A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

YAZDIRMAYLA İLGİLİ İPUÇLARI

Okula dönüş: Canon PIXMA yazıcıyla öğrenmeyi eğlenceli hale getirin.

Çocuklarınızın büyümesini izlemekten daha ümit verici bir deneyim yoktur. Dünyada kendi yollarını bulurken, zihinlerinin geliştiğini ve kendilerini yaratıcılığa verdiklerini görmek bir ayrıcalıktır. İster okula gidiyor ister evde eğitim alıyor olsun, çocuğunuzun hayattaki yolculuğunda evde öğrenecekleri hayati önem taşır. Tanıdığı ve rahat hissettiği ev; keşfedeceği, ilgi alanlarını takip edeceği ve kişisel projeler oluşturacağı güvenli ve teşvik edici bir ortam sağlar. Doğru araçların parmaklarının ucunda olması, yalnızca başarılı olmalarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yolculuklarında onlara eşlik etmenizi de kolaylaştırır.

Çocuğunuzun önümüzdeki okul yılı için neye ihtiyacı olacağını düşündüğünüzde, esnek bir aile yazıcısı listenizin başında olmalıdır.

Bağlanın

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5350 Series printer.
Canon PRINT uygulamasını kullanarak bir akıllı telefondan baskı alın. Çocuklarınız ev ödevlerinde yaratıcı olmak istiyorlarsa Canon Easy-PhotoPrint Editor ve Canon Creative Park uygulamalarında kendi tasarımlarını düzenleyebilir ve özelleştirebilirler.

Yazıcı serilerinin ortasında yer alan Canon PIXMA TS5350 Serisi, pek çok kişi için mükemmel bir seçimdir. Kullanımı kolay, uygun fiyatlı ve akıllı telefonunuzla uyumludur. Çocuklar, birçok Canon uygulamasından birini kullanarak yazdırmayı, beş yaşındaki bir çocuğa göre bir "çocuk oyuncağı" gibi görecek! Kablosuz bağlantının kurulumu basittir ve yazıcıya aynı anda birçok bilgisayar veya akıllı cihazla bağlanarak aile boyu esnekliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zamandan tasarruf

A cat looks at a Canon PIXMA TS5350 Series printer that is surrounded by printouts.
Evde eğitim, günlük ev rutiniyle bir araya geldiğinde zor bir iş gibi görünebilir. Canon PIXMA yazıcılar ile bunun önüne geçebilir, özel evde eğitim malzemelerinizi yazdırıp organize olabilirsiniz.

PIXMA TS5350 Serisinin uyumlu olduğu birçok Canon yazıcı uygulaması (iOS veya Android) bulunur ancak çok yönlülük için Canon PRINT uygulaması ideal bir başlangıç noktasıdır. Akıllı cihazınıza indirin ve yazıcıya bağlanmak için ekrandaki talimatları takip edin. Artık fotoğraf ve belge yazdırmaya, tarama yapmaya ve fotokopi çekmeye hazırsınız. Bu uygulama ayrıca image.canon, Dropbox, Google Classroom, Google Drive, Instagram ve OneDrive gibi harici Bulut hizmetlerine de bağlanır. Bu popüler platformlara ve bulut depolama hizmetlerine doğrudan erişip baskı alan yetişkinler, gençler ve daha büyük çocuklar, bu harika özelliğin ve zamandan tasarruf etmenin keyfini sürecek. Canon PIXMA TS5350 Serisi, ilk kurulumdan sonra Apple AirPrint ve Android için Mopria ile de uyumludur. Bu sayede, ağ bağlantısı olan herhangi bir yerden tek bir düğme basarak herhangi bir Apple ürününden veya Android cihazından baskı alabilirsiniz.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5350 Series printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
Canon PRINT uygulamasını kullanarak eğitim malzemelerinin baskısını kanepenizde otururken rahatınızı bozmadan alabilir, evde eğitimi basit ve hızlı hale getirebilirsiniz.

