Çözümler

HİBRİT ÇALIŞMA VE MOBİLİTE

Başarılı hibrit çalışma, işin, nerede yapılırsa yapılsın eşit düzeyde üretken, iş birliğine dayalı ve güvenli olması anlamına gelir. Canon'un size nasıl yardımcı olabileceğini buradan öğrenebilirsiniz.
Çizgi Romanı İndirin
Üç yetişkinin Hybrid in Action'ın ön kapağından alınmış çizgi roman tarzında bir illüstrasyonu

Genel Bakış

Canon Hibrit Çalışma Çözümleri

Basit tarama ve baskı işlemlerinden karmaşık iş akışlarını yönetmeye kadar, iş gücünüzün tüm cihazlarda verimli, iş birliği içinde ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayın. Ekibiniz, ofiste, evde veya hareket halindeyken başarılı olmak için gereken araçlara sahiptir.
Dışarıda akıllı telefonuna bakan bir adamı gösteren çizgi roman tarzında bir illüstrasyon

Hibrit İşletme Kılavuzu

Hibrit Çalışma Harekete Geçiyor

Modelinizi hibrit çalışmaya uyarlamak kolay değildir. Ancak doğru yapıldığında hibrit çalışma, çalışanlar için daha iyi üretkenlik ve daha fazla esneklik ve özgürlük sağlayan bir kazan-kazan durumu olabilir.

Müşteri sözleşmelerinden iş başlatmaya ve borç hesaplarına kadar, hibrit çalışmanın zorluklarıyla yüzleşmek için gerekli araçlarla kuruluşunuzu nasıl destekleyebileceğinizi öğrenin.

Hibrit Çalışma Trendleri

 • PwC

  %87

  oranında çalışan, ofisin ekip üyeleriyle iş birliği yapmak için önemli olduğunu söylüyor.

 • Capgemini

  %60

  oranında kuruluş, 2020'nin 3. çeyreğinde uzaktan çalışma sayesinde üretkenlikte artış kaydetti.

 • Gartner

  %82

  oranında şirket, gelecekte çalışma saatlerinin bir kısmında çalışanlarının evden çalışmasına izin vereceğini söylüyor.

Çalışma Hayatının Geleceği

Şirket ve ev ofislerinden mobil ve topluluk ofislerine kadar, çalışma hayatının geleceğini şekillendirecek ortamlar, davranışlar ve beklentiler hakkında bilgi edinmek için hibrit çalışma trendleri bilgi görselimizi inceleyin.

Avantajlar

CANON'LA HİBRİT ÇALIŞMANIN FAYDALARI

Kuruluşunuz için:
Bir kafede dizüstü bilgisayarıyla çalışan genç bir kadının fotoğrafı
 • İş Birliğini ve Mobiliteyi Geliştirin

  Bulut bağlantılı cihazlarla, çözümlerle ve hizmetlerle her yerden belgeleri yazdırma, görüntüleme, alma, paylaşma, yönetme ve belgelere erişme olanağı elde edin

 • İşgücü Deneyiminizi İyileştirin

  Baskı ve taramaya hibrit yaklaşım kullanıcılara ofiste, evde veya hareket halinde olmaları fark etmeksizin erişim olanağı sağlar. Artırılmış süreç kontrolü ve görünürlük sayesinde hataları takip edip azaltın.

 • Bulut Uyumlu Strateji Uygulayın

  Çalışanlarınıza işlerini her yerden yürütmelerinde destek olan bir ekosistemle hibrit çalışma modeline geçişi hızlandırarak çeviklik ve üretkenlik sağlayın.

 • Dijitalleşmeyi ve Üretkenliği Teşvik Edin

  Basılı ve dijital iş akışlarının iyileştirilmiş entegrasyonu için verimli ve geleceğe hazırlıklı bir baskı ve tarama altyapısıyla dijital dönüşümünüzü hızlandırın.

 • Bilgi Güvenliğini Güçlendirin

  Teknoloji ve hizmetler her türlü çalışma alanında verilerin ve bilgi güvenliğinin korunmasına, yönetmeliklere uyulmasına ve iş devamlılığının sağlanmasına yardımcı olur.

