A3+ boyutlu baskılar büyük fikirleriniz için büyük (dilerseniz de küçük) baskı özgürlüğüne ve verimliliğine evinizde sahip olmanızı sağlar. Ayrıca otomatik kağıt eğriliği düzeltme özelliği sayesinde baskı hatalarına ve yanlış hizalamalara sonsuza dek elveda diyebilirsiniz.

İstediği kağıtla PIXMA Pro-200'den canlı bir renkli baskı alan fotoğrafçı

Yükü omzunuzdan alan teknoloji

Canon'un Professional Print and Layout yazılımı çekiminizi baskıya göndermenin her adımını üstlenir. Projeniz için uygun kağıdı, boyutu seçmenize ve baskı tuşuna basmadan önce farklı renk profillerini keşfetmenize olanak sağlar. Yazılım, Canon PIXMA PRO-200 ile birlikte gelir. "Gerçekten çok hızlı ve kullanımı kolay." diyor Alipour-Faridani. "Düzenleme sırasında beni yavaşlatmayacağını bildiğimden çok daha fazla deneme yapabiliyorum." Parmak ucunuzda kusursuz baskı için dilediğiniz kadar deney yapın ve tüm değişimleri 3 inç LCD ekrandan takip edin.

"Düzenleme sırasında beni yavaşlatmayacağına güvenerek çok daha fazla deneme yapabiliyorum."

Bir fotoğrafçının fotoğraf düzenleme ve baskı alma işlemleri devam etmekte olan çalışma istasyonu

İlgili makaleler

  • PIXMA PRO-200

    Mükemmel baskılarla gerçek renkler

    Canon PIXMA PRO-200'ün yeni 8 mürekkepli boya bazlı sistemi ve muhteşem renk üretimi sayesinde lensten gördükleriniz her defasında sayfa üzerinde hayat bulur.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 - Geniş Kenarlıksız Baskı

    Canon PIXMA PRO-200 ile büyük boyutlu kenarlıksız fotoğraf baskıları alın. Yazıcının panoramik baskı ve çok yönlü medya işleme gibi özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.