PowerShot_G16

Canon kariyeri ile olağanüstü olanı bekleyin.

Bir işe başvurmanın bilinmeyen denizlere yelken açmak anlamına geldiğini bildiğimiz için işe alım sürecimizi basitleştirerek süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmeye çalıştık. Olağanüstü fırsatlarla aranızda yalnızca birkaç önemli adım buluyor. Bu bilgi görselinde başvuru sürecinin nasıl işlediği gösterilmektedir.

Search_01

Arama

Size en uygun pozisyonu bulmak için sitemizi ziyaret edin.


Açık pozisyonlarımızı arayın

icon
Apply_02

Başvurun

Başvurunuzu gönderin, 24 saat içinde talebinizi aldığımızı bildireceğiz.

Hemen başvurun

icon
Interviews_03

Röportajlar

Başvurunuzun durumu hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bir mülakata davet edilmeniz durumunda genellikle bir sunum ve teknik test içeren en fazla 2 aşamalı seçim süreci uygulamayı hedefliyoruz.

icon
Feedback_04

Geri bildirim

Son mülakatınızın ardından 48 saat içinde bizden geri bildirim alacaksınız (sözlü bir teklif olacağını umuyoruz).

icon
Offer_05

Teklif

3-5 gün içinde yazılı teklif, karşılama paketi ve ayrıntılı işe alım bilgilerini içeren bir e-posta ve/veya posta alacaksınız.

icon
Onboarding_06

İşe Alım

İşe alım sürecinde sizinle iletişimde kalmayı hedefliyoruz. Lütfen aklınızdaki soruları bize yöneltin. Mümkün olduğunca sorunsuz bir deneyim yaşamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bize katılacağınız için heyecan duyuyoruz.

icon
Başvuru ve Mülakat İpuçları

Başvuru ve Mülakat İpuçları

SSS

S. Başvurumun ardından hangi işlemler yapılıyor?

Y. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra kısa süre içinde e-posta yoluyla bir bildirim alacaksınız. Tüm işlemler boyunca işe alım görevlilerimiz mülakatları organize etmek ve ilerleme hakkında size bilgi vermek üzere belirli aşamalarda sizinle iletişime geçecek. Daha fazla bilgi edinmek için Canon işe alım görevlinizle iletişime geçin.

S. Vize veya şehir değişikliği masraflarını finanse ediyor musunuz?

Y. Hayır. Uygun olan konumlarda destek sağlamaya çalışıyoruz veya ülke içinde işe alım yapıyoruz. İşe alım görevlilerimize kanıt sağlama amacıyla başvurduğunuz ülkede çalışmak için uygun vize, izin veya haklara sahip olduğunuzdan emin olun.

S. Gelecekteki Canon fırsatlarından nasıl haberdar olabilirim?

Y. Buradan kaydolduğunuzda Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi içinde olabilecek Canon fırsatları hakkında sizi bilgilendireceğiz.

S. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi dışındaki uluslararası Canon iş fırsatlarını nasıl bulabilirim?

Y. Bu sitede Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesine ilişkin bilgiler ve kariyer fırsatları sunulmaktadır. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi dışındaki kariyer olanakları, ürün ve destek hizmetlerine ilişkin daha fazla bilgi için lütfen buradan ülkenizin/bölgenizin resmi Canon sitesini ziyaret edin.

S. Ücretler ve avantajlarla ilgili bilgileri nerede bulabilirim?

Y. Canon, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki pazarlara uygun hale getirilmiş ücret politikaları uygulamaktadır. Başvuru süreciniz boyunca, ülkenizdeki işe alım görevlileri veya İK yetkilileri bu ayrıntıları size açıklayacaktır.

fullbleed

Açık pozisyonlarımızı arayın

Sizin için en uygun pozisyonu gelin ve görün


Pozisyonlarımızı görüntüleyin