 • Avantajlar

  CANON'LA HİBRİT ÇALIŞMANIN FAYDALARI

  Sizin için:
  Elinde telefonuyla gülümseyerek bir binanın önünde duran kırmızı giysili bir kadın.
 • İşletme sahibi

  İş gücünüzü herhangi bir yerden verimli ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlayacak araçlarla destekleyerek kuruluşunuzu geleceğe hazırlayın.

 • BT uzmanı

  Eksiksiz çözümlerle uygulamayı hızlandırın ve BT ekibinizin iş yükünü hafifletin. Verimliliği artırmak ve güvenlik ve uyumluluğu sağlamak için iş süreçlerini basit ve otomatik hale getirin.

 • Son kullanıcı

  Evden, şubeden, şirket merkezinden veya hareket halindeyken verimli ve üretken bir şekilde çalışabilmek için cihazlarla ve dijital bilgilerle bulut üzerinden kolayca etkileşim kurun.

 • BT tedariki

  Kişiye özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kapsamlı bir donanım, yazılım ve uçtan uca hizmet ekosistemi sağlayabilen güvenilir bir iş ortağından destek alın.

 • Teknoloji adaptasyonu

  Dijital dönüşüm yolculuğunuzda mesafe kat edin ve her yerde çevikliğe ve üretkenliğe olanak sağlayan ve yeni teknolojiye kolayca entegre olan bulut özellikli bir ekosistemle hibrit çalışmaya geçişi hızlandırın.

 • ÇÖZÜMLER

  Dijital Dönüşüm Hizmetleri

  Kurumsal düzeyde yönetilen baskı hizmetlerimizi ve çalışma alanı iş birliği çözümlerimizi tek bir pakette birleştirerek dijital dönüşümünüzü ileriye taşıyın.

  Çalışanlarınızın Her Yerden Etkili Çalışmasına Nasıl Yardımcı Olabileceğinizi Keşfedin

  Hibrit bir çalışma ortamına geçiş yapan ve bu ortamı yöneten kuruluşların sıklıkla karşılaştığı zorlukları ve bunların çözümlerini keşfedin.

  Makale

  Hibrit çalışma alanında bilgi güvenliği yönetimi

  Bir hibrit çalışma ortamını yönetirken ortaya çıkan, ofisinizde sağladığınız korumayı diğer çalışma ortamlarını kapsayacak şekilde nasıl genişleteceğiniz gibi yaygın güvenlik sorunlarıyla nasıl başa çıkacağınızı keşfedin.

  Güvenliği temsil eden mavi rakamları gösteren bir resim
  Bir ofiste dizüstü bilgisayarlarıyla çalışan insanların fotoğrafı

  Makale

  Hibrit bir çalışma alanında üretkenliği sürdürme ve hızlandırma

  Basılı belgelere dayalı iş akışlarını kullanan ekiplerin dağıtılmış bir ortamda verimli bir şekilde çalışabilmesini sağlamak da dahil olmak üzere, hibrit bir çalışma ortamında üretkenlik zorluklarının ele alınmasıyla ilgili sık sorulan soruların yanıtlarını bulun.

  Makale

  Başarılı hibrit çalışma yönetimine ilişkin 5 ipucu

  İş akışlarınızı yeniden planlamaktan güvenlik zayıf noktalarınızı gözden geçirmeye kadar, başlangıçtan itibaren kuruluşunuzu hibrit çalışmaya etkin bir şekilde uyarlama konusunda değerli tavsiyeler edinin.

  Dışarıda balkonda bir tabletle çalışan bir kadının fotoğrafı
  Dışarıda taşınabilir bir tarayıcıya bakan bir adamın fotoğrafı

  Hibrit İşletme Kılavuzu

  Canon'la Hibrit Çalışma

  Canon'un Dijital Dönüşüm Ekosisteminin yardımıyla istediğiniz yerden çalışın. Müşteri broşürümüzle, ekibinizin iş belgeleri ve iş akışlarıyla bağlantısını nasıl sürdüreceğinizi keşfedin.

