Hero image

Uzman Kompakt Fotoğraf Makineleri

DSLR seviyesinde kontrolüyle mükemmel görüntü kalitesi sağlayarak beklentisi en yüksek fotoğrafçıları bile tatmin eder

Powershot G1 X Mark III

PowerShot G1 X Mark III

PowerShot ve EOS modellerinin en iyi yanlarını bir araya getiren üstün G serisi

Okumaya devam edin

Powershot G1 X Mark III Sample

PowerShot G1 X Mark III

Efsanevi mirasıyla öncü G1 X Mark III, hafif PowerShot kullanımının yanı sıra DSLR hızının, kalitesinin ve dayanıklılığının eşsiz bir karışımını sunar.

Daha Fazlasını Keşfedin

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

Kompakt PowerShot G serisi

Kompakt PowerShot G serisinin tümünde bulunan en az 1.0 tipi sensör ve üstün DIGIC işleme, yüksek kaliteli sonuçları avuçlarınızın içine getirir.

PowerShot G1 X Mark II

PowerShot G1 X Mark II, DSLR tarzı performans ve çok yönlülükle yüksek kaliteli görüntüler çekmek için büyük 1.5 tipi sensöre ve keskin, parlak f/2 zum lense sahiptir.

PowerShot G1 X Mark II hakkında daha fazla bilgi edinin

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

PowerShot G3 X, mükemmel yakın çekimlerin ve sinematik film kayıtlarının yapılabilmesi için geniş 1,0 tipi sensörlerin görüntü kalitesini, 25x zum lensin çerçeveleme esnekliğiyle bir araya getirir.

PowerShot G3 X hakkında daha fazla bilgi edinin

g3 x photography
expert low light photography

Canon'un lens tecrübesi ve HS System ile olağanüstü kalite

Düşük ışık konusunda uzmanlaşmanızı sağlamak için hızlı ve parlak optiği, yüksek hassasiyete sahip sensörler ve güçlü DIGIC işlemcilerle bir araya getiriyor.

DIGIC 7 - Canon'un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü işlemci

DIGIC 7; ultra hızlı AF ve fotoğraf makinesinde EOS benzeri görüntü düzeltme ve işleme özellikleriyle uzman görüntü kalitesi sunar. Ayrıca, daha iyi takip için gelişmiş nesne algılamanın yanı sıra Çift Algılamalı IS teknolojisine sahip iyileştirilmiş sabitleme özelliği sağlar.

canon digic 7

Yüksek hassasiyete sahip sensörlerle daha fazla ışık yakalayın

Canon'un PowerShot serisi, olağanüstü düşük ışık performansı sunan büyük sensörlere sahiptir. Hatta G1 X Mark III, çok daha büyük bir DSLR'ye rakip olabilecek görüntüler elde edebileceğiniz EOS 80D modelindekine benzer bir APS-C sensörü kullanır.

customisable camera controls

Kontrolde ve yaratıcılıkta özgürsünüz

Kompozisyondan düzenlemeye kadar tamamen yaratıcı özgürlüğe sahip olun. Büyük sensörlü kompakt fotoğraf makinelerimiz, kullanışlı işlevlere anında erişim sunan özelleştirilebilir kontrollere ve RAW dosya desteği ve yerleşik optik ND filtreleri gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

advanced movie features

Gelişmiş film özellikleri

5 eksenli film IS sayesinde koşarken bile Full HD sinematik çekimler ve sabit sonuçlar elde edin. Dual Pixel CMOS AF özellikli G1 X Mark III, nesneler kadrajda hareket ederken net ve hassas bir odak ve mükemmel bir nesne takibi sağlar.

advanced movie features

Kolay paylaşma ve uzaktan çekim

Kameranızı akıllı telefonunuz üzerinden uyandırmak için her zaman açık Bluetooth®* özelliğini kullanın ve Mobil aracılığıyla GPS üzerinden seyahatinizi takip edin. Wi-Fi aracılığıyla akıllı telefonunuz üzerinden tam manuel kontrol ile uzaktan çekim yapın, baskı alın ve doğrudan buluta yedekleme yapın.

shooting with wi fi

Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak aksesuarlar

Yaratıcılığınızı artırmanızı sağlayacak özel bir aksesuar serisi mevcuttur. Ek olarak, Canon Speedlite gibi diğer aksesuarlarla uyumlu olması, sanatçı yönünüzü daha fazla açığa çıkarabilmenizi sağlar.

Accessories to take you further

Daha fazla fotoğraf makinesi aksesuarları

Lens siperliği ve filtre adaptörlerinden yumuşak kılıflar ve daha fazlasına kadar aksesuarlar kullanarak Canon kompakt fotoğraf makinenizi en iyi şekilde kullanın.

g3 x photography

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

* Bluetooth® üzerinden her zaman açık akıllı cihaz ve fotoğraf makinesi bağlantısı için önceden Canon Camera Connect uygulamasıyla ayar yapılması gerekir. Bluetooth® bağlantısının sabitliği akıllı cihazın modeline ve diğer çevresel faktörlere bağlıdır. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth® SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir. Uyumlu akıllı cihazda, Bluetooth® sürüm 4 (veya üzeri) ve en yeni Canon Camera Connect uygulamasının (Apple App Store veya Google Play Store'dan indirilebilir) yüklü olduğu iOS 8.4 (veya üzeri) ya da Android 5.0 (veya üzeri) işletim sistemi olmalıdır.

Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır.