Canon PIXMA TS6150 Series

Canon PIXMA TS6150 Serisi

Hızlı, yüksek kaliteli ve ailece faydalanabileceğiniz fotoğraf baskısı ve belge yazdırma işlemleri için akıllı, bağlantı özellikli, şık, küçük ve evde kullanıma yönelik 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada.

Galeri

Akıllı, şık ve bağlantı özellikli Hepsi Bir Arada

Bu güzel ve kompakt Hepsi Bir Arada, evde muhteşem fotoğrafların ve net metinlerin baskı, tarama ve fotokopi işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Bu yazıcıda 7,5 cm dokunmatik ekran, 5 tekli mürekkep bulunur ve yazıcı akıllı kablosuz bağlantı ve bulut bağlantısı özelliklerine sahiptir.

Tüm teknik özelliklere bakın

Forssa-EU

Tüm Özellikleri görün

Teknik Özellikler

Wi-Fi printing

Kablosuz kullanım ve paylaşma

Canon PRINT app

Canon PRINT uygulaması

Bluetooth

Bluetooth

5 single inks

5 tekli mürekkep

7.5 cm touch screen

7,5 cm dokunmatik ekran

PIXMA cloud link

5x5 inç Kare Kağıt Baskısı

Dual paper feeder

İkili kağıt besleyicisi

Touch Screen

Dokunmatik Ekran

Tüm Teknik Özellikleri görün

icon
Forssa EUR BLACK WITB

Kutunun içeriği

Ailece faydalanabileceğiniz muhteşem baskılar için ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur, kağıt ve fotoğraf kağıdı eklemeniz yeterlidir.

Hepsi Bir Arada Yazıcı – PIXMA TS6150 Serisi

Mürekkep kartuşu kurulumu

Güç kablosu

Kurulum CD-ROM'u

Kılavuzlar

Yeni PIXMA'nız ile baskı alarak fantastik ödüller kazanın

Yeni PIXMA'nızı Baskı Ödüllerine kaydedin ve orijinal Canon mürekkebi ile baskı aldığınızda yazdırılabilir boyama sayfaları, baskı ürünleri ve daha fazlası gibi fantastik ödüller için otomatik olarak puan kazanın. Şimdilik ücretsiz olarak kaydolun ve ödülleriniz için puan kazanmaya başlayın.

Buradan kaydolun

giftbox

İlgili ürünler

*Bluetooth® düşük enerji teknolojisine sahiptir (Bluetooth baskı ve tarama, yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir). Bluetooth iletişiminde ve Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasında bulunan işlevler, tüm Android akıllı telefonlarda garanti edilmez. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.
**Buluta tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.