EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Hayatınıza bağlanan kompakt, basit ve çok yönlü bir fotoğraf makinesi

Yeni modele göz atın

Discover the EOS 200D

EOS 200D'yı keşfedin

Muhteşem fotoğraflar ve videolar çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Videoyu İzleyin

Özenle geliştirilmiş tasarım

Akıllı telefonunuzdakine benzer sezgisel kontroller ve dokunmatik ekran ile EOS 200D'nın kullanımı ilk andan itibaren kolaydır. Dünyayı olduğu gibi görmek için parlak optik vizörle veya benzersiz perspektiflerden çekim yapmanıza yardımcı olmak için dönebilen Değişken Açılı ekranla çekim yapın.

Tüm Canon EOS 200D teknik özelliklerini görüntüleyin

EOS 200D
EOS 200D

Yıllarca seveceğiniz fotoğraflar

Zengin ayrıntılara ve renklere sahip, doğrudan fotoğraf makinesinde muhteşem görünen 24,2 megapiksel fotoğraflar çekin. Büyük baskılar, fotoğraf albümleri ve çevrimiçi galerilerin yanı sıra fotoğraflarınızla hikayeler anlatmak için idealdir. EOS 200D'da DIGIC 7 işlemci kullandık; bu sayede düşük ışık koşullarında çekim yapabilir ve Dual Pixel CMOS AF ile dünyanın en hızlı Canlı Kontrol odaklamasını sunar.*

Sığ odakla çekim yapın

EOS 200D'nın büyük APS-C sensörüyle sığ alan derinliğinde çekim yapmak kolaydır. Bu, portreler için idealdir. Güzel bulanıklığa sahip bir arka planla yüzlerin son derece net olmasını sağlayın. Bu, dünya çapındaki profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılan bir yöntemdir.

Daha fazla taşınabilirlik. Daha fazla fotoğraf. Daha fazla yerde

EOS 200D, Değişken Açılı ekrana sahip dünyanın en hafif DSLR'sidir¹ ve DSLR fotoğrafçılığının keyfini daha fazla yerde çıkarmanız için ağırlık yapmadan taşınacak şekilde tasarlanmıştır. Makineyi tatile, partilere ve kutlamalara götürün veya yaratıcı hissettiğiniz anlarda makineyle yürüyüşe çıkın.

More portable. More photos. In more places

Nasıl çekim yapacaksınız?

Fotoğraf makinesini ne şekilde kullanırsanız kullanın, EOS 200D aynı hızlı odaklamayı ve hızlı, hassas performansı sunar. Dünyayı olduğu gibi gösteren ve takılma yapmayan optik vizörü kullanarak çekim yapın veya akıllı telefon benzeri Değişken Açılı ekranı kullanarak kompozisyon oluşturun ve dünyanın en hızlı Canlı Kontrol AF performansının keyfini çıkarın.*

How will you shoot?
Movies made easy too

Film çekimi de artık çok kolay

Sürekli odaklama yapan Dual Pixel CMOS AF ile mükemmel kalitede Full HD filmlerin çekimi kolaydır.

Videoyu İzleyin

Mükemmel fotoğrafçılık dersi

EOS 200D'nın rehberli kullanıcı arabirimi, yaratmak istediğiniz efekt için doğru ayarları seçmenize yardımcı olur. Kişisel fotoğrafçılık eğitmeniniz yanı başınızdaymış gibi hissettirir.

A lesson in great photography

Akıllı cihazlarınızla birlikte çalışır

Akıllı telefonunuz veya tablet bilgisayarınızdan² EOS 200D'daki fotoğraflara kolayca göz atın, fotoğrafları kolayca düzenleyin ve paylaşın. Her zaman açık Düşük Enerjili Bluetooth® bağlantısı sayesinde fotoğraf makinesi çantanızdayken bile makineye erişebilirsiniz.

In partnership with your smart devices

Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması

Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


EOS ailesine hoş geldiniz

Yaratıcılığınız geliştikçe fotoğraf makinesi, aksesuar ve 80'ni aşkın lens çeşitleri sistemimiz de gelişerek ihtiyaçlarınızı karşılar.

Daha fazla bilgi alın

Teknik Özellikler

24.2 megapixel

24,2 megapiksel

Çözünürlük

5fps

5 fps

Sürekli çekim

Max ISO 25,600

Maks. ISO 25.600

ISO 51.200'e genişletilebilir

EOS Movies

EOS Filmler

60p'de Full HD

Optical viewfinder

Optik vizör

9 noktalı otomatik odaklama ile

DIGIC 7

DIGIC 7

Görüntü işlemcisi

Live View

Canlı Kontrol

Dual Pixel CMOS AF ile

Wireless link

Kablosuz bağlantı

Bluetooth®, NFC ve Wi-Fi

Tüm teknik özelliklere bakın

Key Feature
What’s in the box

Kutunun içeriği

Dijital Fotoğraf Makinesi EOS 200D gövde

Eyecup EF

Fotoğraf Makinesi Kapağı R-F-3

Geniş Askı EW-400D

Pil Şarj Cihazı LP-E17 (pil kapağı ile)

Pil Paketi LP-E17E

Güç Kablosu

Önerilen Lensler

Uyumlu Aksesuarlar

İlgili Ürünler

*250D (Siyah/Gümüş); hareket edebilen LCD ekrana sahip, dijital tek lens yansımalı, APS-C boyutunda sensörlü tüm fotoğraf makineleri arasında dünyanın en hafif fotoğraf makinesidir. CIPA yönergelerine göre pil ve hafıza kartı dahil. 9 Nisan 2019 itibariyle (Canon tarafından yapılan araştırmaya göre).

İlgili Uygulamalar

* Canon araştırmalarına göre 14 Şubat 2017'den itibaren görüntü düzleminde faz farklılığı algılama AF özellikli APS-C boyutlu sensörlere sahip değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makineleri arasında.

CIPA uyumlu yönergeler ve EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM lens takılı şekilde merkez noktası seçiliyken 1 noktalı AF, tek çekim AF, deklanşör ile çekilmiş görüntülü Canlı Kontrol kullanılarak lens 55 mm'ye ayarlıyken dahili ölçüm yöntemi kullanılarak ölçülmüştür. Manuel modlar kullanımda; EV12 (oda sıcaklığında ISO 100).

¹ Değişken açılı ekrana sahip, en hafif APS-C sensörlü DSLR. Siyah model için geçerlidir: Yaklaşık 453 g, CIPA test standardına göre ölçülmüştür. 28 Haziran 2017'den itibaren, Canon, Inc. tarafından yapılan araştırmaya göre.

² iOS 8.4 veya Android 5.0 veya üzeri işletim sistemleri ile. Canon Camera Connect uygulaması, Apple App Store veya Google Play üzerinde mevcuttur.

Bluetooth® üzerinden her zaman açık akıllı cihaz ve fotoğraf makinesi bağlantısı için önceden Canon Camera Connect uygulamasıyla ayar yapılması gerekir. Bluetooth® bağlantısının sabitliği akıllı cihazın modeline ve diğer çevresel faktörlere bağlıdır. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth® SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir. Bluetooth® sürüm 4 veya üzeri ve iOS 8.4, Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

Canon EOS 200D
Derecelendirmeler ve incelemeler

Awards