Canon PIXMA TS5350 Serisi, mükemmel baskı özelliklerinin yanı sıra bir tarayıcı (1200x2400 dpi çözünürlüğe kadar) ile birlikte gelir. Böylece hızlı ve basit bir şekilde ders materyallerinin fotokopisini çekebilir, çalışma sayfalarını çoğaltabilirsiniz. Ayarları kolayca yapmak için yine Canon PRINT uygulamasını kullanarak zor işleri Canon PIXMA TS5350 Serisine bırakabilirsiniz.

Yaratıcılığı teşvik etmek ve desteklemek

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
Evde eğitim malzemelerinin baskısını almak, çocuklarınızın ihtiyaçlarına göre şekillendirebileceğiniz bir yaratıcılık dünyasının kapılarını açar. El yazısı egzersizleri yapmaları mı gerekiyor? Onlar için el yazısı egzersiz sayfalarının baskısını alın!

Daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? Canon PRINT uygulamasına ek olarak Canon Easy-PhotoPrint Editor ve Canon Creative Park da daha yaratıcı seçenekler için akıllı telefonunuza yüklenmeye değer uygulamalardır. Canon Easy-PhotoPrint Editor ile mevcut seçenekler arasından birkaçını saymak gerekirse; birden fazla görüntünün kolajlarını yaratabilir, takvim oluşturabilir, poster tasarlayabilir ve çıkartmalar basabilirsiniz. Uygulamanın tamamen kişiselleştirebileceğiniz özel düzenlemelerden, oldukları haliyle kullanıma hazır grafik şablonlara kadar uzanan şık şablon seçenekleri vardır. Canon Creative Park uygulamasıyla yalnızca bir öğleden sonranızı ayırarak aile albümü oluşturabilir, alfabe kartı seti yazdırabilir ve özel bir etkinlik için poster oluşturabilirsiniz. Uygulama hem sizin hem de çocuklarınızın eğlenceli ve yaratıcı bir çeşitliliğin keyfini çıkarmanızı sağladığı gibi daha küçük aile üyeleri için de kolay ve güvenilir kullanım sunar.

Sınırsız yazdırma

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a tabletop printing out photo collages.
Canon PIXMA TS5350 Serisi, canlı ve uzun ömürlü sonuçlar için Canon'un ChromaLife100 mürekkeplerini kullanır.

Herkesin aynı yazıcıyı kullandığı bir aile evinde, iki yönlü kağıt besleme sisteminin yüksek kapasiteli olduğunu bilmek rahatlatıcıdır. Canon PIXMA TS5350 Serisi yazıcınıza 200 yaprağa kadar düz kağıt (100 yaprak arka ve 100 yaprak ayarlanabilir ön kasete) veya 20 yaprağa kadar fotoğraf kağıdı (yalnızca arka tepsi) yerleştirebilirsiniz. Canon PIXMA TS5350 Serisi çift taraflı baskı özelliğine de sahiptir, böylece kağıt kullanımını en aza indirebilir ve israfı azaltabilirsiniz. Canon PIXMA TS5350 Serisi ayrıca canlı sonuçlar için Canon'un ChromaLife100 mürekkeplerini kullanan iki mürekkep kartuşu sistemiyle (Siyah ve Renkli) birlikte gelir. Standart boyutta veya XL kartuşlar mevcuttur. XL kartuşla iki kat fazla sayfa yazdırabilirsiniz, bu da baskı başına daha düşük maliyet anlamına gelir.

Yaratıcı uygulamalar sayesinde Canon PIXMA TS5350 Serisi bir yazıcıdan çok daha fazlasıdır! Akıllı telefon teknolojisi ve yaratıcı düzenleme şablonlarını kullanarak tek bir düğmeyle sonsuz dijital bilgi, görüntü ve belgeyi cisimleştirmenizi sağlayan bir araçtır.

Yazıcı seçmek

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk next to a pencil case and stationery.
PIXMA TS serisinde, ihtiyaçlarınıza uygun birçok yazıcı bulunur. Her bir yazıcı, okul ödevleri ve evde yapılabilecek çok daha fazla aktivite için yaratıcı özgürlük sunar.

