VAKA ÇALIŞMASI

Mini Professors - Okul öncesi çocuklar için bilimi eğlenceli hale getiriyor


Mini Professor örnek çalışma incelemesini indirin


GÜVENİLİR, UYGUN MALİYETLİ VE KULLANIMI GERÇEKTEN ÇOK KOLAY... AYRICA EVİMDE HARİKA GÖRÜNÜYOR.

Natasha Spink, Bayilik Sahibi, Mini Professors
Children have an unquestionable thirst for learning.

Çocuklar her zaman öğrenmeye açıktır. Mini Professors, çocukların dünyayı keşfetmelerini sağlarken onlara bilimle ilgili yeni becerileri eğlenceli ve güvenli bir ortamda öğrenme şansı sunuyor.

Bilimle ilgili prensipleri heyecan verici deneyler yoluyla basit bir şekilde açıklamak ana okulundan okul çağına kadar tüm çocuklara minik profesörler olma şansı sunuyor.

Rising to the challenge

Zorlukların üstesinden gelme

Natasha Spink, St Albans ve Harpenden'deki Mini Professors bayiliklerini işletiyor. Bu işte henüz yeni olan Natasha'nın adını hızlıca duyurması gerekiyordu. Bu nedenle bayiliğini pazarlamak için gereken şeylerin üstesinden gelebilecek ve derslere katılan çocukları destekleyecek çeşitli baskı gereksinimlerini sağlayabilecek bir yazıcı bulması gerekiyordu.

Canon çözümü

İnternette yaptığı uzun araştırmalardan sonra Natasha, Canon MegaTank yazıcının aradığı tüm özellikleri sunduğundan emindi ve bu kararından hiçbir zaman pişman olmadı.

"BU YAZICI, ÇOCUKLARA DENEYLERİN PARÇASI OLARAK HER HAFTA BİRÇOK FARKLI AKTİVİTE YAPTIRMAMA OLANAK TANIYOR."

Quote image

"Baskı almamız gereken birçok farklı şablonumuz ve çıkartmamız var ve farklı türlerde kartlar kullanıyoruz. Canon PIXMA G Serisi şimdiye kadar besleme tepsisine koyduğumuz her tür medya üzerine baskı yapabildi," diyor Natasha.

Düşük maliyetlerle yüksek hacimde baskı almayı sağlayan, entegre, kolayca yeniden doldurulabilen, yüksek verimlilikli mürekkep tankı MegaTank, büyük bir satış noktasıydı ve benzersiz değer sunduğunu kanıtladı.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Tankların seviye gösterge çizgileri olması harika. Bu sayede içlerinde tam olarak ne kadar mürekkep kaldığını görebiliyorum. Bu özellik kesinlikle tasarruf etmemi sağladı. Eski yazıcımla çok daha fazla kartuş kullanmam gerekirdi.

Kablosuz özellikleri de bizim için büyük bir artı. MegaTank yazıcı sayesinde Natasha artık bir odada çocukları izlerken diğer bir odadaki dizüstü bilgisayarından belgeleri baskıya gönderebiliyor ve ihtiyacı olduğunda her şeyin hazır olacağını biliyor.

Her dersin sonunda çocuklara öğrendikleri yeni becerileri kutlamak için bir anı olarak sertifika veriliyor. MegaTank yazıcıdan alınan güvenilir ve yüksek kaliteli baskı çıktısı, sertifikaların harika görünmesini ve büyük değer taşımasını sağlıyor.

"Onlara gurur duyduğum bir şey verebilmek harika. Mükemmel kalitedeki bu sertifikaları gururla evlerinde sergileyebilirler." diye açıklıyor Natasha.

Herkes için parlak bir gelecek

Natasha, derslerindeki öğrenciler için parlak bir gelecek hayal ediyor ve bilimle erken yaşta tanışmanın değerli bir deneyim olduğuna inanıyor. Ayrıca daha fazla anaokulu ile ilkokula açılma ve ebeveyn-çocuk sınıflarını artırma planlarıyla bayiliğinin geleceğini de olumlu değerlendiriyor.

Canon PIXMA G Serisi yazıcı, bu yolculukta büyük bir rol oynayacak.

İlgili örnek çalışma incelemeleri