Canon Camera

Kompakt Dijital

Canon Gelişmiş Ürün Yazılımına Sahip PowerShot ZOOM (Siyah)

Ergonomik biçimde şekillendirilmiş ve siyah renkteki bu kompakt telefoto monoküler fotoğraf makinesi ile dünyaya daha yakından bakın. Tarih ve zaman damgalı görüntüler, daha yüksek bir ISO aralığı ve gelişmiş ürün yazılımı ile daha uzun kayıt süresi sunan 12 MP sensörlü gizli tespit ve gözetleme için ideal olan hızlı 3 kademeli zoom'a sahiptir.

Karşınızda gelişmiş ürün yazılımına sahip Siyah Canon PowerShot ZOOM

Siyah PowerShot ZOOM* fotoğraf makinesine ek olarak, gelişmiş ürün yazılımı şu üç özelliği sunar: daha yüksek ISO aralığı, genişletilmiş video kaydı, tarih ve zaman damgalı görüntüler.

Daha geniş ISO aralığı

Denetim profesyonellerinin özel ihtiyaçları nedeniyle ISO değeri, ISO 3.200'den ISO 12.800'e yükseltilerek düşük ışık seviyelerinde daha iyi hassasiyet sağlanmıştır. Bu ekstra hassasiyet, daha karanlık ortamlarda bile konuların çok daha kolay bir biçimde tespit edilebilmesine olanak sağlar.5

Geliştirilmiş video kaydı

Standart PowerShot ZOOM'un 9 dakika 59 saniyeyle sınırlı kayıt süresinden farklı olarak bu model, Full HD çözünürlükte 29 dakika 59 saniyeye kadar kesintisiz video kaydı özelliğiyle geliştirilmiş kayıt süresi sunar. 60 dakikaya kadar kayıt süresi sunan dahili pil, kanıt toplamak için idealdir.6

Tarih ve zaman damgası

Bu modele özgü bir diğer özellik ise kanıt toplama işlemi sırasında olayları belgelemeye yardımcı olmak amacıyla fotoğraflara zaman damgası ekleyebilme özelliğidir. Acil durum ve resmi hizmetler için idealdir.

Küçük, güçlü ve cep boyutunda

Mat siyah renkteki bu özel PowerShot ZOOM, acil durum ve resmi hizmet çalışanlarının yanı sıra hükümet kuruluşlarındaki kullanıcılar için idealdir. Özel bir ürün yazılımı güncellemesi sayesinde tüketicilere yönelik modelde bulunmayan bir dizi yeni özellik sunar.

Sahneye daima yakınlaşmanızı sağlayan cep boyutunda bir PowerShot

Bu taşınabilir dijital monoküler cihaz, mükemmel ergonomik özellikleri ve mat siyah yüzeyi sayesinde dikkat çekmeyen güvenlik amaçlı izleme ve denetim olanağı sunar, ayrıca maksimum çok yönlülük için USB-C şarj2 özelliğine de sahiptir.

Özel ihtiyaçlar için daha güçlü performans

Yüksek ISO5 özelliği sayesinde düşük ışıkta bile sonuç almak için 29 dakika 59 saniyeye kadar6 Full HD kayıtlar alın veya tarih damgalı3 12 MP fotoğraflar çekin.

CANON PowerShot ZOOM Black

Geniş menzil sunan sezgisel kontrol

Eksiksiz otomatik kontrol ve temel ayarlara sahip bu fotoğraf makinesi, 100 mm, 400 mm1 optik ve 800 mm dijital odak uzaklıkları da dahil olmak üzere 3 kademeli zoom sunarak konuya kolayca yakınlaşabilmenizi sağlar.

CANON PowerShot ZOOM Black

Net ve sabit görüntü

Motorlu 4 eksenli Optik Görüntü Sabitleyici sayesinde güvenle çekim yapın ve parlak, akıllı 2,36 MP elektronik vizörle kadrajınızı eksiksiz bir şekilde görün

Bağlanın, kontrol edin, çekim yapın

Canon Camera Connect uygulaması, Wi-Fi kullanarak uzaktan çekim yapmanızı sağlar. Ayrıca bir akıllı cihaza Bluetooth®4 bağlantısı sağlayarak görüntülere coğrafi etiket ekleyebilirsiniz.

Yaklaşın. Sonra daha da yaklaşın.

100 mm'den 400 mm'ye, hatta daha da ileriye.

Teknik Özellikler

 • Notification Imagee

  Yüksek ISO5

  Gerçekten düşük ışıkta bile çekimler yapın ve çektiklerinizi görün

 • Notification Imagee

  Tarih ve zaman damgası

  Kanıtları damgalanmış tarih ve zaman ile kaydedin3

 • Notification Imagee

  3 Kademeli Zoom

  100 mm, 400 mm, 800 mm1 odak uzaklıkları arasında hızlı geçiş

 • Notification Imagee

  12 megapiksel sensör

  Ayrıntılı fotoğraflar yakalayın

 • Notification Imagee

  Full HD filmler

  30p/25p/24p ile yüksek kaliteli filmler kaydedin

 • Notification Imagee

  USB-C

  Hızlı ve rahat şarj için2

 • Notification Imagee

  EVF

  Parlak 2,36 MP Elektronik Vizör ile görün, çekim yapın ve ayarları değiştirin

 • Notification Imagee

  4 eksenli optik IS

  Elde çekim yaparken daha az yorulun.