  Neden Hibrit Çalışma ve Mobilite İhtiyaçlarınız için Canon'u Seçmelisiniz?

  Bir tablete bakarak gülümseyen bir erkek ve bir kadın.
  • Tam Portföy

   Ürünler ve hizmetlerden oluşan geniş kapsamlı ekosistemimiz, hibrit çalışma ortamına geçerken kişiye özel ve değişen iş ihtiyaçlarınıza uyacak doğru çözüm kombinasyonunu belirleyebilmemizi sağlar.

  • Güvenilir İş Ortağı

   Kendini kanıtlamış ve güvenilir bir teknoloji inovatörü olarak, başarılı hibrit çalışmayı desteklemek için gerekli deneyim ve uzmanlığa sahibiz.

  • Kapsamlı Destek

   Sadece size özel doğru çözümü bulmak için değil, aynı zamanda geçiş ve yükseltme süreçlerinde size rehberlik etmek ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek sunmak üzere uzman desteğimizle yanınızdayız.

  • Gelişmiş Sürdürülebilirlik

   Ürünlerimizin enerji ve kaynak verimliliğini artırmaya ve kullanım ömürleri boyunca CO2 emisyonlarını azaltmaya yönelik iddialı ve sürekli çabalarımızla şirket içi sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağız.

  İlgili Ürünler ve Çözümler

  Hibrit çalışma yolculuğunuzda sizi destekleyecek özel Canon çözümlerini keşfedin.

 • Çözüm

  Cloud Workspace İş Birliği – Süreç Otomasyonu

  Dağıtılmış iş gücüne sahip hibrit bir işletme için belge yönetimi ve iş birliğine yönelik ideal bulut hizmeti

 • Çözüm

  uniFLOW Online

  Cihazların konumu neresi olursa olsun filonuzu merkezi olarak yönetebilmeniz için tüm çalışma konumlarını birbirine bağlayan tek bir bulut tabanlı platform

 • MFP

  imageRUNNER ADVANCE DX C5800 Serisi

  Zorlu ofis ortamlarında, dahili mobil ve bulut bağlantılarında ve kullanıcıların belgelere uzaktan ve hareket halindeyken erişim sağlayıp üzerlerinde düzenleme yapabilmeleri için dijitalleştirilmiş iş akışlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 • MFP

  imageRUNNER C3226i

  Ofis alanları için günlük kullanabilecekleri verimli bir cihaza ihtiyaç duyan daha küçük işletmeler ve iş birliği merkezleri için harika bağlantı özelliklerine sahip uygun fiyatlı bir A3 alternatifi

 • MFP

  i-SENSYS X 1238iF

  uniFLOW Online bağlantılı, kurulumu, dağıtımı, kullanımı ve bakımı kolay, çalışanların BT desteği olmadan evde bağımsız olarak çalışabilmelerini sağlayan kompakt, masaüstünde kullanıma uygun bir cihaz.

 • MFP

  i-SENSYS X C1530p

  Yüksek talepli daha küçük çalışma gruplarını desteklemek için arka ofis gibi tek bir departman veya bir şube ekibi tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış olup, güçlü güvenlik özellikleri, baskı çıktısı ve maliyet yönetimi özelliklerine sahiptir.

 • Tarayıcı

  imageFORMULA ScanFront 400

  Yoğun, birden fazla şubeye sahip bir işletmede belgeleri dijital formatlara dönüştürmek için ideal, gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip güçlü, yüksek hızlı bir ağ tarayıcısı

 • Tarayıcı

  imageFORMULA DR-S130

  Pasaporttan kimliğe kadar çok çeşitli belgeleri işleyebilen, esnek ağ bağlantısına sahip, çoklu belge formatlarıyla evden çalışanlar için ideal bir masaüstü tarayıcı

 • Tarayıcı

  imageFORMULA P-215II

  Mobil çalışanlar için ideal olan bu kompakt ve hafif taşınabilir tarayıcı kullanıcıların belgeleri her zaman, her yerde dijital hale getirmesine ve özel bir mobil uygulama aracılığıyla bunları buluta yüklemesine olanak tanır.

 • Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.