VAKA ÇALIŞMASI

Forever Rose - Birlikte büyüyoruz


Forever Rose örnek çalışma incelemesini indirin


DAHA ÖNCE KULLANDIĞIMIZ LAZER YAZICI TONERİNE KIYASLA ÖNEMLİ ÖLÇÜDE MALİYET TASARRUFU SAĞLADIK. MALİYETLER YÜZDE ALTMIŞ İLA YETMİŞ ARASINDA AZALDI.

Asim Hussain, Uluslararası Ticari Direktör, Forever Rose
Forever Rose

Yolculuğuna 1999 yılında Londra'da başlayan Forever Rose, Birleşik Krallık ve Belçika'daki kraliyet saraylarına ömür boyu canlı kalan güller tedarik ediyordu. Genel merkezi Dubai'de bulunan Forever Rose, şimdi uzun ömürlü güller, üstün kaliteli çikolatalar, özel olarak seçilmiş parfümler ve kokular sunan lüks hediyelik butiği konseptinin tek adresi.

Significant challenges

Önemli zorluklar

Global alanda büyüme, Forever Rose'un 500'den fazla kişiyi işe alması anlamına geliyordu. Bu sürekli olarak gerçekleştirilen idari görevlerle günlük baskı işleri de büyük ölçüde arttı.

Mevcut lazer baskı sisteminin toner kartuşları sık sık tükeniyordu; bu da sürekli olarak yeni sipariş verilmesine ve baskı maliyetlerinin giderek artmasına neden oluyordu. Baskı maliyetlerini azaltırken tutarlı, güvenilir ve yüksek verimlilikli çıktı ihtiyacını dengelemek şirketin sahibi Ebraheem Al Samadi için olmazsa olmaz unsurlardı.

Canon çözümü

Ebraheem aynı zamanda Forever Rose'da inşa ettiği saygın markaya uyumlu bir şirketle çalışmanın önemli olduğunu düşünüyordu. Canon'u ve MegaTank yazıcıyı tercih ederek tüm hedeflerini aynı anda gerçekleştirebildi.

"KAPSAMLI VE GÜZEL BİR BASKI SÜRECİ GELİŞTİRMEK İÇİN CANON İLE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİK. ÇÜNKÜ BİZE MÜMKÜN OLAN EN İYİ KALİTEYİ SUNACAK BAŞKA BİR SEÇENEK OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORDUK,"

diyor Ebraheem Al Samadi.

Significant challenges

MegaTank, Forever Rose'un mürekkeplerin tükenmesi veya maliyetlerin artması konusunda endişelenmeden çok daha yüksek hacimlerde güvenilir baskı almasını sağladı. Ön taraftaki entegre mürekkep tankları, mürekkep seviyelerini takip etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca geliştirilmiş şişe tasarımı sayesinde zamanı geldiğinde yeniden doldurma işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bazı konumlarda MegaTank'in 6 aydan önce doldurulması gerekmez. Bu şekilde yalnızca 3 adet yüksek verimlilikli siyah şişeyle 18.000 sayfaya kadar baskı alınabilir.

Canon solution


Faturalar, ticari belgeler ve sözleşmeler için her gün baskı alıyoruz, uygun maliyetle yüksek hacimde baskı alabilmek Canon MegaTank yazıcıyı seçmemenizin en büyük nedeniydi.

Siyah pigment mürekkep günlük iş belgelerini düşük maliyetle yazdırmak için idealdir. Yüksek kaliteli boya bazlı renkli mürekkepler ise Forever Rose'un sıklıkla kullandığı son derece net ve doğal fotoğraflar için mükemmel bir seçimdir. Ömür boyu canlı kalan güller hediye ederken müşteriler, artık hediyenin alıcısıyla daha güçlü, daha duygusal bir bağ kurmak için hediyelerine Canon MegaTank yazıcıda basılmış kişisel bir fotoğraf ekleyebiliyor.

Canon MegaTank yazıcı, Forever Rose'un çalışma şekline mükemmel uyum sağlıyor ve Forever Rose'un süreçlerinde değişiklik yapmasına gerek kalmıyor. Bunların büyük bir kısmı uzaktan baskı almayı zahmetsiz hale getiren Canon PRINT uygulamasıyla gerçekleştiriliyor. Çalışanlar, bilgisayar başında olmadan doğrudan cihazdan baskı almak için akıllı telefonlarını kullanabiliyor.

Yan yana

Ebraheem, Forever Rose'un güçlü planlarla uluslararası alanda daha fazla değer kazanacağından son derece emin.

"Canon'un dünyanın tüm büyük şehirlerinde büyük bir butik açma yolculuğumuzda bizim yanımızda olmasından gurur duyuyorum." diyor Ebraheem.

Canon PIXMA G Serisi yazıcının önümüzdeki on yılda önemli bir rol oynayacağından eminiz.

İlgili örnek çalışma incelemeleri