Sizin için en iyi seyahat fotoğraf makinesi

Kısa şehir turlarından safarilere, nereye giderseniz gidin ihtiyacınız olan en iyi seyahat fotoğraf makinesi Canon'da. Kompakt ve hafif olan seyahat fotoğraf makinelerimiz, tüm tatil ve seyahat anılarınızı olağanüstü kalitede yakalamanızı ve paylaşmanızı sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. Bu fotoğraf makineleri; sizi en mükemmel görüşe yakınlaştıran büyük zoom lensleri, her bir çekimin nerede yapıldığının kaydını tutan GPS ve maceralarınızı evdekilerle paylaşmanızı sağlayan Wi-Fi özelliği içerir.

Safaride

Safarideyken uzaktaki hayvanların fotoğrafını etkileyici ayrıntılarla güvenli bir şekilde çekmenizi sağlayan büyük zoom özelliğine sahip bir seyahat fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarsınız. Ultra zoom köprü fotoğraf makinelerimiz; güçlü optik zoomlar ve görüntülerin netliğini koruyan ve film çekimlerinde sarsıntıyı önleyen Intelligent IS özelliğine sahiptir. Bunlar, ultra geniş açılı muhteşem manzaralardan vahşi yaşamın olağanüstü telefoto çekimlerine kadar her şeyi fotoğraflamak için idealdir.

Şehir turları

Mimarisi, sokak yaşamı, barları, kafeleriyle şehrin gerçek özünü üst düzey kompakt ürünlerimizle yakalayabilirsiniz. HS Sistemi, geniş diyaframlı lensler ve tam yaratıcı kontrol gibi özellikler sayesinde mükemmel kaliteyi cebinize getirir ve her ışıkta olağanüstü çekimler sağlar. Üstelik, Wi-Fi sayesinde uzaktayken çekimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Aile tatilleri

Gittiğiniz yer neresi olursa olsun, aile tatilinde herkesin kullanabileceği kolaylıkta ve çocukların hareketli çekimleriyle grup fotoğraflarından etkileyici manzaralarla harika gün batımlarına kadar her deneyimi fotoğraflamanızı sağlayacak çok yönlülüğe sahip bir seyahat fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarsınız. Taşıması kolay Süper Zoom özellikli kompakt ürünlerimiz her görüşe yakınlaşmanızı sağlar; Intelligent IS ve Smart Auto gibi, tüm ailenizin her değerli anı çaba harcamadan, olağanüstü ayrıntıyla yakalamasını sağlayan özelliklere sahiptir.

Dünyayı keşfedin

Yeni yerler ve kültürler keşfettiğiniz büyük bir dünya turunda her unutulmaz anı muhteşem kalitede yakalamanızı sağlayan bir esnekliğe sahip, hafif ve kompakt bir seyahat fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarsınız. Küçük ve hafif bir gövdedeki güçlü optik donanım, GPS takibi, evdeki aile ve arkadaşlarınızla kolay paylaşım imkanı sunan Wi-Fi özelliklerine sahip süper zoom kompakt ürünlerimiz, uzun mesafeli seyahatler için ideal seçimdir.

Sosyal yolculuklar ve özel günler

Şık bir IXUS kompakt fotoğraf makinesi kullanarak arkadaşlarınız veya ailenizle sosyalleşirken ya da kutlama yaparken zahmetsizce mükemmel görüntüler yakalayın. Yolculuğunuz sırasında taşıması ve kullanımı kolaydır, her durumda olağanüstü sonuçlar sağlar. Wi-Fi özelliğine sahip fotoğraf makinelerimizden birini kullanarak akıllı telefonunuz aracılığıyla özel günlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Aktivite ve macera tatilleri

Dayanıklı fotoğraf makinemiz; suya, donmaya, darbeye karşı dayanıklıdır ve her çekimin nerede yapıldığını kaydeden GPS özelliğine sahiptir. Şnorkelle dalış, aletli dalış, kayak veya dağcılık gibi dış mekan maceralarını yakalamak için mükemmeldir. Ayrıca kuma ve su sıçramalarına karşı korumalıdır. Kumsal veya havuz yanı için idealdir. Alternatif olarak, Canon fotoğraf makinenize uyumlu bir su geçirmez kılıf takarak makinenizi su geçirmez hale getirebilirsiniz.

Seyahat için teknolojiler

Optik Donanım ve IS

Canon optik donanımı ve Intelligent IS

Canon'un yüksek kaliteli optik donanımı sayesinde fotoğraf makinesi sallanmasının etkilerini otomatik olarak azaltabilir, Intelligent IS özelliği sayesinde ise düşük ışıkta tripodsuz veya tam zoom'da çekim yapsanız bile net ve kusursuz sonuçlar alabilirsiniz.

HS Sistemi

HS Sistemi

HS Sistemi her durumda olağanüstü sonuçlar sağlar ve düşük ışıkta harikalar yaratır; böylece gün batımında kumsalları, mum ışığında yenen yemekleri veya akşam vakti sokakların atmosferini tripod kullanmadan fotoğraflamayı kolaylaştırır.

GPS

GPS

Özel GPS veya Mobil etiket özelliği aracılığıyla GPS hizmeti sunan Canon kompakt fotoğraf makineleri, her bir fotoğraf ve film dosyasını konum bilgisiyle etiketler; böylece fotoğrafların ve filmlerin nerede çekildiğinin kaydını tutabilirsiniz.

Wi-Fi

Wi-Fi

Wi-Fi fotoğraf makineleri, otelinizin Wi-Fi ağını kullanarak tatil fotoğraflarınızı hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmanız için akıllı telefonlar ve tabletlere sorunsuzca bağlanmanızı sağlar.

HD Filmler

HD Filmler

HD veya Full HD'de olağanüstü netliğe sahip filmler yakalayın veya en iyi kalite için 60p video özellikli bir fotoğraf makinesi seçin.

Smart Auto

Smart Auto

En iyi otomatik çekim modu olan Smart Auto, muhteşem sonuçlar veren sorunsuz çekimler için birden çok akıllı teknoloji kullanır.

Seyahat için aksesuarlar

Yedek pil

Yedek pil sayesinde çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

Su geçirmez kılıflar

Su geçirmez kılıf, 40 m'ye kadar su altı çekimi yapmanızı sağlayarak tüm kontrollere kolay erişim sunar ve fotoğraf makinenizi kumdan, kardan ve çocuklardan korur.

Seyahat çantaları

Seyahat Çantası; fotoğraf makineniz, aksesuarlarınız ve seyahat belgelerinizi koymanız için çok cepli bir tasarıma, çok yönlü ve çok noktalı bir askıya sahiptir. Ayrıca her fotoğraf makinesi için uyumlu yumuşak kılıflar mevcuttur.