A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

YARATICI BASKILAR

Baskı dünyanız: Özelleştirin, üretin, ilham verin!

Canon'un kağıtlarını, uygulamalarını ve yazıcılarını kullanarak evde yaratıcılığınızı konuşturmanızın birçok yolu var.

Fikirlerinizi hayata geçirmek istediğinizde Canon'un Yaratıcı Baskı Kağıdı serisinden başkasını aramanıza gerek yok. Yüksek kaliteli Matte Fotoğraf Kağıdı veya Double-sided Matte Kağıt; kutlama kartlarına, albüm eklerine veya Creative Park ile hazırlayacağınız el işi projelerine profesyonellik katar. Glossy Fotoğraf Kağıdı en sevdiğiniz sosyal fotoğrafları duvarlarınızda sergilemek üzere yazdırmak için idealdir.

Canon PRINT uygulamasıyla yazıcınızı akıllı telefonunuzdaki tüm fotoğraflara bağlamak artık çok kolay. Easy-PhotoPrint Editor uygulaması ise fotoğraflarınızı düzenlemek veya kolajlar, kartlar ve diğer özel tasarımları oluşturmak için idealdir.

Bu yüzden biraz kağıt edinin, bu eğlenceli fikirlere göz atın ve en sevdiğiniz fotoğrafları kişiselleştirmeye, özelleştirmeye ve canlandırmaya başlayın.

Creative Park ile hünerlerinizi sergileyin

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Creative Park, tüm aileyi bir araya getirmenin mükemmel bir yoludur. Neden dışarıyı içeriye taşıyıp sevimli hayvan dostlarınızdan oluşan bir koleksiyon oluşturmuyorsunuz?

İlham almak istiyorsanız Canon yazıcınız için Canon'un ücretsiz kağıt el işi malzemeleri kaynağı olan Creative Park'ta bulunan muhteşem şablon çeşitlerine göz atın. Burada gerçekten herkese yönelik bir şey var. Belki de 3B dev bir panda, avucunuza sığacak sevimli bir kirpi veya Kırmızı Başlıklı Kızı tasvir eden bir yığın şans kuklası yaparak işe başlayacaksınız. Yapmak istediğiniz şeyi seçin, şablonu indirin ve kolay takip edilen talimatları okuyun, önerilen kağıda yazdırın ve saatlerce eğlenmeye hazır olun!

Daha fazla zorluk mu istiyorsunuz? Londra'nın Tower Bridge'i gibi bir sembolik bir yapının, Tyrannosaurus veya Triceratops gibi bir dinozorun ya da klasik üstü açık Mercedes Benz 500K gibi bir arabanın minyatür versiyonunu yaratmaya ne dersiniz? Evinizi biraz renklendirmek istiyorsanız uçan bir kelebek, dekoratif çelenkler ve hatta baskının gücüyle kağıttan bir buket oluşturabileceğiniz çiçek ve vazo seçenekleri için şablonlar da kullanabilirsiniz.

Evinize canlılık katın

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Buzdolabınıza renkli bir kolaj ekleyerek mutfağınızı özelleştirmek için en sevdiğiniz fotoğrafları seçin ve Magnetic Fotoğraf Kağıdı ile bunların baskılarını alın.

Yazıcınıza Magnetic Fotoğraf Kağıdı yerleştirerek buzdolabınız için özel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Değiştirmeye hazır olduğunuzda bunları kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz. Ya da fikirlerinize odaklanmanıza yardımcı olması için mıknatıslı bir ilham panosuyla ev - ofisinizi canlandırmaya ne dersiniz? Anında göz alıcı bir görünüm oluşturmak için Canon'un Easy-PhotoPrint Editor uygulamasıyla mıknatıslarınızı düzenleyebilirsiniz.

Sevgiyi paylaşın

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Evinizi basılı afişlerle süsleyin veya eğlenmek için aksesuarlar yapın.

İster ev arkadaşlarınızla ister ailenizle kutlama yapın, isterseniz çevrimiçi ortamda bir etkinlik paylaşın, herkes Creative Park'taki kendine uygun parti kıyafeti ve aksesuarlarıyla eğlenceye katılabilir. Burada eğlenceye özgü el yapımı fikirler bulabilirsiniz. Canon'un yüksek kaliteli Matte Fotoğraf Kağıdı ise temalı süslemelerinizi hazırlamak için idealdir.

a rope with pegged images with writing on them

Duvarınıza asmak üzere arkadaşlarınızın fotoğraflarını yazdırarak eğlenceyi devam ettirin. Yazıcınızda 5 x 5 inç Plus Glossy II kare fotoğraf kağıdı (veya yazıcınızla uyumluysa 3,5 x 3,5) kullanarak en sevdiğiniz fotoğrafları Instagram formatında yazdırabilirsiniz. Bu retro görünümlü baskılar her yerde harika görünür ancak bir duvara veya rafa renk katmak ve parti atmosferi yaratmak için bu baskıları bir ipe ya da şeride asmak en idealidir.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Doğum günü veya özel bir günü kutlamak için bir araya gelemezseniz bile özel bir kart göndererek sevginizi paylaşabilirsiniz. Canon'un 7 x 10 inç Double-sided Matte Kağıdı, kişiselleştirilmiş kartlarınızı birlikte verilen zarflarla gönderebilmeniz için ortasında önceden hazırlanmış katlama izi ile birlikte gelir. Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermenin harika bir yolunu sunar!

Yazan: Angela Nicholson

İlgili makaleler
Printer fun for everyone

YARATICI BASKI

Herkes için baskı alma keyfi

PIXMA yazıcınızın evinize, ailenizle birlikte yaptığınız etkinliklere ve cihazlarınıza enerji katmasını sağlayacak altı yöntem.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

BASKI VE SANAT

Yüzlerce ücretsiz ve çok eğlenceli kağıt sanatı projesini keşfedin

Kukla gösterilerinden masa oyunlarına, öğrenme yardımcılarından farkındalığı destekleyen labirentlere kadar, Creative Park'ın kağıt sanatı çeşitleriyle çocukların gün boyu eğlenip meşgul olmalarını sağlayın.

Printing bespoke cards

YARATICI BASKI

Talebe özel kartları bastırma

Talebe özel göz alıcı tebrik kartları oluşturmak için altı adım.

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

Önerilen uygulamalar

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön