AdobeStock_270075726

CANON'A KATILIN

YENİ MEZUN MUSUNUZ?

Staj ve öğrenci yerleştirme programlarımız olağanüstü bir kariyere muhteşem bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Olağanüstü bir kariyere atılan ilk adım

Staj ve öğrenci yerleştirme programlarımız kariyerinize başlamak için mükemmel bir adımdır; iş arkadaşlarınız, danışmanlar ve önemli Canon liderleriyle kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.
 • Stajyerlikler

  Staj programlarımız; Pazarlamadan Satışa, Dijitalden BT'ye ve daha fazlasına kadar tüm departmanlarımız genelinde ve birçok ülkede mevcuttur.

 • Uzun dönem staj

  Uzun dönem stajyerler, giriş seviyesinden üniversite ve yüksek lisansa kadar çeşitli seviyelerde olabilir. Seçtiğiniz yolda yapılandırılmış bir çalışmayla birlikte iş başında eğitim olanağı sunarlar.

 • Destek ve rehberlik

  Erken kariyer programlarımıza katılarak, sizi yönlendirecek, ilerlemenizi ve gelişiminizi destekleyecek rehberler ve liderlerin öğrettikleriyle kendinizi geliştirebilirsiniz.

 • Başkalarıyla bağlantı kurun

  Programlarımıza katılırken sizin gibi yeni başlayan diğer kişilerle bağlantıya geçme, deneyimler ve tavsiyeleri paylaşma ve hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Biz Canon'uz

BİZ CESURUZ

Kyosei

Kyosei Felsefesi
Kapsayıcılığa Önem Veren Çalışanlar

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

Daha fazla eşitliğin olduğu bir dünyada kapsayıcı bir iş yeri oluşturmak ve daha fazla çeşitlilik içeren bir toplumun gelişimini desteklemek için çalışıyoruz.

Ofislerimiz

Canon Europe, EMEA bölgesi için stratejik genel merkezimizdir. Sizin için bölge genelinde çok çeşitli ve olağanüstü fırsatlar sunuyoruz.

Ofislerimiz

Canon'da bir kariyer mi istiyorsunuz?

Gelin, şirkette en uygun olduğunuz yeri ve bir sonraki kariyer adımınız için size neyin ilham verdiğini keşfedin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

İlham alın, Canon ile yolculuğunuza devam edin.