Pembe kapüşonlu üst giyen bir adam, yüzüne doğru bir Canon fotoğraf makinesi tutuyor. Flaş, turuncu bir ışık yayıyor.

BİZ CANON'UZ

80 yılı aşkın süredir müşterilerimize gördükleri şeyleri kaydedip saklayabilmeleri için araçlar sunuyoruz. Dünyanın en iyi görüntüleme şirketi olarak ortak fayda için birlikte yaşıyor ve çalışıyoruz.

Hakkımızda

Dünyanın önde gelen yenilikçi görüntüleme ve bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı olmak için pek çok ülkede 182.000'in üzerinde çalışanımızla birlikte çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Canon, yaşamları ve işletmeleri olağanüstü yeni yöntemlerle zenginleştiriyor. Siz de bu Vizyoner, Yenilikçi ve Cesur şirketin geleceğini şekillendirmede bir rol oynayabilirsiniz.

 • Olağanüstülüğü keşfedin

  Müşterilerimiz bizden olağanüstü olanı beklediği için sürekli olarak yenilik getirmenin ve işletmemizi geliştirmenin yeni yollarını arıyoruz. Vizyonumuz çalışma şeklimizi geliştirmemiz konusunda bize ilham veriyor, böylece birlikte mükemmel hedeflere ulaşabiliriz.

 • Kyosei

  Rehber olarak aldığımız Kyosei kültürü ve değerleriyle, vizyonumuz, ürünlerimizi güçlendirmeye ve yenilik sunma yöntemlerimizi geliştirmeye odaklanmıştır. Her zaman olağanüstü olma amacımızın bir parçası olarak hızla gelişen piyasalardaki gelişimimizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz ve faaliyet alanlarımızı çeşitlendiriyoruz. Bu da fırsatlar dünyası anlamına geliyor.

 • Yeniliğe odaklanın

  Dünyanın önde gelen görüntüleme markası olarak kendimizi gelişmiş teknolojileri kullanmaya ve yeniliği hedef almaya adadık. Patent üretme konusunda en iyi şirketler arasında yer almamızın nedeni budur ve başarı elde etmemize yardımcı olmaya devam eden yenilik ve iyileştirme tutkusudur.

Sayılarla Canon

Sayılarla Canon

1937'de

Precision Optical Industry, Co. Ltd olarak kurulmuştur182.000'i aşkın

Dünya genelinde Canon çalışanı.256

Alt kuruluşlar ve bağlı şirketler.1990

Canon, dünyanın ilk toner kartuş geri dönüştürme programını başlattı.İlk 3

Son 30 yıldır ilk 3 sıradaki patent üreticilerinden biriyiz.30.000 günün üzerinde

Yılda 30.000 günün üzerinde eğitim ve gelişim sağlıyoruz.

 

Değerlerimiz

 • Neye değer veririz?

  Başarımızın gerçek artırıcıları olarak saygı, destek ve işbirliğine güçlü bir şekilde inanıyoruz. Canon'da herkesi, dünyayı diğerlerinin gördüğü gibi görmeye ve onu daha iyiye dönüştürmek için hazır olmaya teşvik ediyoruz.

 • Kyosei felsefemiz

  Kurumsal felsefemiz olan Kyosei, Japonca kökenli bir kavramdır ve ortak fayda için birlikte yaşayıp birlikte çalışmak anlamına gelir. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı, birlikte çalışma biçimimizi ve herkesin başarılı olarak gelişebildiği bir ortam oluşturmaya olan tutkumuzu hayata geçiren felsefe budur.

 • Olağanüstüyü yaratma

  Pazar gücümüz, hayal etmek, keşfetmek, yenilik yapmak ve ilham verici riskler almak için bize motivasyon ve cesaret verir. Bu şekilde, ülkeler ve disiplinler arasında tutkuyla bağlantı kuruyoruz, bilgi paylaşıyor ve olağanüstüyü yaratıyoruz.

Kapsayıcılığa Önem Veren Çalışanlar

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

Daha fazla eşitliğin olduğu bir dünyada kapsayıcı bir iş yeri oluşturmak ve daha fazla çeşitlilik içeren bir toplumun gelişimini desteklemek için çalışıyoruz.

Ofislerimiz

Canon Europe, EMEA bölgesi için stratejik genel merkezimizdir. Sizin için bölge genelinde çok çeşitli ve olağanüstü fırsatlar sunuyoruz.

Ofislerimiz

Canon'da bir kariyer mi istiyorsunuz?

Gelin, şirkette en uygun olduğunuz yeri ve bir sonraki kariyer adımınız için size neyin ilham verdiğini keşfedin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

İlham alın, Canon ile yolculuğunuza devam edin.