LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

VİDEO TUTKUNLARI İÇİN
LEGRIA 4K VE HD VİDEO KAMERALAR

Gelişmiş LEGRIA HF G serisini kullanarak hikaye tutkunuzu yansıtacak olağanüstü filmler çekin.

Üstün kalite ve yaratıcılık

LEGRIA HF G serisi, ileri teknolojiyi ve pek çok yaratıcı kontrolü kolay, tripodsuz kullanılabilen bir video kamerada birleştirir. Vlogger'lar, Youtuber'lar, belgesel ve indie film çekimi yapanlar için idealdir.

İleri teknoloji

1,0 Tipi 4K CMOS veya HD CMOS PRO sensör, dahili ND filtresi, 5 Eksenli Görüntü Sabitleme, Motorlu IS ve geniş DA gibi özellikleri sayesinde zorlu ışık koşullarında bile son derece net ve canlı videolar çekin.

Advanced technology

Rahat ve yaratıcı çekim

Profesyonel zum salıncağı, eğilebilir vizör ve sezgisel dokunmatik ekran ile tripod kullanmadan kolaylıkla çekim yapın. Özelleştirilebilir işlev düğmeleriyle kadran sayesinde kontrolü ele alarak işlemleri hızlandırın, yüksek ses kalitesi için mikrofon ve kulaklık takın.

Comfortable creative shooting

4K mı Full HD mi?

Görüntü çözünürlüğü, veri depolama, düzenleme ve izleme gibi 4K veya Full HD kaydın avantajlarını keşfedin. Böylece hem şu anki hem de daha sonra hayata geçireceğiniz yaratıcı projeleriniz için uygun olan cihazı seçebilirsiniz.

Okumaya devam edin

4k or Full HD?

Video ihtiyaçlarınıza en uygun Canon kamera hangisi?

Sizin için en iyi Canon cihazının hangisi olduğundan emin değil misiniz? LEGRIA video kamera, EOS değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi veya kompakt fotoğraf makineleriyle film çekmenin avantajlarını karşılaştırın.

Okumaya devam edin

Which Canon camera is best for your video needs

İstediğinizi bulamadınız mı?