digital

Dijital

Olağanüstü dijital uzmanlıkla Canon'u öteye taşımak

Açık pozisyonlarımızı arayın

Ne yapıyoruz?

Markamızı ileriye taşıyabilecek dijital kavrayışa sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Dijital ekibimiz, Pazarlama ve Halkla İlişkiler departmanıyla yakın şekilde çalışarak kurduğumuz iletişimleri iyileştirmek için dijital pazarlama stratejileri, yönetim ve uzmanlık alanında geliştirmeler yapmakta ve bunları uygulamaktadır. Analitik, içerik yönetimi, proje yönetimi veya gelişim, hangi alanda çalışıyor olursanız olun müşterimiz için daha iyi çevrimiçi deneyim oluşturacaksınız.

Volcano

Dijital ortamda

yenilikçi düşünebilen stratejik zihinler

Videoyu İzleyin

Ekibimizle tanışın

Parlak zihinlerin arkasındaki olağanüstü hikayeleri keşfedin.

Gaurav

E-Ticaret Tasarımcısı - Gaurav

"Burası gittikçe daha canlı ve daha dinamik bir çalışma alanı haline geliyor […] Birçok farklı alanda uzman var ancak herkes neyin üzerinde çalıştığınızı öğrenmek için heyecan duyuyor."

Videoyu İzleyin

Moatez

Dijital Pazarlama - Moatez

"Dijitale geçiş ile birlikte Canon, bir sonraki adımı atmak ve müşterilerimizin yaşantılarının bir parçası olmaya devam etmek için mükemmel bir konumda. Bu da, benim parçası olmaktan heyecan duyduğum bir şey."

Videoyu İzleyin

Bizimle çalışın

Çevrimiçi temas noktalarımızı iyileştirecek ve zeki dijital pazarlama kampanyaları üretecek, problem çözme yeteneğine sahip akıllı kişiler arıyoruz. Dijital ekibin bir parçası olarak markamızı çevrimiçi ortamda kuvvetlendirecek dijital stratejiler ve çözümler geliştireceksiniz; biz de olağanüstü bir kariyerin basamaklarını çıkmanız için sizlere muhteşem bir platform sunacağız.

fullbleed

Dijital alandaki pozisyonlarımızı arayın

Sizin için en uygun pozisyonu gelin ve görün


Pozisyonlarımızı görüntüleyin