 • Notification Imagee

  Uzaktan kumanda

  Gizli çekim için Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak kontrol edin

 • Notification Imagee

  Hızlı sürekli çekim

  10 kare/sn'ye ulaşan kare hızıyla aksiyonu yakalayın

Bir Canon temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz?

Lütfen Canon'dan bir ürün uzmanının sizinle iletişim kurması için düğmeye tıklayarak daha fazla bilgi isteyin
CANON PowerShot ZOOM Black

Kutuda neler var

 • Gelişmiş ürün yazılımına sahip siyah PowerShot ZOOM

 • IFC-100U Arayüz Kablosu

 • Bilek askısı WS-800

 • Kullanıcı Kılavuzu Seti

Canon Gelişmiş Ürün Yazılımına Sahip PowerShot ZOOM (Siyah)
Derecelendirmeler ve incelemeler

Aksesuarlar

Canon, PowerShot ZOOM deneyiminizi korumanıza ve zenginleştirmenize yardımcı olacak bu üçüncü taraf aksesuarları önerir. Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun

İlgili Ürünler

Üstün görüntü kalitesinin yanı sıra son derece sabit görüntüler için görüntü sabitleme özelliği sunan Canon dürbün serisi hakkında daha fazlasını keşfetmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

 • PowerShot ZOOM

  PowerShot ZOOM

  Gelişmiş ürün yazılımı içermeyen Siyah PowerShot ZOOM ile ilgileniyorsanız lütfen aşağıdaki bilgileri inceleyin.

 • Canon Camera

  DENİZ DÜRBÜNLERİ

  Yatçılık veya diğer tatlı su ya da deniz kullanımları için ideal olan bu dürbün, çetin sularda bile rahat görüntüleme imkanı sunar.

  • 10x değerinden 18x değerine kadar büyütme seçenekleri
  • Sabit bir görüntü için Optik Görüntü Sabitleyici
  • Hava koşullarına karşı korumalı ve dayanıklı

 • Canon Camera

  İZLEYİCİLİ SPOR DÜRBÜNLERİ

  Kompakt ve taşınabilir yarış dürbünlerimiz, görmek istediğiniz nesneye istediğiniz mesafeden bakabilmenizi sağlar. Optik Görüntü Sabitleyici dürbün elde tutulduğunda son derece sabit görüntüler sunarken, geniş görüş alanı pisti veya gökyüzünü taramayı ve hareket halindeki hedefleri takip etmeyi kolaylaştırır.

  • 8x değerinden 12x değerine kadar büyütme seçenekleri
  • Sabit bir görüntü için Optik Görüntü Sabitleyici
  • Kompakt ve hafif

 • Canon Camera

  YILDIZ GÖZLEMCİLİĞİ DÜRBÜNLERİ

  Yıldız gözlemciliği dürbünlerimiz daha büyük objektif lense sahiptir; bu sayede gece daha fazla ışık alarak ve daha yüksek büyütme oranı elde ederek daha uzağı görmenizi sağlar. Elde yıldız gözlemciliği yaparken Görüntü Sabitleyici görüntüyü sabitler ya da dürbünü kolayca bir tripoda bağlayabilirsiniz.

  • 10x değerinden 18x değerine kadar büyütme seçenekleri
  • Sabit bir görüntü için Optik Görüntü Sabitleyici
  • Rahat tutuş

  1. Büyütme sırasıyla 100/400/800 mm'de 1,2x/4,8x/9,6x değerlerindedir. Burada bahsedilen odak uzaklıkları 35 mm eş değerleridir ve 800 mm, 400 mm optik odak uzaklığında 2x dijital zoom ile elde edilen mesafedir.
  2. Fotoğraf makinesi ile birlikte şarj cihazı verilmez. Minimum şarj gereksinimleri, USB Tip C çıkışıyla minimum 5 V, 1,5 A güç sağlayan ve verilen USB Tip C - Tip C kablosunu kullanan USB PD uyumlu bir güç kaynağıdır.
  3. Tarih damgası yalnızca fotoğraflarda kullanılabilir.
  4. Bluetooth® düşük enerji teknolojisine sahiptir. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon Europe Ltd. tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka isimleri ilgili sahiplerine aittir. Wi-Fi®, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka isimleri ilgili sahiplerine aittir.
  5. Standart ISO hassasiyeti aralığıyla (100-3.200) karşılaştırıldığında, fotoğraf makinesi yüksek ISO aralığında (6.400-12.800) kullanıldığında görüntüde kumlanma (sertlik, parlayan noktalar, şeritler vb.) ve renk dengesizliği meydana gelir. Düşük ışıktaki AF performansı (6.400-12.800 ISO aralığını kullanırken), standart ISO aralığı (100-3.200) ile aynı seviyededir.
  6. Maksimum video kaydı süresi uzatılmıştır ancak bazen çekim ortamına/koşuluna bağlı olarak kayıt 29:59 süresine ulaşmadan durabilir. Her zaman maksimum video kaydı süresine ulaşacağınızın garantisi verilmez.