Canon mürekkep püskürtmeli PIXMA yazıcı serisinde herkes kendisi için bir şey bulabilir. Burada, Canon PIXMA TS5350 Serisinin yanı sıra PIXMA TS serisindeki diğer yazıcıları da görebilirsiniz.

Canon PIXMA TS3350 Serisi

A Canon PIXMA TS3350 Series printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

Bu giriş seviyesi model, 5x7 ince kadar kenarlıksız görüntüler basar ve 1,5 inçlik LCD ekranla birlikte gelir. Bu her bütçeye uygun fiyatlı yazıcı paranızın tam karşılığını verir, çift kağıt besleme sistemine ihtiyacınız yoksa ideal bir seçimdir ve ev ödevleri veya evdeki genel yazdırma işleri için mükemmel bir yardımcıdır.

Canon PIXMA TS5150 Serisi

A Canon PIXMA TS5150 Series printer with its paper tray extended.

Aile dostu Canon PIXMA TS5150 Serisinin hemen yanında yer aldığı PIXMA serisindeki Canon PIXMA TS5350 Serisi ile birçok benzerliği bulunur ancak 2,5 inçlik daha büyük bir LCD ekrana sahiptir. Canon PIXMA TS5350 Serisi gibi Canon PIXMA TS5150 Serisi de çift kağıt besleme sistemiyle birlikte gelir ve arka tepsi ile ön kaset A4 boyutuna kadar çeşitli kağıt ve zarfları destekler.

Canon PIXMA TS6350 Serisi

A Canon PIXMA TS6350 Series printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Yüksek kaliteli fotoğraf baskısına mı odaklanmak istiyorsunuz? Canon PIXMA TS6350 Serisi beş kartuşlu tekli mürekkep sistemiyle (Siyah Pigment, Siyah, Mavi, Macenta ve Sarı) birlikte gelir. Bu sayede mürekkep kartuşlarını tükendikçe tek tek değiştirebilirsiniz. Bu çok amaçlı yazıcı, 10x15 cm kenarlıksız fotoğrafları 21 saniye gibi kısa bir sürede basar ve kablosuz baskı bağlantısının kullanımı kolaydır.

Canon PIXMA TS8350 Serisi

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8350 Series printer.

PIXMA TS grubunun en üst seviyesinde, zarif ve şık Canon PIXMA TS8350 Serisi yer alır. Altı kartuşlu tekli mürekkep sistemiyle (Siyah Pigment, Siyah, Mavi, Macenta, Sarı ve Fotoğraf Mavisi) bu yazıcı, birinci sınıf sonuçlar verir. Kaliteye değer veren ve mükemmel fotoğraflar basmak isteyenler için uygundur. Doğrudan hafıza kartınızdan baskı alabilmeniz için SD hafıza kartı yuvasına, 4,3 inç dokunmatik ekrana ve çıkartma ile tırnak süslemeleri gibi medyaların baskısı için çok yönlü ve çok işlevli tepsi diskine sahiptir.

Yazan: Claire Gillo

İlgili makaleler
A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

BASKI

Ev-ofisinizde kablosuz teknolojisi kullanmaya başlayın ve her yerden baskı alın.

Kablosuz yazıcı sayesinde evden iş yaparken veya ders çalışırken masa başında olmanız gerekmez. Üstelik kurulumu çok kolay.

Printer fun for everyone

YARATICI BASKI

Herkes için baskı alma keyfi

PIXMA yazıcınızın evinize, ailenizle birlikte yaptığınız etkinliklere ve cihazlarınıza enerji katmasını sağlayacak altı yöntem.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

BASKI VE SANAT

Yüzlerce ücretsiz ve çok eğlenceli kağıt sanatı projesini keşfedin

Kukla gösterilerinden masa oyunlarına, öğrenme yardımcılarından farkındalığı destekleyen labirentlere kadar, Creative Park'ın kağıt sanatı çeşitleriyle çocukların eğlenip meşgul olmalarını sağlayın.

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön